Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Учнівське життя

Увага! Карантин!

Шановні учні та батьки! З 13 березня по 03 квітня  призупинено  освітній процес. Завдання під час карантину містяться на Web-сайті закладу освіти в рубриці "Учням". Опрацюйте, будь ласка,  пам'ятки "Як знизити ризик інфікування коронавірусом" та будьте здорові!

unnamed

Благодійний ярмарок

Благодійний ярмарок до свята Масляної відбувся у НВК48.  Кошти, які були зібрані під час заходу (18233 грн.), передані родині Жмурових для лікування і реабілітації  Єгора, учня8-А класу нашої школи.

Благодійний ярмарок

Ярмарок  проходив у холі НВК №48. На перервах учнішколи зі своїми батькамипродавали власноруч приготованістрави, випічкута інші смаколики.

Благодійний ярмарок2

Такий захід згуртував всю шкільну родину - учнів, учителів і батьків. Школа у цей день нагадувала вулик.

Ніхто не залишився осторонь доброї справи. Спасибі всім.

З найщирішими побажаннями швидкого одужання  Єгору Жмурову.

Банківська просвіта та формування фінансової грамотності

04 березня 2020 року відбулась зустріч учнів 8-А класу з представниками акціонерного банку «Південний» - начальником відділення Мініх Н.П. та економістом Коваль О.А.. Мета заходу - банківська просвіта та формування фінансової грамотності здобувачів освіти. Учні дізнались про властивості платіжної картки та як забезпечується її ідентифікування; яким має бути алгоритм поведінки громадян для унеможливлення банківського та інтернет-шахрайств; як користуватись ApplePay у додатку Південний MyBank? Відповіді на ці питання викликали надзвичайний інтерес у школярів.

Банківська просвіта та формування фінансової грамотності

«Відповідальність за порушення закону»

04.03.2020 р. до учнів НВК №48 завітали шкільні офіцери поліції.

Для здобувачів освіти 9-А та 9-Б класівШОП Грибко В.В. провів бесіду на тему: «Відповідальність за порушення закону».Відповідальність за порушення закону

Для учнів 1-В класу офіцер поліції Луняка І.О.розповіла про те, як отримати допомогу в конкретних ситуаціях, якщо трапилося щось серйозне та акцентувала увагу про можливі наслідки поганої поведінки.Відповідальність за порушення закону2

«Адміністративна та кримінальна відповідвальність неповнолітніх за вчинення правопорушень»

04.03.2020 старшим інспектором з ювенальної превенції Дніпровського ВП Левицькою Наталією спільно з заступником начальника Дніпровськго РВ філії «Центр пробації» в Херсонській області Михайловою Юлією, головними спеціалістами служби у справах дітей Маніленко Неллією та Антоненко Дарією проведено профілактичну бесіду з учнями 7-8 класів в навчально-виховному комплексі 48 на тему «Адміністративна та кримінальна відповідвальність неповнолітніх за вчинення правопорушень».

Адміністративна та кримінальна відповідвальність

«Права та обов’язки споживачів»

В рамках проєкту профорієнтаційного спрямування «Початкова освіта споживача» за сприянням громадської організації «Добродія-Херсон» з метою ознайомлення з базовими знаннями щодо норм та положень законодавства України у сфері надання та отримання споживчих послуг 26 лютого  для учнів 10-А класу проведено годину спілкування «Права та обовязки споживачів» спільно із головним спеціалістом відділу ринкового нагляду Управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби у Херсонській області Куриленко Наталією Володимирівною.  Фахівець ознайомила учнів із необхідною інформацією стосовно споживчих послуг, провела анкетування «Що я знаю про споживання продукції» та наголосила про правила та обовязки споживачів. 

Права та обовязки споживачів

Країні Юннатії – 95

26 лютого на базі НВК №48 відбувся відбірковий тур міського етапу Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти «Земля – наш спільний дім» за темою «Країні Юннатії-95», в якому взяли участь ЗЗСО м. Херсона №24, 4, 30,31,6, 41та команда екологів НВК №48 «Еkо-chellendge» (збірна 8-10 класів), керівник Свинарьова Г.А.

За результатами Конкурсу до фіналу увійшли команди ЗЗСО № 6, 24, 30, 48.Країні Юннатії  95

Вітаємо юних екологів, команду «Еkо-chellendge»,

 з перемогою у відбірковому турі!

«Лікар Нехворайко»

     25.02.2020 р. на базі дитячого кафе «Золотий ключик» відбувся збір-привал для молодших школярів 1-2 класів освітніх закладів Дніпровського району «Лікар Нехворайко».

Участь у конкурсі взяла агітбригада «Здоров’я», здобувачів освіти 2-А, 2-Б кл.       НВК №48, керівники: Тимосевич В.В., Дзюба В.М..

Агітбригада «Здоров’я» стала переможцем вікторини «Абетка здоров’я» і посіла II місце в конкурсі молодших школярів «Лікар Нехворайко»Лікар Нехворайко

Лікар Нехворайко2

Лікар Нехворайко3

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки