Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Нові знання

 

Учнівське життя

«Знавців пожежної справи-2021»

11.06.2021 на базі ХЦПР відбувся фінал чемпіонату «Знавців пожежної справи-2021».

У фінальній битві конкурсу змагалися дружини юних пожежних ЗЗСО №18, спеціалізованої школи №52, НВК №48.

Програма конкурсу передбачала батл між командами, вікторину від працівників Міської філії бібліотеки № 23 ім. І. Багряного, практичне відпрацювання навичок першої домедичної допомоги від працівників Червоного Хреста.

Гран-прі чемпіонату та перехідний кубок виборола дружина юних пожежних Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу №48 (керівник І. М. ХАВРУСЬ). ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

20210611 141444

Екологічний конкурс «Ecolife»

21 травня в Херсонському державному аграрно-економічному університеті відбулось нагородження переможців Міського екологічного конкурсу «Ecolife», який проводився факультетом рибного господарства та природокористування разом із Управлінням освіти Херсонської міської ради. Грамотою за I місце в номінації «Зелений клас» нагороджено учнів 6-А класу за роботу «Краса врятує світ», керівник Ізерська І.О.

Відео роботи можна переглянути за посиланням https://youtu.be/Bx6v1p5yzqs

Учні отримали цінні подарунки від ректора ХДАЕУ Юрія Кирилова та Херсонської Торгово-промислової палати.

Завідувач катедри екології та сталого розвитку імені професора

Ю.В. Пилипенка Пічура Віталій Іванович провів цікаву екскурсію для переможців і гостей конкурсу.

Екологічний  конкурс Ecolife

Вітаємо переможців!

День вишиванки

У третій четвер травня, українці вже традиційно святкують День вишиванки. Це свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Коли ми одягаємо вишиванку, ми розуміємо, що ми українці, що це – наш оберіг. Саме тут прихований код національної ідентичності, який дає нам сили, надихає нас.

До Дня вишиванки шкільний парламент зробив карту «Україна – вишиванка». У школі відбулися цікаві квести, учні молодшої школи взяли участь у конкурсі розмальовок «Український національний костюм», впродовж дня лунали українські пісні про вишиванку, відбувся перегляд відеороликів про історію  вишиванки, значення її орнаментів.

 

Ми українці, а отже нас всіх єднає мова, культура і традиції.

День вишиванки2

День вишиванки

35-а річниця Чорнобильської катастрофи

26 квітня 1986 року… Чорною та гіркою увійшла ця дата в історію людства. Пам'ять про трагедію незагоєною раною  залишиться в душі нашого народу. Подвиг, який здійснили ліквідатори Чорнобильської АЕС, ніколи не буде забутий. За числом потерпілих від аварії Україна займає перше місце серед інших країн. На долю Білорусі припало близько 60% шкідливих викидів. Потужний циклон проніс радіоактивні речовини територіями Литви, Латвії, Польщі, Швеції, Норвегії, Австрії, Фінляндії, Великої Британії, а пізніше – Німеччини, Нідерландів, Бельгії. Цій темі були присвяченi  заходи, які пройшли в НВК№ 48. Про подвиг людей, які докладали максимум зусиль для ліквідації наслідків катастрофи  учні 4-Б класу дізналися на  відео годині скорботи " Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам'ять".   Для учнів  4-А класу  проведена година пам'ятi  " Дiтям про Чорнобильську трагедiю".  В бiблiотецi  представлена виставка-репортаж "Чорнобиль:днi iспиту". Про екологічні наслідки аварії на АЕС, із спогадами очевидців трагедії учні 5-10 класів ознайомилися під час спілкування онлайн.

Чорнобиль 35 років

Безпека в Інтернеті

Інтернет – одночасно й ризик, і можливість для дітей... докладніше

безпечний інтернет2

 

День рідної мови

Світова спільнота 21 лютого відзначає Міжнародний день рідної мови. Учні НВК №48 вшанували цей день красномовними висловами відомих поетів, письменників, істориків та політиків про мову.

https://gopro.com/v/gvB3yRVp0G9pW

Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. Мова – найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління. 

День рідної мови

День Героїв Небесної Сотні

— пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

 

Учні гуртка «Лідер» підготували шкільну стіннівку до цієї пам’ятної дати, розвішали білих паперових янголів, долучившись таким чином до тихої акції вшанування Героїв Небесної Сотні «Ангели пам’яті - 2021», яка проходила у Києві.

На перервах у холі школи учні мали можливість переглянути відеоролики подій 2014 року на Майдані, послухати патріотичні пісні українських виконавців.

Небесна сотня

День святого Валентина

Любов – це енергія, яка рухає життям.

Чарівне свято кохання не пройшло повз стіни нашої школи. Воно овіяло учнів натхненням, подарувало гарний настрій, створило доброзичливу атмосферу в нашій шкільній родині.

Помічники Купідона гарно зробили свою справу - символічні серця – привітання знайшли в цей день усіх своїх адресатів.День святого Валентина

Світом повинна правити любов і краса. Навчаючи дітей любити один одного ми прагнемо до гармонії і миру у всьому Світі.

 

День безпечного Інтернету

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (SaferInternetDay).

Сьогодні в першу чергу безпечний Інтернет потрібен саме для дітей. Адже нові покоління фактично народжуються зі смартфонами в руках.

У нашому НВК №48 пройшов тиждень під гаслом “Безпека дітей в Інтернеті”.

Представники Шкільного парламенту провели уроки спілкування з учнями 4-А, 4-Б класів “Безпека дітей в Інтернеті”. Учням молодшої школи пояснювали, як убезпечити себе від шкідливих матеріалів онлайн, кібербулінгу, суїцидальних Інтернет-спілок. Засвоїли діти і правила культури користувача Інтернету.

Для учнів 9-А, 9-Б класів проведено уроки-бесіди «Інтимні селфі в Інтернеті». Сексуальне насилля онлайн – один з викликів, який стоїть перед батьками та педагогами. Діти можуть стикатись із сексуальним насиллям в Інтернеті. Учні засвоїли такі поняття як секстинг та кібергрумінг.

Підсумком проведеної роботи став відеоролик: https://drive.google.com/file/d/1a4O-vgJprAcNHN3xwf4k4r4MLI_lUFN7/view?usp=sharing

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки