Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Учнівське життя

Щаслива сім’я – запорука гармонійного розвитку суспільства

Учні Херсонського НВК № 48 взяли участь у відкритому конкурсі на кращий творчий проект «Один раз на все життя». Майже два місяці школярі робили слайд-презентації, буклети, плакати, листівки і писали поетичні, прозові та публіцистичні твори присвячені популяризації традиційних сімейних цінностей в молодіжному середовищі. З цією ж метою 13-го травня до нашої школи завітав голова відділу з питань сім′ї Херсонської єпархії Української православної церкви – отець Іоанн. Він провів лекцію з теми «Щаслива сім’я – запорука гармонійного розвитку суспільства» для учнів 10-11 класів. Лекція відбулась за підтримки обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.

Під час лекції хлопці і дівчата дізналися, що планувати майбутні сімейні відносини потрібно з великою відповідальністю, а також змогли замислитися над своїм життєвим ідеалом сім’ї.

17 травня в Будинку дитячої творчості відбулась церемонія нагородження переможців міського етапу конкурсу «Один раз на все життя». ІІ місце в номінації «Друкована промоція» посіла учениця 9-Б класу Коломоєц Катерина. Яскравим завершенням заходу став виступ шоу-гурту «Мужики», учнів 11-А класу: Ельведінов Кемран, Ментешашвілі Олег, Кривенцов Олександр та Мерет Олег (керівник Іванова Н.С.).

odin raz na vce git

ЗВІТНА ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНА УЧНІВСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ

17.05.19 у Херсонському НВК № 48 відбулася звітна загальношкільна учнівська конференція лідерів шкільного парламенту. У конференції взяли участь лідери 8-11 класів, вчителі, адміністрація школи.

На порядку денному були розглянуті такі питання:

1.Звіт менеджеру центру добрих справ і патріотичного виховання учня 11-А класу Ельведінова Кемрана.

2.Звіт менеджеру центру екології та здорового способу життя учениці 8-А класу Давиденко Анастасії.

3.Звіт президента школи учениці 11-А класу Кузьменко Анастасії про роботу учнівського самоврядування.

    Лідери шкільного учнівського парламенту представили цікаві пропозиції щодо розвитку учнівського парламенту на наступний навчальний рік. А президент школи Кузьмова Анастасія звернулась до усіх присутніх із прощальним словом президента-випускника.

Заступник директора з виховної роботи – Краєвська Оксана Петрівна провела урочисте нагородження найактивніших учнів школи і класних колективів.

У кінці конференції референт, лідер парламенту, учениця 9-Б класу Козлова Марія оголосила Проект рішення звітної конференції шкільного парламенту:

1.Роботу лідерів учнівського самоврядування НВК № 48 за ІІ семестр 2019 року оцінювати на достатньому рівні.

2.Затвердити пропозиції лідерів учнівського самоврядування щодо покращення роботи їх центрів на наступний навчальний рік.

Подальшого розвитку учнівському самоврядуванню у наступному навчальному році!

17.05.19 1

17.05.19 2

Хто пам’ятає – той перемагає!

9 травня Україна відзначає День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Велика честь для учнів 10-А класу (класний керівник Сакун І.О.) зустрітися з тими, хто звільнив Європу від нацизму. На урочистому заході, присвяченому 74-й річниці Перемоги, учні вшанували пам'ять всіх тих, хто боронив свою землю у роки Другої світової війни , покладанням квітів до могили Невідомого солдата та Вічного вогню в Парку Слави.

Ми схиляємо голову перед пам'яттю загиблих.

peremoga2019

veteran2019

Спасибі вам , ветерани, за ваш подвиг!

Акція «Мій друг – безпечний рух»

08.05.2019 р. рамках тижня «Безпека дорожнього руху» до НВК №48 завітали інспектори Управління патрульної поліції у місті Херсоні ,офіцери Вахтель О.Л. та Вах А. Р., якіспільно з учнями - вихованцями гуртка «Школа безпеки», агіткомандою «Стоп-кадр» , (керівник учитель основи здоровя Хаврусь І.М.) для учнів початкових класів провели акцію «Мій друг – безпечний рух». Метою акції було запобігання та профілактика порушень дітьми правил дорожнього руху, зменшення дитячого травматизму. Вихованці закладу освіти брали активну участь у конкурсах, відгадували загадки, пограли в гру «Зелений, жовтий, червоний», «Дозволено-заборонено», а закінчився захід яскравим виступом агіткоманди «Стоп-кадр» та флеш-мобом «Колесо безпеки». Працівники патрульної поліції подарували на згадку учням тематичні посібники «1000 та 1 поворот» та «Комплекти безпеки школяра».

bezpeka2019

Покладання квітів загиблим , які брали участь у захисті України

Напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні учні Херсонського НВК № 48 провели низку заходівз упорядкування та утримання в належному стані місць поховання загиблих , які брали участь у захисті України. Так, 7-го травня 10-А клас прибрав Братську могилу загиблих захисників Вітчизни в районі ТЕЦ і поклав до неї квіти.

peremoga20191

8-го травня у День пам’яті та примирення проведено покладання квітів біля меморіальних дошок загиблим під час воєнних дій в АТО Чернову О.О. та Байбузу А.В. (8-А, 9-А класи), в Афганістані - Соменку В. (8-Б,9-Б класи) , а учні 6-А та 6-Б класів - герою Радянського Союзу, керівнику Херсонської підпільної комсомольсько-молодіжної організації «Патріот Батьківщини» Кулику І. О..

peremoga20192

     Також 8-го травня учні 5-6-х класів привітали зі святом теплими словами і подарунками ветеранів педагогічної праці Попкову Олену Іванівну, Федорову Галину Петрівну, Голенко Людмилу Микифорівну.

peremoga20193

Лекція для дівчат «Особиста гігієна та її роль у зміцненні здоров'я»

3-го травня до Херсонського НВК № 48 завітали спеціалісти транснаціональної компанії побутових товарів «TheProcter & Gamble». Вони провели для дівчат 7-х класів лекцію з теми «Особиста гігієна та її роль у зміцненні здоров’я.

Дівчата дізналися про особливості будови жіночого організму і про усі зміни, які з ним відбуваються на етапі дорослішання. Також на лекції зі школярками були обговорені правила особистої гігієни для дівчат, до яких необхідно вдаватися, щоб завжди виглядати охайно та привабливо. У кінці лекції слухачі подивилися тематичне відео з корисними порадами й отримали корисні подарунки.

divchata2019

«Ай, болить – 2019»

2 травня 2019 року збірна команда 3-А і 3-Б класів Херсонського НВК № 48 «Лікар Пігулкін@» взяла участь у медичному конкурсі для молодших школярів «Ай, болить».

Конкурс традиційно проводився у вигляді гри-подорожі по станціях: «Розминка», «Нехворайко», «Перша допомога», «Домашнє завдання». Готуючись до заходу, діти стали учасниками благодійної акції «Допоможемо воїнам ООС» – зібрали аптечки й фіточаї для воїнів ООС і пацієнтів обласного госпіталю ветеранів війни.

Команда дівчат «Лікар Пігулкін@» розділила перше місце разом з командою 3 класу ЗЗСО № 13. Також дівчата отримали подяку від Херсонського Центру позашкільної роботи за активну участь в благодійній акції.      

 

ai bolit2019

Безпечна школа. Маски булінгу

02.05 2019 року в 3 – Б класі ЗЗСО № 48 відбулась зустріч із провідним спеціалістом юстиції м. Херсона Підлатюк О.О. та головним спеціалістом юстиції м. Херсона Бурдюг Т.М.. Темою бесіди було обговорення прав та обов'язків учнів та проблеми булінгу у школі. Учні класу із захопленням брали участь у бесіді, відповідали на питання, долучилися до квесту «Подолаємо конфлікти дружною командою». Діти показали не тільки знання, набуті під час вивчення навчального матеріалу з основ здоров'я та природознавства, а ще й позитивні людські якості як людяність, співчуття.

Підсумком бесіди було оформлення в класі  куточка «Дитячої творчості» з рекомендаціями від кожного учня до того, хто потрапив у небезпечну  ситуацію   булінгу.

buling2019

НВК № 48 - ЛАУРЕАТ XXII МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ ШКІЛЬНИХ МЕДІА

Міжнародний конкурс шкільних медіа, започаткований у 1997 році, – найбільша подія шкільних медіа в Україні. Щороку в ньому беруть участь газети, теле-, фото-, радіорепортажі шкіл, ліцеїв, гімназій, професійно – технічних закладів з усієї України та інших країн світуз метою підвищення медіа-грамотності школярів, захисту свободи слова та вітчизняного інформаційного простору. Організаторами конкурсу виступають Національна спілка журналістів України, Національна Академія педагогічних наук України, Асоціація молодіжної преси України та Коледж преси та телебачення.

Цього року на учать у конкурсі подано 2087 конкурсних робіт. Майже 200 майбутніх журналістів та керівників юнкорівських груп з усіх куточків країни приїхали позмагатися в журналістській майстерності в різних номінаціях та взяли участь у відкритті ХХІІ Міжнародного юнкорівського зльоту в Миколаєві. Всього за 22 роки в Міжнародному конкурсі шкільних медіа взяли участь понад 30 тисяч творчих робіт з України, Польщі, Болгарії, Греції, Іспанії, Чехії, Грузії, Молдови, Росії, Білорусі, Пакистану, Сенегалу, Єгипту.

Наш заклад НВК № 48 є учасником даного конкурсу вже п’ять років і двічі виборював перемогу. У цьому році ми отримали Диплом лауреата Міжнародного конкурсу шкільних медіа, а також   Подяку за професіоналізм і самовіддану працю, значний внесок у розвиток медіа освіти та участь у ХХІІ Міжнародному конкурсі шкільних медіа отримала керівник гуртка «Прес-коктейль» НВК № 48 Малах Ольга Василівна.

Для кращих юнкорів України було організовано прес-конференції, екскурсії до навчального центру військово-морських сил Збройних Сил України, зустрічі юнкорів у Миколаївській облдержадміністрації, зустрічі з міським головою

м. Миколаєва, презентації Міжнародного соціального проекту «Книга добра» (проект,що об’єднав тисячі дітей та дорослих з єдиною метою - відшукати унікальні історії про добро в усіх проявах. Це Книга про Україну, про нас, українців, і про майбутнє, яка містить в собі щире та нерафіноване добро), презентації міні-енциклопедії «Мій Миколаїв», майстер-класу «Сучасні тренди в медіа», творчої зустрічі «Як говорити з дітьми про війну» та ряду інших.

Переїзд на лімузинах, червоний хідник зоркестром, фантастична церемонія нагородження і телевізійне ток-шоу в прямому ефірі з переможцями – це яскравий емоційний і професійний досвіддля тих, хто бачить своємайбутнє у журналістиці.

 

konkurs 2019 1

 

konkurs 2019 2

Великдень для Героїв-захисників

Напередодні Великодня у Херсонському НВК № 48 відбулась благодійна акція «Від серця до серця». Учні 5-11-х класів, щоб привітати героїв ООС зі святом Світлої Пасхи, зібрали різні продукти харчування, солодощі та засоби особистої гігієни. 26-го квітня разом із вихованцями 6-А класу: Козловою Валерією, Гателло Максимом і Гасимовою Сабіною зібрану допомогу було урочисто передано голові ГО «Маскувальна сотня» Юрію Курило.

Юрій Курило висловив велику подяку організаторам й учасникам акції, а також зазначив, що цією акцією школярі примножили добро у нашому суспільстві та подарували героям ООС радість, світло і надію.

 

ekol2019

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки