Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Нові знання

 

Відзначаємо День козацтва, День захисників і захисниць України

13 жовтня 2021 року в нашій школі відбулась гра–квест «Козацькими стежинами» з нагоди державного свята Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва.

Розпочався захід урочистою лінійкою, на якій кожна команда привіталась, проголосивши свою назву та гасло. У грі брали участь команди 7А, 7Б, 7В класів. Завдання гри полягало у тому, щоб якнайшвидше пройти вісім станцій, які були розташовані в різних місцях на території школи. На станціях гравців очікували складні випробування, вони мали показати свої глибокі знання історії українського козацтва, побуту, пісень, традицій. Були і такі станції, на яких учасники команд мали продемонструвати свою силу та спритність.

Завершився захід урочистим нагородженням учасників та переможців гри-квесту. Всі команди гідно витримали випробування, але команда 7А класу виявилась сильнішою за інші. Вітаємо з перемогою! Так тримати!

Відзначаємо День козацтва День захисників і захисниць України

 

Забуттю не підлягає

29 вересня-день памяті жертв Бабиного Яру - одного з найбільших злочинів Голокосту в світі. 80 років тому у київському урочищі Бабин Яр нацисти масово розстріляли мирних громадян. Це одна з найтрагічніших сторінок нашого минулого…

   З метою інформування підростаючого покоління про жорстокі реалії Другої Світової війни 23.09.2021р. шкільною бібліотекою НВК 48 спільно з Херсонською письменницею Юлією Чернієнко був проведений урок пам’яті «Трагедія Голокосту та Бабиного Яру». Під час заходу учні 8-Б класу переглянули кадри документальних хронік, фрагменти к/ф про Бабин Яр, фотографії окупованого нацистами Києва 1941 року та дізналися багато фактів про масові знищення єврейського населення.

   Наприкінці заходу учні мали можливість ознайомитися з літературною виставкою «Бабин Яр - подих вічного болю».

29.09.2021 відбувся загальнонаціональний урок пам’яті «80 років: забуттю не підлягає». Учні готували і презентували історичні матеріали про події однієї з найбільших трагічних подій в історії України періоду Другої світової війни. Переглянуто хронікальні кадри, фотоматеріали, хвилиною мовчання вшанували загиблих у Бабиному Яру.

   Такі заходи сприяють вихованню в молоді взаємоповаги, патріотизму, толерантності, міжнаціональної та міжрелігійної злагоди та порозуміння.

бабин яр

День вишиванки

У третій четвер травня, українці вже традиційно святкують День вишиванки. Це свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Коли ми одягаємо вишиванку, ми розуміємо, що ми українці, що це – наш оберіг. Саме тут прихований код національної ідентичності, який дає нам сили, надихає нас.

До Дня вишиванки шкільний парламент зробив карту «Україна – вишиванка». У школі відбулися цікаві квести, учні молодшої школи взяли участь у конкурсі розмальовок «Український національний костюм», впродовж дня лунали українські пісні про вишиванку, відбувся перегляд відеороликів про історію  вишиванки, значення її орнаментів.

 

Ми українці, а отже нас всіх єднає мова, культура і традиції.

День вишиванки2

День вишиванки

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ. ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ.

Пам'ятний день 8 травня в Україні встановлений указом президента від 24 березня 2015 року. Таким чином, Україна почала нову традицію святкування 8 та 9 Травня. Ці дні для кожного українця – ще одна можливість  гідно вшанувати подвиг українського народу, його видатного внеску в перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні і висловлення поваги всім борцям проти нацизму. Учні НВК №48 долучилися до відзначення пам’ятних дат: прибрали пам’ятник херсонцям, які загинули в боях за батьківщину, учасники волонтерського загону «Нащадки перемоги» взяли участь в урочистому покладанні квітів до меморіалу «Вічний вогонь». Молодші школярі підготували святкове відео вітання «Ніколи знову».

 

Борці з нацизмом загинули за наше щасливе майбутнє. І сьогодні діти й онуки мають знати і пам’ятати про це.

День Перемоги 2021День Перемоги 2021 1

Зі святом Перемоги!

Дивитися за посиланням: 

https://drive.google.com/file/d/13o72NvYTKs3Z4RDQ8NXsXrF0zVgDRFyF/view?usp=sharing

День Перемоги 2021

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки