35-а річниця Чорнобильської катастрофи

26 квітня 1986 року… Чорною та гіркою увійшла ця дата в історію людства. Пам'ять про трагедію незагоєною раною  залишиться в душі нашого народу. Подвиг, який здійснили ліквідатори Чорнобильської АЕС, ніколи не буде забутий. За числом потерпілих від аварії Україна займає перше місце серед інших країн. На долю Білорусі припало близько 60% шкідливих викидів. Потужний циклон проніс радіоактивні речовини територіями Литви, Латвії, Польщі, Швеції, Норвегії, Австрії, Фінляндії, Великої Британії, а пізніше – Німеччини, Нідерландів, Бельгії. Цій темі були присвяченi  заходи, які пройшли в НВК№ 48. Про подвиг людей, які докладали максимум зусиль для ліквідації наслідків катастрофи  учні 4-Б класу дізналися на  відео годині скорботи " Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам'ять".   Для учнів  4-А класу  проведена година пам'ятi  " Дiтям про Чорнобильську трагедiю".  В бiблiотецi  представлена виставка-репортаж "Чорнобиль:днi iспиту". Про екологічні наслідки аварії на АЕС, із спогадами очевидців трагедії учні 5-10 класів ознайомилися під час спілкування онлайн.

Чорнобиль 35 років