Учнівське життя

Зі святом останнього дзвоника!

свято останього дзвоника 2020

Шановні учні, батьки, вчителі! Зі святом останнього дзвоника!

Для багатьох учнів – це успішне подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу, а для наших випускників сьогодні - особливо радісний день, адже вони прощаються зі школою й вирушають у самостійне доросле життя.

Щиро бажаємо вам, шановні випускники, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів!

Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності! Щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії! Щасти вам у всьому! У добру путь!

Гарного літа, яскравих подорожей та наснаги! Чекаємо вересня!

«Безпечний Інтернет – це наш вибір»

Херсонський НВК №48 посів І місце в конкурсі відеороликів «Безпечний Інтернет – це наш вибір». Організацію та проведення конкурсу здійснював міський медіаклуб «NaVi» із залученням шкільних органів дитячого самоврядування за підтримки управління освіти Херсонської міської ради.

Учасниками Конкурсу стали колективи учнівського шкільного самоврядування, члени шкільних гуртків та представники клубів Міського учнівського парламенту. Загалом конкурс охопив сім навчальних закладів міста Херсона: НВК №48, гімназія №1, НВК №11, ЗОШ №13,    ЗОШ №21, ЗОШ №31, ЗОШ №57.

«Подорожуємо, пізнаємо, відкриваємо»

"Центром туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді" Херсонської обласної ради підбито підсумки обласного заочного творчого конкурсу «Подорожуємо, пізнаємо, відкриваємо», у якому здобувач освіти 8-А класу НВК №48 Жмуров Єгор посів III місце у номінації «З любов’ю до рідного краю». Керівник Кундис Т.П.

Вітаємо Єгора з перемогою!

«Україна — це ми!»

Комунальний заклад "Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді" Херсонської обласної ради завершив суддівство обласного етапу фотовиставки «Україна – це ми» присвяченого присвяченої до Дня соборності України.

У фотовиставці взяли участь роботи здобувачів освіти з 19 районів, міст та об’єднаних територіальних громад області (загалом 105 учасників).

Васильченко Нікіта, здобувач освіти 5-А класу Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради, отримав  ступінь лауреата за фотороботу «Соборна мати Україна - одна для всіх, як оберіг!», керівник І.М. Хаврусь.

україна це ми

«Пригоди веселого кота - 2020»

Учні НВК №48 узяли участь в обласному конкурсі-виставці «Пригоди веселого кота».

Організатори - Херсонський державний будинок художньої творчості та Федерація громадських дитячих організацій Херсонської області «Веселкова країна дитинства».

Диплом І ступеня отримали:

учень 5-Б класу Софуоглу Тимур за малюнок «Весняний настрій», учениця 5-Б класу Сивирин Софія за малюнок «Рудий бешкетник» - керівник Нестеренко Т.В.;

учень 5-А класу Рильський Володимир за роботу «Котяча сім’я» - керівник Хаврусь І.М.;

учениця 6-Б класу Завадська Ольга за  малюнок «Котячий сон» - керівник Чебикіна І.В..

конкурс коти

Диплом ІІ ступеня отримали:

учень 5-А класу Філатов Олександр за малюнок «Кіт у чоботях», учень 5-А класу Іщенко Нікіта за вишивку «Кішки-мишки» і за сувенір «Лунний кіт», учень 5-А класу Слободян Станіслав за сувенір «Грайливий кіт» - керівник Хаврусь І.М.;

учень 9-А класу Ісаєв Олександр за фото роботу «Мисливець» - керівник Іванченко А.А..

конкурс коти2 конкурс коти 3

«Твори – пробуй! -2020»

Шкільний актив парламентудиплом парламент

НВК №48:

Герасім Діана, 8-А;

Улибіна Руслана, 9-Б;

Рощук Анастасія, 9-А;

Ісаєв Олександр, 9-А;

Кулик Дар’я, 6-А

узяв участь у грі органів учнівського самоврядування району

«Твори – пробуй! - 2020» і здобув перемогу у номінації «Краща рада шкільного парламенту».

# ПІДНІМИ_СОБІ_НАСТРІЙ

Усі школи та дитячі садки в Україні закрито на карантин, щоб запобігти поширенню корона-вірусу.

Дорослим людям важко перебувати в ізоляції, а дітям це набагато складніше. Ставлення батьків до дитини у цей період має бути толерантним, більш підтримувальним і спокійним, ніж зазвичай.

Не варто сприймати карантин як те, що ускладнює життя. Використовуйте його для того, щоб провести більше часу з дітьми: вони насправді дуже потребують нашої уваги.

Прикладом гарного настрою на карантині стануть наші ролики:

#МІЙКОРИСНИЙСНІДАНОК

Сніданок – головне і якісне джерело енергії на весь день і, як правило, вона витрачається без залишку. Саме на сніданок корисно вжити складні вуглеводи — каші, страви з яєць, кисломолочного сиру, овочів.

Під час карантину у батьків з'явилося більше вільного часу для своїх дітей. Шкільним парламентом НВК №48 учням школи було запропоновано зробити світлини свого корисного сніданку. Батькам і школярам ця ідея сподобалася і ось що вийшло…

Хай ваші сніданки будуть корисними і найсмачнішими!