Лепбук до Дня козацтва та захисника України «У всі віки приносять славу козаки!»

З нагоди Дня захисника України та  українського козацтва учні 3-В класу протягом тижня проводили пошукову діяльність та отримували інформацію  про створення та розвиток козацтва; досліджували значення слів «козак», «козацтво», «сила», «мужність», «захисник»; вивчали словник справжніх козаків та захисників України, підбирали народні прислівя та приказки.

Всю здобуту інформацію наші діти систематизували  та виготовили інформаційний лепбук «У всі віки приносять славу козаки!».

3-В лебук

Наші першачки

Захоплююче і цікаво пройшли перші тижні навчання здобувачів освіти 1-Б класу у Новій українській школі. Першокласники поринули у світ нових вражень, із задоволенням відвідують школу, намагаються бути уважними під час уроків і толерантними у спілкуванні.

Наші першачки

Дослідники 3-А

Діти мають природний, закладений потяг до світопізнання. І саме уроки
«Я пізнаю світ»допомагають його ще більш розкрити.
     Однією з найактуальніших проблем сучасності є взаємодія людини з природою. Важливим аспектом у вирішенні проблеми збереження природних ресурсів є виховання у підростаючого покоління відповідального ставлення до природних ресурсів планети.
     З метою глибокого розкриття, учні 3-А класу, вивчали тему «Корисні копалини».
Що таке гірські породи й мінерали? Які гірські породи можна бачити дорогою до школи, у школі, щодня? На основі власних відкриттів та досліджень, діти за певними властивостями, розрізняли і впізнавали корисні копалини, доводили значення їх у житті людини.

Дослідники

«Я пізнаю світ» учні 2-А класу

Державний стандарт початкової освіти передбачає організацію пізнавального процесу, що приноситиме радість дитині; широке використання дослідницької діяльності.

На уроках інтегрованого курсу « Я пізнаю світ» учні 2-А класу досліджують фізичні тіла, їх властивості. За допомогою засобів творчої діяльності створюють вироби, знайомляться з поняттям «речовина».

2-А урок різнаю світ

Ейдетика на уроках

На уроках інтегрованого курсу «Я досліджую світ» для розвитку та вдосконалення пам’яті вдало застосувати технологію «Ейдетика». Вона допомагає учням неформально ставитися до процесу пізнання та навчання.

Вивчаючи з учнями 2 – Б класу тему: «Школа давня та сучасна» мивигадували кожен свою піктограму. У кожного вона різна, тому що у кожного учня свої асоціації, своє бачення, своя яскрава фантазія.

Ось як ми втілили свої ідеї…

ейдетика