Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Учнівське життя

ІІ етап Всекраїнських учнівських олімпіад з базових предметів

Прізвище, ім’я

Клас

Предмет

Місце

Керівник

1

Козлова Марія

10

географія

І

Кудніс Т.П.

2

Аскерова Дарія

7-Б

хімія

ІІ

Свинарьова Г.А.

3

Рощук Анастасія

9-А

інформаційні технології

ІІ

Мойсеєнко М.М.

4

Браїло Аріна

6-А

математики

ІІ

Мітіна Н.В.

5

Гасімова Аміна

10

інформаційні технології

ІІІ

Мойсеєнко М.М.

6

Стеценко Віталій

10

інформаційні технології

ІІІ

Мойсеєнко М.М.

7

Світенко Віталій

11

трудове навчання

ІІІ

Томель Ю.М.

8

Шпілєвая Катерина

10

українська мова  ті література

ІІІ

Голокоз Н.В.

9

Прокоп’єва Софія

6-А

англійська мова

ІІІ

Грищук І.В.

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів міского наукового товариства "Пошук"

Вітаємо Прокоп'єву Софію ученицю 9 класу, яка посіла ІІІ місце у всеукраїнському конкурсі.

«Ветеран поруч»

У рамках благодійної акції «Ялинка», учні шкільного учнівського парламенту  привітали ветеранів праці НВК №48: Дмитрієву Ліну Дмитрієвну, Попкову Олену Іванівну, Федорову Галину Петрівну з Новим роком та Різдвом Христовим солодкими подарунками, побажали їм щастя, здоров’я, віри та надії, гарного настрою та невичерпної енергії!Ветеран поруч

Космічні фантазії

     Учні НВК №48 взяли участь у міському етапі Всеукраїнського заочного конкурсу «Космічні фантазії», за результатами якого дипломами за III місце нагороджено: Ребристу Владу, ученицю 1-Г класу (керівник Кісельова Н.В.), Клінкова Олександра, учня 4-А класу (керівник Савченко В.В.), Колосай Сергія, учня 4- Г класу, Птицю Дмитра, учня 10-А класу (керівник Томель Ю.М.), колектив учнів 1-Д класу за роботу «Парад планет», колектив 3-Г класу за роботу «Мандруємо космосом разом з 3-Г».

     Дипломами за II місце нагороджено: Скарженця Данила, учня 8-В класу і Бетхер Олександру, ученицю 4-А класу (керівник Савченко В.В.).

     Дипломами за I місце нагороджено: Черненко Анастасію, ученицю 1-Д класу, Софуоглу Тимура, учня 5-Б класу (керівник Нестеренко Т.В.), Науменко Владислава, учня 5-Г класу.

     Роботи учнів, які посіли I місце, направлено на обласний етап Всеукраїнського заочного конкурсу «Космічні фантазії».

Вітаємо переможців!космычни фантазии

Благодійна акція «Ялинка»

Учні шкільної організації «Нащадки Перемоги» НВК №48 на звітній конференції ветеранів війни та праці Херсонської обласної ради ветеранів 17 грудня 2019 р. виступили з промовою-привітанням та пригостили присутніх на конференції ветеранів яблуками і солодощами, які збирали у рамках благодійних акцій «Ялинка» і «Яблучко».

До акції долучилися учні 1-11 класів НВК №48. Було зібрано солодощів на загальну суму 5678.65 грн.Благодійна акція Ялинка

До Дня святого Миколая члени ШУПу Центру права та соціальної адаптації підготували 90 солодких подарунків, для учнів класів ІПК.

Благодійна акція Ялинка2

21 грудня волонтери нашої школи передали солодощі до Степанівської психіатричної лікарні.

 

ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Шкільний учнівський парламент «Веселка» – це доросле і серйозне життя, це активна життєва позиція, це формування особистісних рис, можливість проявити лідерські здібності та навчитися бути лідером. Головне завдання учнівського самоврядування полягає в тому, щоб через розвиток соціальної активності учнів виховати в них почуття власної гідності надати їм можливість виявити себе надалі.

Згідно плану учнівського самоврядування «Веселка» 20 грудня 2019 року відбулася звітна конференція лідерів учнівського самоврядування. В конференції брали участь лідери 8-10 класів.ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

В ході конференції голови центрів ШУПу відзвітували про свою роботу і досягнення за І півріччя 2019-2020н.р. відповідно до: навчальної та виховної діяльності, дисципліни та порядку, спорту, здорового способу життя, проведення дозвілля, екскурсій, класних свят, екології, патріотичного виховання, участі у шкільних , районних, міських і обласних заходах. Бажаємо учнівському самоврядуванню успіхів та нових звершень.

Зі святим Миколаєм свято зустрічаємо!

19 грудня, на день святого Миколая, учні Шкільного учнівського парламенту завітали з привітаннями, піснями, конкурсами, веселими руханками і подаруночками для  школярів класів ІПК.Зі святим Миколаєм свято зустрічаємо

Зі святим Миколаєм свято зустрічаємо2

Учні 11-А класу підготували сценку для учнів початкових класів.

Учні 5-Б класу підготували цікаву ігрову програму з привітаннями для учнів 1-Г і 4-В класів.

Зі святим Миколаєм свято зустрічаємо3

Свято вдалося, подарувавши  дорослим і дітям святковий настрій!

 

Ти – людина, значить маєш права!

Школа покликана не тільки давати міцні знання, а і готувати молодь до суспільно активного життя, в якому правосвідомість є основою людського співіснування.  

  12 грудня в рамках проведення Всеукраїнського тижня права, з метою формування в учнів знань про сучасну державу і право, навичок правомірної поведінки для учнів 6-Б класу вчителем правознавства Вертегел Т.П. було проведено правовий захід «Ти – людина, значить маєш права!». За допомогою цікавих вправ та ігор діти ознайомилися  з Конвенцією ООН про права дитини, отримали правові знання, які згодом зможуть використовувати у реальному житті.правовий захід

Телефони гарячих ліній

- 1578 з питань протидії торгівлі людьми;

- 1588 з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей.

Національної безкоштовної гарячої лінії  з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів Представництва Міжнародної організації з міграцій (МОМ) в Україні 0 800 505 501(безкоштовно зі стаціонарних) 527(безкоштовно з мобільних).

Національної дитячої “гарячої “лінії 0 800 500 225або 116111(для дзвінків з мобільного) та Національної «гарячої» лінії з попередження насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації  0 800 500335або 116123(для дзвінків з мобільного) Громадської організації «Ла Страда-Україна».

Гарячої лінії Херсонського обласного штабу з питань запобігання булінгу,   що  функціонує  у   робочі  дні  тижня з 9.00  до 17.00 тел. 49 20 01,    0 99 32 87 515 (для дзвінків з модільного)

 

Зірка року – 2019

11 грудня у Херсонському дитячому кафе – клубі «Золотий ключик» відбувся конкурс «Зірка року - 2019». Участь у заході взяли НВК №48,

НВК №7, ЗОШ №52, ЗОШ № 53, ЗОШ №37, ЗОШ №38, ЗОШ №39.

У талант-шоу взяв участь Гателло Максим, учень 7-А класу НВК №48. Він презентував свої здібності у збиранні кубика - рубика за 1 хвилину та збиранні різних інших «головоломок».

 Максима нагороджено Дипломом лауреата талант-шоу «Зірка року - 2019»  у номінації «Інтелектуальні здібності».Зірка року  2019

Вітаємо нашого переможця Гателла Максима

та його команду вболівальників.

 

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки