Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Нові знання

 

Учнівське життя

Безпека в Інтернеті

Інтернет – одночасно й ризик, і можливість для дітей... докладніше

безпечний інтернет2

 

День рідної мови

Світова спільнота 21 лютого відзначає Міжнародний день рідної мови. Учні НВК №48 вшанували цей день красномовними висловами відомих поетів, письменників, істориків та політиків про мову.

https://gopro.com/v/gvB3yRVp0G9pW

Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. Мова – найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління. 

День рідної мови

День Героїв Небесної Сотні

— пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

 

Учні гуртка «Лідер» підготували шкільну стіннівку до цієї пам’ятної дати, розвішали білих паперових янголів, долучившись таким чином до тихої акції вшанування Героїв Небесної Сотні «Ангели пам’яті - 2021», яка проходила у Києві.

На перервах у холі школи учні мали можливість переглянути відеоролики подій 2014 року на Майдані, послухати патріотичні пісні українських виконавців.

Небесна сотня

День святого Валентина

Любов – це енергія, яка рухає життям.

Чарівне свято кохання не пройшло повз стіни нашої школи. Воно овіяло учнів натхненням, подарувало гарний настрій, створило доброзичливу атмосферу в нашій шкільній родині.

Помічники Купідона гарно зробили свою справу - символічні серця – привітання знайшли в цей день усіх своїх адресатів.День святого Валентина

Світом повинна правити любов і краса. Навчаючи дітей любити один одного ми прагнемо до гармонії і миру у всьому Світі.

 

День безпечного Інтернету

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (SaferInternetDay).

Сьогодні в першу чергу безпечний Інтернет потрібен саме для дітей. Адже нові покоління фактично народжуються зі смартфонами в руках.

У нашому НВК №48 пройшов тиждень під гаслом “Безпека дітей в Інтернеті”.

Представники Шкільного парламенту провели уроки спілкування з учнями 4-А, 4-Б класів “Безпека дітей в Інтернеті”. Учням молодшої школи пояснювали, як убезпечити себе від шкідливих матеріалів онлайн, кібербулінгу, суїцидальних Інтернет-спілок. Засвоїли діти і правила культури користувача Інтернету.

Для учнів 9-А, 9-Б класів проведено уроки-бесіди «Інтимні селфі в Інтернеті». Сексуальне насилля онлайн – один з викликів, який стоїть перед батьками та педагогами. Діти можуть стикатись із сексуальним насиллям в Інтернеті. Учні засвоїли такі поняття як секстинг та кібергрумінг.

Підсумком проведеної роботи став відеоролик: https://drive.google.com/file/d/1a4O-vgJprAcNHN3xwf4k4r4MLI_lUFN7/view?usp=sharing

"Невичерпна криниця"

9 лютого 2021 року відбувся конкурс українських народних традицій «Невичерпна криниця».

Спільну роботу представили гуртки «Прем’єра» та «Доміно». Гуртківці виконали мініатюру «"Зимобор – 2021", або Неймовірна подорож». Міні-виставу присвятили відзначенню цікавого народного свята – Стрітення. 

Невичерпна криниця

Пошуково-дослідницька діяльність на уроках курсу “Я досліджую світ” учнями 2 – В класу

       Пошуково-дослідницька діяльність учнів – це процес включення особистості у самостійне збирання і дослідження інформації, формування на цій основі міцних знань, умінь, навичок пізнавальної та творчої діяльності.

       Під час вивчення теми «Я досліджую ґрунт» з курсу «Я досліджую світ» учні 2 – В класу проводили пошуково-дослідницьку роботу з вивчення складу ґрунту, поглиблювали свої знання з теми «Значення  ґрунту для рослин, тварин та людей», висували гіпотези з питання: «За яких умов виросте здорова рослина», спостерігали за проростанням рослини у ґрунті та без нього, перевіряли свої припущення, робили висновки.

        Пошуково-дослідницька діяльність допомогла активізувати та поглибити знання учнів у процесі праці; користуватися «механізмом думання»; сформувати вміння здійснювати елементарну оцінку своїх майбутніх результатів; працювати у команді, слухати, підтримувати один одного; розвивати самостійність, ініціативність, відповідальність; виховувати бережливе ставлення до навколишного світу. 

ЯДС2В

"Пам’яті героїв Крут"

Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії України.

29 січня в Україні вшановують пам'ять студентів, які загинули в бою під Крутами.

У НВК № 48 відбулися заходи із вшанування пам’яті героїв-студентів, які героїчно загинули у бою під Крутами. У шкільній бібліотеці до уваги школярів діяла книжкова виставка. Учні мали можливість познайомитися з історичними фактами бою під Крутами, дізнатися імена героїв, які вступили у нерівний бій з ворогом. Пройшли уроки пам’яті «Пам’ятай про Крути», «Крути – і біль, і сум, і слава України», «Пам’яті героїв Крут». Учні 6-А класу в малих групах створювали символ пам’яті бою під Крутами.

Школярі висловили думки, що сміливість та жертовність крутянців зробила їх прикладом для майбутніх поколінь захисників України.

Памяті героїв Крут

День пам’яті жертв Голокосту

27 січня у всьому світі відзначається День пам’яті жертв Голокосту.

Саме в цей день в НВК №48 відбулися виховні години: «Голокост – трагедія людства» для учнів 8-Б класу, «Голокост на Україні» для учнів 8-А класу.

Мета заходів: ознайомлення учнів з трагічними наслідками Голокосту; виховувати почуття патріотизму, любові до людей похилого віку, бажання вивчати історію своєї країни.

Виховні години включили в себе констатацію фактів, свідчення очевидців, декламування віршів учнями, перегляд відеороликів Учні 8-Б класу зробили інтерактивний колаж-асоціації «Голокост…Пам’ятаймо!».

У шкільній бібліотеці відбулася виставка-роздум «Єврейські діти України – жертви Голокосту».

Голокост 2021

Зберігаючи пам’ять про роки трагедії 1933-1945 років, ми прагнемо до того, щоб світ ніколи більше не допустив повторення цієї жахливої сторінки історії.

Привітання до Дня Соборності України

Щороку 22 січня відзначається День соборності України.

Це святосимволізує єдність українських земель і відіграє значну роль в історії нашої країни.
Ц
ього дня відзначається і День соборності, і перше проголошення незалежності України. Головною традицією у День соборності є утворення "живого ланцюга" єднання.

В умововах локдауну школярі НВК №48 разом із батьками підготували привітання до свята єдності. Разом ми СИЛАhttps://youtu.be/V9haCaNHLpc

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки