Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Заходи щодо забезпечення проведення навчальних занять з природничих дисциплін за допомогою дистанційних технологій на термін з 06.04.2020 по 24.04.2020

ПІБ вчителя

Предмет, який викладає

Клас

Спосіб вивчення нового матеріалу

Он-лайн консультації

термін

1

Кундис Тетяна Петрівна

Географія

Географія

Географія

Географія

Географія

6

7

8

9

10

Вайбер

Понеділок 13-14

Понеділок 14-15, четвер 10-11  

Понеділок 15-16, четвер 11-12

Понеділок 16-17, четвер 12-13

Четвер 09-10

2

Свинарьова Галина Анатоліївна

Природознавство

Хімія

Хімія

Хімія

Хімія

Хімія

5

7

8

9

10

11

Вайбер

Понеділок 13-14

Четвер 09 -10

Понеділок 16-17, четвер 12-13

Понеділок 14-15, четвер 10-11  

Понеділок 13-14, четвер 09-10

Понеділок 15-16, четвер 11-12

3

Рудченко Наталя Іванівна

Біологія

Біологія

Біологія

Біологія

Біологія

6

7

8

9

10

Вайбер

Понеділок 14-15

Понеділок 15-16, четвер 11-12

Понеділок 16-17, четвер 12-13

Понеділок 13-14, четвер 09-10

Четвер 09-10

4

Сакун Інна Олексіївна

Фізика

Фізика

Фізика

Фізика

7

8

9

10

Вайбер

Понеділок 13-14, четвер 09-10

Понеділок 14-15, четвер 10-11

Понеділок 15-16, четвер 11-12

Понеділок 16-17, четвер 12-13

5

Гочаренко Борис Володимирович

Фізика

Фізика

Фізика

11

7 – Д

9 –В

Вайбер

Понеділок 13-14

Понеділок 14-15, четвер 10-11

Понеділок 15-16, четвер 11-12

6

Хаврусь Ірина Миколаївна

Біологія

Географія

Основи здоровя

11

11

5

6

7

8

9

Вайбер

Четвер 09-10, понеділок 14-15

Четвер 12-13

Четвер 10-11  

Понеділок 15-16

Понеділок 16-17

Понеділок 13-14

Четвер 11-12

7

Роденко Ольга Анатоліївна

Хімія

Хімія

Хімія

Основи здоровя

Природознавство

7- Д

9 - В

7-В

5-Д

6-Г

Вайбер

Четвер 09-10, понеділок 15-16

Четвер 12-13, понеділок 14-15

Четвер 11-12 , понеділок 13-14

Понеділок 11-12

Понеділок 16-17

Заходи, щодо забезпечення проведення навчальних консультацій учнів початкової школи за допомогою дистанційних технологій на час карантину з 06.04 по 24.04.2020

ПІБ учителя

Клас

Предмет

Час проведення консультації

Соціальна мережа

                                                         Понеділок 06.04

Гадяцька І.В.

1 – А

Математика

Українська мова

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Юшкалюк Т.С.

1 – Б

Математика

Українська мова

17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Маслій С.М.

1 – В

Математика

Українська мова

17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Кисельова Н.В.

1 – Г

Математика

9.00 – 11.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Тимосевич В. В.

2 – А

Математика

Українська мова

17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Дзюба В.М.

2 – Б

Математика

Українська мова

17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Куценко Н.В.

2 – В

Математика

Українська мова

17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Костяєва Л.Л.

2 – Г

Математика

Українська мова

9.00 – 10.30

10.30 – 11.30

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Качук І.А.

3 – А

Математика

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Кононенко І.В.

3 – Б

Математика

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Геращенко О.А.

3 – В

Математика

9.00 – 11.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Савченко В.В.

4 – А

Математика

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Новіченко С.В.

4 – Б

Математика

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Галан Л.О.

4 – В

Математика

9.00 – 11.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

                                                           Вівторок   07.04.

Гадяцька І.В.

1 – А

Українська мова

ЯПС

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Юшкалюк Т.С.

1 – Б

Українська мова

ЯДС

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Маслій С.М.

1 – В

Українська мова

ЯДС

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Кисельова Н.В.

1 – Г

Українська мова

9.00 – 11.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Тимосевич В. В.

2 – А

ЯДС

Українська мова

17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Дзюба В.М.

2 – Б

ЯДС

Українська мова

17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Куценко Н.В.

2 – В

ЯДС

Українська мова

17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Костяєва Л.Л.

2 – Г

Математика

ЯДС

9.30 – 10.30

10.30 – 12.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Качук І.А.

3 – А

Математика

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Кононенко І.В.

3 – Б

Математика

Українська мова

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Геращенко О.А.

3 – В

Українська мова та література

9.00 – 11.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Савченко В.В.

4 – А

Математика

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Новіченко С.В.

4 – Б

Математика

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Галан Л.О.

4 – В

Українська мова та література

9.00 – 11.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

                                                            Середа 08.04.

Гадяцька І.В.

1 – А

Українська мова

Математика

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Юшкалюк Т.С.

1 – Б

Українська мова

Математика

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Маслій С.М.

1 – В

Українська мова

Математика

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Кисельова Н.В.

1 – Г

ЯДС

9.00 – 11.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Тимосевич В. В.

2 – А

Математика

Українська мова

17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Дзюба В.М.

2 – Б

Математика

Українська мова

17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Куценко Н.В.

2 – В

Математика

Українська мова

17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Костяєва Л.Л.

2 – Г

Математика

Українська мова

9.30 – 10.30

10.30 – 12.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Качук І.А.

3 – А

Українська мова

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Кононенко І.В.

3 – Б

Літературне читання

Українська мова

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Геращенко О.А.

3 – В

Математика

9.00 – 11.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Савченко В.В.

4 – А

Українська мова

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Новіченко С.В.

4 – Б

Українська мова

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Галан Л.О.

4 – В

Математика

9.00 – 11.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

                                                                  Четвер  09.04.

Гадяцька І.В.

1 – А

ЯПС

Математика

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Юшкалюк Т.С.

1 – Б

Українська мова

ЯДС

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Маслій С.М.

1 – В

Українська мова

ЯДС

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Тимосевич В. В.

2 – А

ЯДС

Українська мова

17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Дзюба В.М.

2 – Б

ЯДС

Українська мова

17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Куценко Н.В.

2 – В

ЯДС

Українська мова

17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Костяєва Л.Л.

2 – Г

Математика

ЯДС

9.30 – 10.30

10.30 – 12.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Качук І.А.

3 – А

Українська мова

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Кононенко І.В.

3 – Б

Математика

Природознавство

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Геращенко О.А.

3 – В

Українська мова та літературне читання

9.00 – 11.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Савченко В.В.

4 – А

Літературне читання

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Новіченко С.В.

4 – Б

Літературне читання

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Галан Л.О.

4 – В

Українська мова та література

9.00 – 11.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

                                                               Пятниця     10.04.

Гадяцька І.В.

1 – А

Українська мова

ЯПС

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Юшкалюк Т.С.

1 – Б

Українська мова

Математика

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Маслій С.М.

1 – В

Українська мова

Математика

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Тимосевич В. В.

2 – А

ЯДС

Українська мова

17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Дзюба В.М.

2 – Б

ЯДС

Українська мова

17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Куценко Н.В.

2 – В

ЯДС

Українська мова

17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Костяєва Л.Л.

2 – Г

Математика

Українська мова

9.00 – 10.00

10.00 – 11.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Качук І.А.

3 – А

Природознавство

Літературне читання

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Кононенко І.В.

3 – Б

Математика

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Геращенко О.А.

3 – В

Природознавство

Основи здоров’я

9.00 – 11.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Савченко В.В.

4 – А

Природознавство

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Новіченко С.В.

4 – Б

Природознавство

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Галан Л.О.

4 – В

Природознавство

Основи здоров’я

9.00 – 11.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

                                                                 Понеділок 13. 04.

Гадяцька І.В.

1 – А

Математика

Українська мова

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Юшкалюк Т.С.

1 – Б

Математика

Українська мова

17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Маслій С.М.

1 – В

Математика

Українська мова

17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Кисельова Н.В.

1 – Г

Математика

9.00 – 11.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Тимосевич В. В.

2 – А

Математика

Українська мова

17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Дзюба В.М.

2 – Б

Математика

Українська мова

17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Куценко Н.В.

