Час перед Різдвом – найкращий час для добрих справ!

28 грудня 2018 року в КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» слухачі курсів підвищення кваліфікації та працівники академії зробили благодійну справу – подарували візочок дитині з інвалідністю – Єгорові Жмурову. Ця акція відбулася завдяки ініціативі ректора академії, доктора філософії, професора Анатолія Миколайовича Зубка, який розповів учителям про скрутне становище, у яке потрапив Єгор через проблеми зі здоров’ям. Історія про хлопчину, який гарно навчається, але не має можливості ходити (до школи Єгора носила мама на руках!), не залишила байдужим нікого.

Завдяки людській доброті, милосердю, відкритим серцям наших учителів кошти було зібрано й придбано візочок. Усі були зворушені тим, як приємно було Єгорові, що скільки людей думали про нього, підтримали його, щиро бажали йому швидкого одужання. Пісня про людське милосердя, яку виконав Єгор у подарунок благодійникам, розчулила всіх присутніх, а слова цієї пісні змусили нас, здорових і щасливих людей, задуматися над тим, скільки є ще таких людей, які потребують нашої допомоги, уваги, підтримки.

Анатолій Миколайович Зубко висловив Єгорові своє захоплення його мужністю, терпінням, тим, що він не здається, навчається, розвивається, активно живе. І в цьому, звісно, величезна заслуга його матусі. Також ректор академії щиро подякував учителям за їхню небайдужість і висловив упевненість у тому, що такі акції стануть традиційними.

chas pered2018

Підтримати  благодійників і Єгора прийшов Юрій Геннадійович Рожков, депутат херсонської обласної ради, який, до речі, був нагороджений знаком «Ангел Добра» за його добрі справи.

chas pered20182

Сподіваємося, що всі, хто був присутнім на цій зустрічі, цього дня переосмислили своє життя, бачення навколишнього світу, зрозуміли, що для того, щоб світ навколо нас став добрішим, потрібно стати добрішими й нам

Нехай людей з великим, щедрим і добрим серцем буде побільше!