6-А клас

3Б 2017-2018 3

Прокоп’єва Софія учениця 7-А класу

IMG 4881

Прокопєва Софія учениця 7-А класу (13 років) Херсонського НВК №48. Вже 7 років займається художньою гімнастикою. Виїджає на різні турніри та чемпіонати .Нещодавно приймала участь в турнірі «Юнона» у місті Ізмаїл та зайняла 2 місце. Проходили змагання в місті Херсон де також зайняла 2 місце. Мрія стати Мастером Спорту з художньої гімнастики.

Яремчук Ксенія

Учениця 9-Б класу(2017-2018 н.р.)

Багаторазова чемпіонка України в грі з шахів,

переможниця обласних,міських змагань із шахів

Ксенія захопилася грою в шахи з 8 років. Це захоплення поступово перейшло в кропітку працю . І в результаті у свої 14 років вона вже має 40 золоті медалі, 14 срібні і 11 бронзових.

«Коли в мене з'явилось це захоплення ,- розповідає Ксенія,- кожен мій день став цікавим. Мені легше даються домашні справи та уроки,бо я з нетерпінням чекаю можливості присвятити час своїм захопленням. Шахи формують мій характер,роблять мене розумнішою і фізично сильнішою,дозволяють знайти нових друзів,знайомих і цікаво провести свій вільний час. Гра в шахи сприяє розвиткові мого логічного мислення,фантазії. Подумки потрібно прораховувати всі мої ходи й відповіді суперників,уявляти інші позиції,які можуть виникнути, дати їм оцінку,побудувати план подальших дій,одночасно розвивати свої здібності. А ще гра в шахи загартовує мій характер,адже бувають не тільки перемоги, але й поразки,які я навчилася стійко переносити. Шахи під час змагань – це приємний розумовий труд, який вимагає високої концентрації уваги,відмінної фізичної форми. Все, що я сказала,і стало основою для того ,щоб у мене виникла велика любов до гри в шахи».

kseniya