2 – В

Математика

Українська мова

17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Костяєва Л.Л.

2 – Г

Математика

Українська мова

9.00 – 10.30

10.30 – 11.30

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Качук І.А.

3 – А

Математика

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Кононенко І.В.

3 – Б

Математика

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Геращенко О.А.

3 – В

Математика

9.00 – 11.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Савченко В.В.

4 – А

Математика

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Новіченко С.В.

4 – Б

Математика

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Галан Л.О.

4 – В

Математика

9.00 – 11.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

                                                                 Вівторок   14.04.

Гадяцька І.В.

1 – А

Українська мова

ЯПС

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Юшкалюк Т.С.

1 – Б

Українська мова

ЯДС

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Маслій С.М.

1 – В

Українська мова

ЯДС

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Кисельова Н.В.

1 – Г

Українська мова

9.00 – 11.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Тимосевич В. В.

2 – А

ЯДС

Українська мова

17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Дзюба В.М.

2 – Б

ЯДС

Українська мова

17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Куценко Н.В.

2 – В

ЯДС

Українська мова

17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Костяєва Л.Л.

2 – Г

Математика

ЯДС

9.30 – 10.30

10.30 – 12.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Качук І.А.

3 – А

Математика

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Кононенко І.В.

3 – Б

Математика

Українська мова

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Геращенко О.А.

3 – В

Українська мова та література

9.00 – 11.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Савченко В.В.

4 – А

Математика

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Новіченко С.В.

4 – Б

Математика

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Галан Л.О.

4 – В

Українська мова та література

9.00 – 11.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

                                                                         Середа   15.04

Гадяцька І.В.

1 – А

Українська мова

Математика

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Юшкалюк Т.С.

1 – Б

Українська мова

Математика

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Маслій С.М.

1 – В

Українська мова

Математика

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Кисельова Н.В.

1 – Г

ЯДС

9.00 – 11.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Тимосевич В. В.

2 – А

Математика

Українська мова

17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Дзюба В.М.

2 – Б

Математика

Українська мова

17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Куценко Н.В.

2 – В

Математика

Українська мова

17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Костяєва Л.Л.

2 – Г

Математика

Українська мова

9.30 – 10.30

10.30 – 12.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Качук І.А.

3 – А

Українська мова

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Кононенко І.В.

3 – Б

Літературне читання

Українська мова

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Геращенко О.А.

3 – В

Математика

9.00 – 11.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Савченко В.В.

4 – А

Українська мова

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Новіченко С.В.

4 – Б

Українська мова

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Галан Л.О.

4 – В

Математика

9.00 – 11.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

                                                                      Четвер   16.04.

Гадяцька І.В.

1 – А

ЯПС

Математика

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Юшкалюк Т.С.

1 – Б

Українська мова

ЯДС

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Маслій С.М.

1 – В

Українська мова

ЯДС

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Тимосевич В. В.

2 – А

ЯДС

Українська мова

17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Дзюба В.М.

2 – Б

ЯДС

Українська мова

17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Куценко Н.В.

2 – В

ЯДС

Українська мова

17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Костяєва Л.Л.

2 – Г

Математика

ЯДС

9.30 – 10.30

10.30 – 12.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Качук І.А.

3 – А

Українська мова

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Кононенко І.В.

3 – Б

Математика

Природознавство

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Геращенко О.А.

3 – В

Українська мова та літературне читання

9.00 – 11.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Савченко В.В.

4 – А

Літературне читання

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Новіченко С.В.

4 – Б

Літературне читання

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Галан Л.О.

4 – В

Українська мова та література

9.00 – 11.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

                                                             Пятниця   17.04

Гадяцька І.В.

1 – А

Українська мова

ЯПС

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Юшкалюк Т.С.

1 – Б

Українська мова

Математика

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Маслій С.М.

1 – В

Українська мова

Математика

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Тимосевич В. В.

2 – А

ЯДС

Українська мова

17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Дзюба В.М.

2 – Б

ЯДС

Українська мова

17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Куценко Н.В.

2 – В

ЯДС

Українська мова

17.00 – 18.00

18.00 – 19.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Костяєва Л.Л.

2 – Г

Математика

Українська мова

9.00 – 10.00

10.00 – 11.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Качук І.А.

3 – А

Природознавство

Літературне читання

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Кононенко І.В.

3 – Б

Математика

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Геращенко О.А.

3 – В

Природознавство

Основи здоров’я

9.00 – 11.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Савченко В.В.

4 – А

Природознавство

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Новіченко С.В.

4 – Б

Природознавство

17.00 – 18.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Галан Л.О.

4 – В

Природознавство

Основи здоров’я

9.00 – 11.00

В Вайбері групи класу, індивідуальні консультації за телефоном

Заходи щодо забезпечення проведення навчальних занять з математики та інформатики за допомогою дистанційних технологій на термін з 06.04.2020 по 24.04.2020

ПІБ вчителя

Предмет, який викладає

Клас

Спосіб вивчення нового матеріалу

Он-лайн консультації

термін

1

Абдурахманова

Світлана Григорівна

математика

9-В

Вайбер (група)

Електрона пошта sgabd51@gmail.com

Вівторок:

09.00 – 10.00 алгебра

10.00-11.00 геометрія

П’ятниця:

09.00 – 10.00 алгебра

10.00-11.00 геометрія

2

Мітіна

Наталя Валентинівна

математика

5-А,

5-Д,

6-А,

8-А,

8-Б,

10-А.

Вайбер(група),

Сайт школи nvk48.ks.ua

Електрона пошта sgabd51@gmail.com

Вівторок:

09.00 – 09.30 5-А;

9.30 – 10.00 6-А;

10.00 – 10.30 8кл.( алгебра);

10.30 – 11.00 8 кл.(геометрія);

11.00 – 11.30 10-А (алгебра);

11.30 – 12.00 10-А(геометрія);

12.00 – 12.30 5-Д;

П’ятниця:

13.00 – 13.30 5-А;

13.30 – 14.00 6-А;

14.00 – 14.30 8кл.( алгебра);

14.30 – 15.00 8 кл.(геометрія);

15.00 – 15.30 10-А (алгебра);

15.30 – 16.00 10-А(геометрія);

16.00-16.30 5-Д.

3

Жадан

Тетяна Валеріївна

математика

7-А,

7-Б,

7-Д,

9-А,

9-Б,

11-А.

Вайбер (група)

Сайт школи nvk48.ks.ua

Електрона пошта tkuznecova55555@gmail.com

Вівторок:

09.00 – 09.30 7 кл.( алгебра);

9.30 – 10.00 7 кл.(геометрія);

10.00 – 10.30 9кл. ( алгебра);

10.30 – 11.00 9 кл.(геометрія);

11.00 – 11.30 11-А (алгебра);

11.30 – 12.00 11-А(геометрія);

П’ятниця:

13.00 – 13.30 7 кл. ( алгебра);

13.30 – 14.00 7 кл.(геометрія);

14.00 – 14.30 9кл. ( алгебра);

14.30 – 15.00 9 кл.(геометрія);

15.00 – 15.30 11-А (алгебра);

15.30 – 16.00 11-А(геометрія);

4

Тутова

Олена Миколаївна

математика

5-Б,

5-В,

6-Б,

6-В.

Вайбер (група);

Скайп

Сайт школи nvk48.ks.ua

Вівторок:

09.00 – 09.30 5–Б;

9.30 – 10.00 5–В;

10.00 – 10.30 6 –А;

10.30 – 11.00 6 – Б ;

П’ятниця :

13.00 – 13.30 5-Б;

13.30 – 14.00 5-В;

14.00 – 14.30 6 – Б ;

14.30 – 15.00 6 – В .

5

Мойсеєнко

Микола Миколайович

інформатика

7 – 11

Вайбер (група)

Сайт школи nvk48.ks.ua

Електрона пошта kolyamosya@gmail.com;

Використання ресурсів GoogleDisk, Google+

Понеділок :

09.00 – 11.00 11 кл

Вівторок :

13.00 – 14.30 7 кл.

Середа

11.00 – 13.00 8 кл.

Четверг 

11.00 – 13.00 9кл.

П’ятниця:

11.00 – 13.00 10 кл.

6

Андрусяк

Інна Сергіївна

інформатика

2 – 6

Вайбер (група)

Сайт школи nvk48.ks.ua

Електрона пошта

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Понеділок :

09.00 – 11.00  2 кл.

Вівторок :

13.00 – 14.30 3 кл.

Середа

11.00 – 13.00 4 кл.

Четверг 

11.00 – 13.00 5 кл.

П’ятниця:

11.00 – 13.00 6 кл.

Заходи щодо забезпечення навчальних занять з історії України, всесвітньої історії ,правознавства, громадянської освіти та етики за допомогою дистанційних технологій на термін карантину з 06.04 по 24.04.

ПІБ учителя

Предмет

Клас

Спосіб вивчення матеріалу

Online консультації

Григоренко З.Г.

Історія Україи

5 – А,Б,В,

Завдання на сайти школи(nvk48.ks.ua)

Вайбер (група)

понеділок

11.00-12.00

7–А,Б

Понеділок

09.00 – 09.30

9–А,Б

Понеділок

12.00 – 12.30

10–А

Четвер

13.00 – 13.30

11–А

Четвер

15.00 – 15.30

7–В

Понеділок

10.00 -10.30

5 – Г, 7 –Д, 9 - В

Четвер

16.00 – 16.30

Григоренко З.Г.

Всесвітня історія

7 – А,Б

Завдання на сайти школи(nvk48.ks.ua)

Вайбер (група)

Понеділок

09.30 – 10.00

9– А,Б

Понеділок

12.30 – 13.00

10А

Четвер

13.30 – 14.00

11–А

Четвер

15.30 -16.00

7–В

Понеділок

10.30 -11.00

5 – Г, 7 –Д, 9–В

Четвер

16.30– 17.00

Вертегел Т.П

Історія України, всесвітня історія (інтегрований курс)

6 –А,Б, В

Завдання на сайти школи(nvk48.ks.ua)

Вайбер (група)

Понеділок

10.00 – 11.00

6– Г

Понеділок

12.00 - 13.00

Історія України

8 – А,Б

понеділок

11.00 – 11.30

Всесвітня історія

8 – А,Б

понеділок

11.30– 12.00

Правознавство

9 – А,Б

Понеділок

09.00 – 10.00

9– В

Четвер

14.30 – 15.00

Громадянська освіта

10– А

Четвер

14.00 -14.30

Етика

6 – А, Б, В

Четвер

15.00 – 15.30

Заходи щодо забезпечення проведення навчальних занять з української мови і літератури за допомогою дистанційних технологій на термін карантину з 06.04. по 24.04.20 р.

ПІБ

Предмет

Клас

Спосіб вивчення

нового матеріалу

Онлайн консультації, термін

Пон.

Четвер

1

Чебикіна І.В.

Українська мова і література

6-Б

7-А,Б

11-А

Завдання на сайті школи (nvk48.ks.ua)

Вайбер (група)

e-mail

chebirvas@gmail.com

9.00-10.00

11.00-12.00

12.00-13.00

13.00-14.00

15.00-16.00

16.00-17.00

2

Іванченко А.А.

Українська мова і література

5-Д

6-А

9-А,Б

10-А

Завдання на сайті школи (nvk48.ks.ua)

Вайбер (група)

10.00-11.00

09.00-10.00

10.00-11.00

11.00-12.00

14.00-15.00

13.00-14.00

14.00-15.00

15.00-16.00

3

Голокоз Н.В.

Українська мова і література

5-В

8-А,Б

10-А

11-А

Завдання на сайті школи (nvk48.ks.ua)

Вайбер (група)

10.00-11.00

09.00-10.00

11.00-12.00

12.00-13.00

14.00-15.00

13.00-14.00

15.00-16.00

16.00-17.00

4

Малах О.В.

Українська мова і література

5-А,Б

6-В

7-Д

Завдання на сайті школи (nvk48.ks.ua)

Вайбер (група)

10.00-11.00

09.00-10.00

11.00-12.00

14.00-15.00

13.00-14.00

14.00-15.00

5

Колосова Т.М.

Українська мова і література

6-Г

7-В

9-В

Завдання на сайті школи (nvk48.ks.ua)

Вайбер (група)

09.00-10.00

11.00-12.00

10.00-11.00

13.00-14.00

15.00-16.00

14.00-15.00

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки