Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Нові знання

 

35-а річниця Чорнобильської катастрофи

26 квітня 1986 року… Чорною та гіркою увійшла ця дата в історію людства. Пам'ять про трагедію незагоєною раною  залишиться в душі нашого народу. Подвиг, який здійснили ліквідатори Чорнобильської АЕС, ніколи не буде забутий. За числом потерпілих від аварії Україна займає перше місце серед інших країн. На долю Білорусі припало близько 60% шкідливих викидів. Потужний циклон проніс радіоактивні речовини територіями Литви, Латвії, Польщі, Швеції, Норвегії, Австрії, Фінляндії, Великої Британії, а пізніше – Німеччини, Нідерландів, Бельгії. Цій темі були присвяченi  заходи, які пройшли в НВК№ 48. Про подвиг людей, які докладали максимум зусиль для ліквідації наслідків катастрофи  учні 4-Б класу дізналися на  відео годині скорботи " Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам'ять".   Для учнів  4-А класу  проведена година пам'ятi  " Дiтям про Чорнобильську трагедiю".  В бiблiотецi  представлена виставка-репортаж "Чорнобиль:днi iспиту". Про екологічні наслідки аварії на АЕС, із спогадами очевидців трагедії учні 5-10 класів ознайомилися під час спілкування онлайн.

Чорнобиль 35 років

«Святий Миколай вирушає у подорож»

13.12.20 в нашій школі у 5 – А класі відбувся комбінований бібліотечний урок з уроком образотворчого мистецтва на тему «Святий Миколай вирушає у подорож». Учні класу – Білоусова Аліна, Коваленко Олександра, Лайонс Станислав, Петкевич Мирослава, разом з бібліотекарами, приготували цікаву програму, присвячену святкуванню дня Святого Миколая. Діти із задоволенням розповідали вірші, співали разом пісню про Миколая. Бібліотекарі Лісна Ольга Павлівна та Опрятна Світлана Анатоліївна підготували теоретичну частину уроку, де розповіли про свято Миколая, історію виникнення цього свята та цікаві факти з життя Миколая. Провели пізнавальну вікторину. Не обійшлося і без маленького сюрприза – найбільш активні учасники заходу отримали по цукерці, від самого Миколайчика та його помічниць – янголів. Урочистості заходу надали святкове вбрання героїв, їх бадьорий настрій та добрий гумор. В класі панувала весела, передсвяткова атмосфера.

Після святкової частини діти із радістю малювали Святого Миколая. Але щоб Миколай вийшов гарним, учитель образотворчого мистецтва Папалуца Олена Олексіївна познайомила учнів із прийомом малювання людини її пропорціями, розташуванням головного на папері згідно задуму та правил композиції. Найкращі роботи присвячені Святому Миколаю було вирішено зібрати для виставки, присвяченої святу Святого Миколая у бібліотеці.

 

святий миколай вирушає у подорож

«Зроби свій вибір на користь здоров’я»

06.11.2020 у шкільній бібліотеці організовано відкритий перегляд літератури «Зроби свій вибір на користь здоров’я» біблиотека 2020

«Знання законів – знання прав»

У рамках місячника правових знань (із 05.10.2020 по 04.11.2020) у бібліотеці діяла виставка книжок «Знання законів – знання прав». Учні мали можливість ознайомитися із правами дитини, у цікавій формі з яскравими ілюстраціями у книгах розповідалося про права дитини, важливість дотримання законів кожною людиною.

сими

«Екологія природи, екологія душі»

До Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек підготована виставка-інсталяція «Екологія природи, екологія душі».

Екологія природи екологія душі

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки