Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Проходження курсової перепідготовки педагогічних працівників

Додаток до наказу

Від 12.01.2018 № 05-К

ГРАФІК

на проходження курсової перепідготовки педагогічних працівників

Херсонського загальноосвітнього НВК № 48

Херсонської міської ради

на 2018 рік

п/п

П.І.Б. учителя

Предмет

категорія

Термін курсів

1

Абдурахманова Світлана Григорівна

Заступник з НВР,

математика

вища

29.10-16.11

2

Іоанесян Неллі Давидівна

Заступник з НВР,

англійська мова

вища

02.04-20.04

3

Іванченко Алла Анатоліївна

Українська мова та література

вища

1012-28.12

4

Нестеренко Тетяна Вячеславівна

Англійська мова

І категорія

19.11-07.12

5

Свинарьова Галина Анатоліївна

Хімія ,основи здоровя

вища

17.09-05.10

6

Тонконог Едуард Миколайович

Фізична культура

вища

19.11-07.12

7

Юшкалюк Тетяна Сергіївна

Початкова школа

спеціаліст

12.03-16.03

24.09-28.09

8

Симагіна Вікторія Миколаївна

Географія,історія

ІІ категорія

10.12-28.12

9

Колосова Тетяна Миколаївна

Українська мова і література

вища

29.01-16.02

10

Колокот Марина Борисівна

Ритміка,ЛФК

вища

17.09-05.10

11

Лушпій Ніна Яківна

Вихователь ГПД

спеціаліст

08.10-26.10

12

Гармаш Людмила Миколаївна

Трудове навчання

І категорія

23.04-11.05

13

Андрієвська Катерина Вікторівна

Початкова школа

спеціаліст

10.12-28.12

14

Каюда Лариса

Анатоліївна

Дефектолог

спеціаліст

19.11-07.12

15

Демчук Наталія

Миколаївна

Біологія, екологія,

основи здоров’я

ІІ категорія

08.10-26.10

 

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки