Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Нові знання

 

НУШ в дії! 2 клас - вперед!

Нова українська школа продовжує невпинно розвиватися. Працювати за новим стандартом інколи непросто, але неймовірно цікаво, адже у кожного вчителя з’явився простір для творчості та самовираження.

Школа стає наближеною до реального життя. Учні можуть практично застосовувати набуті знання в повсякденному житті.

нуш в дії1

Замість запам’ятовування фактів та визначень понять, учні набувають компетентностей. Учні 2 класів люблять досліджувати світ навколо себе. Особливо цікаві їм об'єкти неживої природи: вода,повітря, грунт. Мета проведення цих фокусів - показати дітям, що світ навколо них має багато таємниць, які досліджувати дуже цікаво.

нуш в дії2

Дітей за програмою Нової української школи вчителі навчають читанню з розумінням, висловлювати власну думку усно і письмово, критично та системно мислити, конструктивно керувати емоціями, оцінювати ризики, співпрацювати з іншими людьми.

нуш в дії3

Нова українська школа має на меті формувати сучасну людину, успішність якої в наш час передбачає наявність громадянської, соціальної компетентностей, уміння спілкуватися з людьми, збереження власного здоров’я, вміння володіти своїм емоційним станом, навчатися впродовж життя, критичного мислення, підприємливості та інноваційності.

нуш в дії4

 

А «Шість цеглинок» –  технологія навчання, яка допогає учням тренувати пам'ять, розвивати моторику і творчо мислити. Адже через гру вони можуть навчатися таким важливим, передбаченим НУШ умінням як, наприклад, вирішення проблемних завдань.

 

Нова українська школа у першому класі

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. У класі панують співпраця та взаєморозуміння.

Fotoram.io 16

Педагогічна рада 22.11.18

Нова школа – запорука життєвого успіху

Лего

 

     22 листопада 2018 р. проводилась педагогічна рада "Компетентніський підхід як основа реформування освітнього процесу у світлі Концепції Нової української школи", на якій розглядалися та обговорювалися питання про приорітети нової школи.

     Виступ заступника директора з навчально-виховної роботи Н.Д.Іонесян. Очікуваними результатами прийняття Закону України "Про освіту" є створення системи освіти нового покоління, що забезпечить умови для здобуття освіти всіма категоріями населення України, ефективної системи забезпечення всебічного розвитку людини та сприятиме істотному зростанню інтелектуального, культурного, духовно - морального потенціалу суспільства та особистості.

nuch

Нова школа – запорука життєвого успіху

Перехід від інформаційної до компетентнісної школи (впровадження нових підходів до викладання, зміна формату спілкування учнів, учителів та батьків, упровадження проектної роботи та навчання через діяльність).

З 2018-2019 навчального року в НВК № 48 розпочалося навчання першого класу Нової української школи за новим держстандартом.

У впровадженні проектів Нової української школи за новим держстандартом беруть участь учні 1-А класу (класний керівник – Тимосевич В.В.) , учні 1-Б класу (класний керівник – Дзюба В.М.), учні 1-В класу (класний керівник – Куценко Н.В.), учні 1-Г класу (класний керівник – Костяєва Л.Л.).

nova school2018-19 1

 

НОВИЙ ЗМІСТ ОСВІТИ НОВИЙ УЧИТЕЛЬ НОВЕ ОСВІТНЄ

СЕРЕДОВИЩЕ НОВА ПОЧАТКОВА ШКОЛА

nova school2018-19 2

Інтегровані уроки забезпечують вивчення однієї теми в перспективі різних предметів,передбачають розкриття загальних закономірностей, ідей і теорій, відображених у різних науках і відповідних ним шкільних предметних курсах.

nova school2018-19 3

 

nova school2018-19 4

 

 

nova school2018-19 5

nova school2018-19 6

«Школа українська буде успішна, якщо в неї прийде успішний учитель.

Він – успішний вчитель та фахівець – вирішить дуже багато питань щодо якості викладання, обсягу домашніх завдань, комунікації з дітьми та адміністрацією школи. До дітей має прийти людина-лідер, яка може вести за собою, яка любить свій предмет, яка його фахово викладає». Концепція «Нова українська школа». 

 

Підготовка вчителів до викладання у Новій Українській Школі

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

Кожен учитель НВК №48, який працюватиме з першим класом, проходить спеціальну підготовку. Це очні заняття зі спеціально підготовленими тренерами, плюс дистанційне навчання за допомогою онлайн-курсу EdEra.

nov schul2018 1

 

nov schul2018 2

nov schul2018 1

 

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки