Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Учнівське життя

Передвиборча агітація виборів президента в шкільний учнівський парламент

Передвиборча агітація виборів президента в ШУП

26 вересня 2019р. у НВК № 48 відбудуться вибори президента шкільного учнівського парламенту (ШУП).

На пост кандидата, шляхом глибоких переконань і самореалізації себе у шкільному просторі визначилися два кандидати: Герасім Діана 8-А клас і Улибіна Руслана 9-Б клас.

У рамках передвиборчої агітації, згідно статуту ШУП 18 вересня в НВК № 48 відбулася зустріч кандидатів у президенти ШУПу з виборцями. Дівчата мали змогу ознайомити присутніх зі своєю передвиборчою програмою.аи

Бажаємо дівчатам перемоги!

Вибори нового президента МУП

Вибори президента у МУП

17-го вересня 2019р. у Палаці дитячої та юнацької творчості відбулася Iсесія XIVскликання Міського учнівського парламенту, на якій було обрано нового президента Міського парламенту. У виборах брали учать делеговані представники від НВК № 48: Бузинська Аліна і  Мала Вікторія - лідери шкільного учнівського парламенту.пп

Марафон «Молодь за безпеку!»

 

Марафон «Молодь за безпеку!»

18 вересня 2019 року, з метою попередження дитячого травматизму на автошляхах учні шкіл Дніпровського району брали участь у квесті «Увага! Діти на дорозі». Під час марафону виступила команда НВК № 48 «Стоп кадр» (керівник Хаврусь Ірина Миколаївна) . Під час заходу вихованці НВК №48 виконували індивідуальні завдання на острівцях безпеки, а у вікторині «Правила знай і виконуй!» здобули перемогу. За активну участь у роботі Школи Безпеки та яскравий виступ агітбригада «Стоп кадр» отримала подяку від центру позашкільної роботи ХМР.Fotoram.io 2

Організатори свята провели такі конкурси:

- «Перша допомога постраждалому при ДТП»

- «Кращий знавець правил дорожнього руху»

- Малюнків на асфальті «Увага! Діти на дорозі! »

- Вело-естафета «Крутий підйом»

Протягом місячника «Увага! Діти на дорозі! у НВК № 48 відбувся  конкурс стіннівок та малюнків «Безпека на дорозі очима дітей». Кращі малюнки учнів 5-11 класів розмістили на шкільній виставці.

пр

      Fotoram.io 3

Безпечна дорога до школи

Стартував місячник – «Увага! Діти на дорозі!» 12.09.2019р. освітяни НВК №48 разом із представниками поліції: начальником відділу звязків з громадськістю УПП в Херсоні Вахтель О.О. та старшим інспектором з особливих доручень ВЗГ УПП в Херсоні ВахомА.Р.провелизаняттяз дорожньоїабетки «Безпечна дорога до школи» в 1-А, 2-А, 2-Б, 2-В, 3-А, 3-Б, 4-А, 4-Б класах. Дітям нагадали про правила переходу дороги, сигнали світлофорів, дорожні знаки,звернули їхувагу на дорожніситуації, щоможутьвиникнутипід час рухудитини до школи.Натомістьправоохоронцінагадуютьдорослимбезпекадітей перш за все залежитьвід вас.Абидітипочувалися в дорожньомурусібезпечно, недостатньозусильлишеправоохоронців і освітянДля цьогопотрібнасвідомапідтримкасуспільства і власний приклад виконання правил дорослими. Пам’ятайте про це!Fotoram.io 1

Хто гарно відпочиває, той добре навчається

   Казкове літо пролетіло. Але не для малечі НВК № 48. « Казки Олешшя» радісно зустріли їх на День Здоров'я. У малечі не повинно бути нещасливого дититнства, і за це маємо відповідати ми , дорослі.

Вже стало доброю традицією мандрувати стежками рідного краю. Це найкращий вид активного відпочинку. Веселі ігри, суперові спортивні змагання та підкорення канатної дороги захопили дітей.

Дітлахи з цікавістю розглядали казкові володіння , які зворушують мальовничими видами. Було дуже весело!!!

День був насичений цікавими подіями, яскравими емоціями. Вихованці гарно та змістовно провели час на природі.

початкова школа день здоровя

День здоров’я для учнів середньої та старшої школи

 6-го вересня у Херсонському НВК № 48 відбувся День здоров’я для учнів середньої та старшої школи. Було організовано виїзд школярів на теплоходах по Дніпру до набережної м. Г. Пристань. Усі школярі мали змогу подихати чистим, свіжим повітрям, помилуватися гарними краєвидами нашого краю, потанцювати під музику, яка звучала для них під час подорожі.

На набережній діти грали на дитячому майданчику , влаштовували пікніки, фотографувалися, грали в рухливі ігри.

Вихованці закладу повернулися у гарному настрої та з позитивними емоціями.

Fotoram.io 1са

День знань

Настало довгоочікуване свято першого дзвоника, яке зібрало усіх учнів, батьків та вчителів на шкільному подвір'ї  Херсонського НВК № 48  Адміністрація школи на чолі з директором Кірцхалією Оленою Петрівною вітає усіх школярів, батьків та вчителів з початком нового навчального року.

Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником.

  Сьогодні школа №48 радо відкрила свої двері першокласникам! Нехай їх навчання буде легким та цікавим.

У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!MyCollages

Робота пришкільного табору «Сонечко»

27.05.2019                                                     

tabir2019 1

Робота пришкільного табору розпочалася зі святкового відкриття 27.05.2019 року. Вихованці творчо підійшли до презентацій своїх загонів. Командири   загонів отримали від директора табору Ігнатченко Г.І. сині краватки лідерів.

З урахуванням віку дітей у таборі створено 4 загони: 1 загін (7-8 кл.) - «Бешкетники»; 2 загін (5-6 кл.)   - «Vincitori» («Переможці») з вивчення історії, культури та традицій Італії; 3 загін (3-4 кл.) -   «Кока-Кола», 4 загін (1-2 кл.) - «Барвінчата».

 

28.05.2019

tabir2019 2

Традиційно, в перші дні табірної зміни, наші найменші вихованці взяли участь у відкритті літнього читацького сезону в  дитячій бібліотеці - філії № 5.  Муммі-Тролі, герої  казки Туве Янсон, перетворили  розважально-ігрову програму у фейєрверк веселощів, гарного настрою, ігор, конкурсів, літературних вікторин.

tabir2019 3

Практичним  психологом  Коваленко М.В.  з вихованцями 1 та 2 загонів в сенсорній кімнаті провела кінолекторій. Діти переглядали мультфільм «Головоломка»  із зупинками, під час яких вони піднімали та обговорювали такі теми: труднощі підліткового віку, булінг, важливість прояву емоцій.

 

29.05.2019

tabir2019 4

У кінотеатрі «Ювілейний» вихованців пришкільного табору «Сонечко» чекав перегляд захоплюючого науково-фантастичного бойовика  про автомобіль-трансформер «Бамблбі». 

 

 

30.05.2019

tabir2019 5

З метою пропаганди здорового способу життя, вивчення і використання на практиці правил основ БЖД  в пришкільному таборі «Сонечко» проведено день безпеки життєдіяльності, який відбувся у формі квесту під гаслом «Твоя безпека залежить від твоєї поведінки». 

tabir2019 6

А під час зустрічі вихованців зі шкільним офіцером поліції, лейтенантом Лунякою Іриною Олександрівною,  діти  повторили правила безпечної поведінки та правила дорожнього руху.

tabir2019 7

Сьогодні  у Херсонському обласному Палаці молоді та студентів відбувся фестиваль україно-грузино-польської дружби «Діти хочуть миру» в рамках проекту «Мій тато захищає Україну». Вихованці старших загонів залучилися до цього заходу. Вони відвідали виставку  фотоматеріалів,  презентацією книжок, смаколиків та традицій грузинського народу. Із зацікавленістю переглянули концерт, де виступили творчі колективи з України, Польщі та Грузії.

tabir2019 8

Вихованці 2 загону разом з практичним психологом Коваленко М.В. переглядали та обговорювали мультфільми «Кролень та баранчик» і «Мінлива хмарність», темами яких є важливість дружби, самосприйняття та булінг. За активність в обговоренні діти отримували солодкі призи.

 

31.05.2019

tabir2019 9

Спорт, сонце, повітря, вода…
Що може бути краще під час літнього оздоровлення!? Наші вихованці на відпочинку у Гідропарку
.

Пролунав останній дзвоник

24-го травня 2019 року в Херсонському НВК № 48 пролунав останній дзвоник. Для багатьох школярів він сповістив про радісний початок літніх канікул, а для випускників 11-А класу дійсно став останнім.

На початку свята учні 9-А і 9-Б класу традиційно поклали квіти до меморіальних дошок колишніх учнів школи, які віддали своє життя за мир в Україні.

Підняв настрій усім присутнім на лінійці виступ хореографічного колективу «Доміно» (керівник Виборна Г.В.).

Теплими і зворушливими словами учнів, вчителів, випускників і батьків привітала зі святом директор школи Кірцхалія Олена Петрівна.

На лінійці було урочисто нагороджено подяками, грамотами та Похвальними листами відмінників навчання та учасників Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Адміністрація закладу вручила грамоти і кубки «Мудрої сови» переможцям конкурсу «Клас року – 2019». Перемогу здобули:

  • серед ланки учнів-початківців 4-Б клас (кл. керівник Кісільова Наталія Володимирівна);
  • серед ланки середньої школи 5-Б клас (кл. керівник Чебикіна Ірина Василівна);
  • серед ланки старшої школи 10-А клас (кл. керівник Сакун Інна Олексіївна).

Отримали грамоти і цінні подарунки переможці шкільної акції «Здай макулатуру – збережи дерево!»: Ними стали:

  • Кравченко Анастасія 3-Б клас (Iмісце);
  • Волкова Валерія 4-Б клас (IIмісце);
  • Никитчук Даніїл 3-Б клас (IIIмісце).

Заступник директора з виховної роботи Краєвська Оксана Петрівна оголосила подяку за плідну працю, за активну позицію у долученні до життя школи лідерам учнівського самоврядування учениці 11-А класу Кузьмовій Анастасії та учневі 11-А класу Ельведінову Кемрану.

Також грамоти отримали: агіткоманди «Стоп-кадр» і «Пожежний альянс», учні, які брали участь у заходах з охорони та збереженні екології рідного краю – це учні, які захищали честь школи на міських та районних спортивних змаганнях.

Завершив свято прощальний вальс випускників. Бажаємо їм щасливого, сповненого гарними подіями і здобутками майбутнього!

dzvonik2019 1

dzvonik2019 2

День здоров’я

Традиційно у кінці навчального року в Херсонському НВК № 48 лунає День здоров’я, Школярі дуже чекають на цей день, щоб взяти участь у різноманітних змаганнях, повеселитися і подихати свіжим повітрям.

Саме з цією метою 20 травня для учнів середньої та старшої школи адміністрацією закладу й туристичним агентством «Мега-тур» було організовано виїзд дітей по локаціям: БЗТ «Чумацька криниця», БЗТ «Казки Олешшя» та до Миколаївського зоопарку.

Діти чудово провели час: вони влаштовували пікніки, грали в інтелектуальні й рухливі ігри, брали участь у різних спортивних естафетах, фотографувалися напам’ять.

Додому школярі повернулися з гарним настроєм і масою позитивних емоцій!

den zdor2019 1

den zdor2019 2

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки