Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Нові знання

 

Зараховано до 1-х класів 2020/2021 навчального року таких учнів:

1.Білоруську Анастасію Олександрівну                                                                    

2.Борисюк Мілану Валентинівну

3.Гомберга Артема Сергійовича

4.Данковича Семена Михайловича

5.Демченко Анастасію Артемівну

6.Дроздюк Камілу Павлівну

7.Зелінського Богдана Андрійовича

8.Іванець Софію Віталіївну

9.Кисельову Діану Сергіївну

10.Кононенка Олександра Олеговича

11.Куницького Іллю Дмитровича

12.Майкут Єлизавету Павлівну

13.Малишева Максима Станіславовича

14.Ніколаєнко Софію Євгенівну

15.Панчука Артема Миколайовича

16.Пісьменну Миру Олександрівну

17.Савича Давида Ігоровича

18.Старостіна Дениса Андрійовича

19.Філіпову Софію Сергіївну

20.Фурсова Сергія Миколайовича

21.Хитрова Микиту Сергійовича

22.Шаповалова Андрія Андрійовича

23.Шульгу Максима Павловича

24.Бездольну Дар’ю Сергіївну

25.Божка Владислава Олексійовича

26.Височенко Валентину Сергіївну

27.Добротворського Дениса Олексійовича

28.Дьоміну Кіру Артемівну

29.Заїченка Івана Євгеновича

30.Зінченко Мілану Романівну

31.Клецова Артема Ігоровича

32.Кравцову Софію Олексіївну

33.Краковецьку Елеонору Ігорівну

34.Кривцун Наталю Юріївну

35.Лунтовського Володимира Сергійовича

36.Науменко Анну Миколаївну

37.Нгуен Артема Олександровича

38.Ніколаєнка Єгора Вікторовича

39.Пінчука Владислава Денисовича

40.Потапову Олександру Сергіївну

41.Прислупського Данила Дмитровича

42.П’яхіна Кирила Денисовича

43.Саркізову Софію Костянтинівну

44.Світенко Анастасію Андріївну

45.Серебрякову Кіру Костянтинівну

46.Скрипника Володимира Руслановича

47.Сопільняка Матвія Євгеновича

48.Темченка Тімура Олександровича

49.Тищенка Макара Олександровича

50.Фомічова Єгора Олександровича

51.Чернишова Льва Максимовича

52.Яценюка Кирила Олександровича

53.Яшкіна Кирила Павловича

54.Гангалюка Павла Антоновича

55.Лисенка Олександра Олександровича

56.Нікітіну Кіру Денисівну

57.Савчука Артема Олександровича

58.Синявського Андрія Костянтиновича

59.Юрка Івана Олександровича

60. Оліярника Дмитра Григоровича

61.Майорову Злату Віталіївну

62. Русол Софію Вячеславівну

63.Подгорну Кароліну Юріївну

64. Коровченка Максима Андрійовича

65.Пасторе Крістіана

66.Савицьку Олену Дмитрівну

Вільні місця:

1 клас інтенсивної педагогічної корекції  - 7 місць

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки