Міжнародний день інвалідів

Щорічно, 3 грудня, відзначають Міжнародний день інвалідів. Цього дня двері нашої школи були гостинно відкриті для друзів, втім, як і завжди . Привітні посмішки, уроки майстерності, спільно проведені майстер - класи ... Цей день пройшов на одному диханні! Яким же цікавим, пізнавальним і емоційним він був для дітей! Традиція відзначення дня інваліда в закладі незмінна вже довгі роки. В цьому її особлива цінність. На заході були присутні почесні гості : захисники з в / ч А – 1604, студенти Херсонського професійного вищого училища ресторанного господарства, приватний підприємець Садіяр Мамедов, Всеукраїнська громадська організація людей з інвалідністю, херсонський актор Віталій Пронько,актриса театру Ольга Шаламова , творчий колектив лялькового театру "Бі Ба Бо", студенти - педагоги ХДУ, голова правління Херсонської філії Української європейської спілки психотерапевтів Емілія Олександрівна Хутковська. Дякуємо всім небайдужим, хто долучився до проведення цьогояскравого і незабутнього для дітей заходу!

Den.invalid 1

Den.invalid 2