Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

«Клас року - 2018»

     Щорічно за шкільною традицією в закладі визначається  «Кращий клас року» - клас, який набирає найбільшу кількість балів і має високий рівень досягнень за всіма критеріями. В цій номінації за підсумками року загально- шкільних, районних, обласних, Всеукраїнських акцій, конкурсів, виставок, змагань найвищий індекс успішності здобув перемогу :
     - серед ланки початкових класів у номінації «Клас року» виборов колектив 3-Б класу (кл. керівник Кисельова Наталія Володимирівна);

IMG-42999b5c6d12edaa2a5bb68450ce3a9f-V
     - серед ланки середньої школи Переможцем в цій номінації стає 7-А клас (кл. керівник Іванченко Алла Анатоліївна);

klas.roku2
     - серед ланки старшої школи призерами номінаціїї «Клас року» визначено 9-А клас (кл. керівник Сакун Інна Олексіївна).

IMG 3787


 Бажаємо вам в майбутньому успіху, натхнення і таланту!

Моніторинг активності за І семестр 2017 р.

monitor1

monitor

«КЛАС РОКУ – 2017»

Вже кілька років підряд в школі проводиться конкурс «Кращий клас року». Метою конкурсу є виявлення найбільш згуртованих і творчих класних колективів - лідерів школи.

Враховуючи думку активу учнівського самоврядування за підсумками конкурсу «Клас року – 2017» зразковими класними колективами та їх керівниками визначено 3 кращі класи серед учнів І, ІІ та ІІІ ступенів:

Нагороджено перехідним кубком «Мудрої сови» 4-А клас – кл. керівник Качук Ірина Анатоліївна.klas.roku1

Перехідним кубком «Мудрої сови» нагороджено 6-А клас – кл. керівник Іванченко Алла Анатоліївна.klas.roku2

Серед старших класів  нагороджено  кубком «Мудрої сови» 10-А клас – кл. керівник Чебикіна Ірина Василівна. klas.roku3

Молодці! Так тримати й надалі!

Рейтинг класів за вересень-жовтень 2016-2017 н.р.

  Заходи 1-А 1-Б 1-В 2-А 2-Б 2-В 3-А 3-Б 3-В 3-Г 4-А 4-Б 4-В 5-А 5-Б 6-А 6-Б 6-В 7-А 7-Б 7-В 8-А 8-Б 9-А 9-Б 10-А 10-Б 11-А
1 Свято Першого дзвоника       5 5   5 5     5 5 5 5 5 5 5     5 5       5 5   5
2 Місячник "Увага! Діти на дорозі" 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 10 5 5 5
3 Акція "Безпечна дорога до школи"                     5         10           5 5          
4 День міста             10 10       10 10   10                   10     10
5 Олімпійський урок                               5 5         10            
6 День людей похилого віку                               5 5   5 5 5 5 5 5 5 5   10
7 День здоров'я 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 7 5 10 8 5 8 5 5 10 7 10 8 8 5 10
9 Ляльковий театр 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5                              
10 Філармонія 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5
11 День партизанської слави                                                 10      
12 Куточки з техніки безпеки 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5
13 Зустріч з представниками патрульної поліції             5 5 5 5 5 5 5                              
14 Спортивні змагання           Шкіряний м'яч                               5 5   5 5                
  Великий футбол                                     10 10   10 10 10 10 10   10
  Старти надій                                     12 12                
  Пішоходний туризм                                                 10      
15 Зустріч з представниками американської спільноти                                                   5 5 5
16 Концерт до Дня Вчителя 5 5 5 5 5 5 10 5 5 5 10 10 10 10 10 10 5 5 5 10 10 5 5 10 10 10 5 10
17 Відкриття меморіальної дошки загиблому воїну АТО (ЗНЗ № 4)                                                 10     10
18 Конкурс "Веселі хвилинки" 10 5 5 12 5 8 10 8 8 5 12 5 5 12 10 8 5 5 5 10 12 8 5 5 8 12 5 10
19 Конкурс "Маленькі кухарі"             10 10       10 10 10 10 10 10     10       10 10 12   10
20 Велике читання творів Р.Бредбері                                                        
  конкурс малюнків             8                 10       8                
  художнє читання                                       10       7 8         
  вікторина                                       10                
  відео "Усмішка"                                                   10    
  презентація                                               10        
21 Обласний конкурс "Душею прагнемо до миру"                               12                       10
22 Районний конкурс агітбригад "Вирок шкідливим звичкам"                               12 12                      
23 Благодійна акція "Осінній дар"                           5 10 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 12 5 5
24 Міський конкурс "Козацькими стежинами"                                       5 5 5   8        
25 Захід у муз.училищі                                                   5    
26 Правовий брейн-ринг                                               7 8 10    
27 Міський конкурс "Що? Де? Коли?"                                                   10    
28 Конкурс "Моє місто любов'ю зігріте"                             5 10     7                  
29 Дисципліна 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 4 4
  Бали 45 40 40 52 45 43 88 73 48 45 67 75 75 69 85 137 84 39 81 129 66 82 61 99 134 134 44 124
  Місце             1       2 3 3   3 1       2       3 1 1   2

Рейтинги класів

ПОГОДЖЕНО                                                              ЗАТВЕРДЖЕНО

Радою учнівського парламенту                                  Директор

Від 03.11.15р. протокол №                                          Херсонського   НВК № 48

________О.П.Кірцхалія

Положення про шкільний конкурс «Клас року»

1.Загальні положення

1.1. Конкурс «Клас року» проводиться щорічно Штабом учнівського самоуправління школи та адміністрацією школи з метою виявлення найбільш творчих класних колективів школи.

1.2.  Мета конкурсу:

- формування активної життєвої позиції учнів;

- розвиток класного та шкільного самоврядування;

- моніторинг навчальних досягнень учнів;

- підвищення престижу знань, інтелектуального і творчого потенціалу учнів;

- активізація різних форм позакласної та позашкільної роботи з учнями.

1.3. Конкурс проводиться у трьох вікових групах: I – 1-4 класи, II– 5-8 класи, III – 9-11 класи.

2. Організація та проведення конкурсу

2.1. Для організації та проведення конкурсу наказом директора школи створюється оргкомітет та журі.

2.2. Оргкомітет конкурсу виконує такі функції:

  • проводить організаційну та роз’яснювальну роботу щодо підготовки та проведення конкурсу; забезпечує порядок його проведення.

2.3. Журі конкурсу:

  • визначає критерії оцінювання результатів кожної складової конкурсу;
  • проводить експертну оцінку результатів, успіхів і досягнень класів;
  • оприлюднює результати кожної складової конкурсу;
  • узагальнює результати конкурсу.

2.4. Конкурс проводиться щорічно з вересня по травень.

2.5. До складу журі входить адміністрація школи, вчителі, члени учнівського парламенту та батьківського комітету.

2.6. За кожен етап конкурсу клас отримує відповідну кількість балів. Клас-переможець визначається за максимальною кількістю балів.

3. Умови проведення конкурсу

3.1. Конкурс проводиться як підсумок діяльності учнів за такими напрямами:


1.Навчальна діяльність

а) участь в олімпіадах.

- шкільний рівень:

участь – 3-5 балів

переможець:

-          1 місце – 7 балів

-          2 місце – 6 балів

-          3 місце – 5 балів

-міський рівень:

участь – 5-7 балів

переможець:

-          1 місце – 10 балів

-          2 місце – 8 балів

-          3 місце – 7 балів

-всеукраїнський, міжнародний рівень:

участь – 5 балів

переможець:

-          1 місце – 10 балів

-          2 місце – 8 балів

-          3 місце – 7 балів

б) участь у предметних тижнях.

участь – 1 бал

-          1 місце – 5 балів

-          2 місце – 4 бали

-          3 місце – 3 бали

2. Фізкультурно-оздоровча робота

а) участь у спортивних заходах.

- шкільний рівень:

участь – 3-5 балів

переможець:

-          1 місце – 7 балів

-          2 місце – 6 балів

-          3 місце – 5 балів

-районний і міський рівень:

участь – 5-7 балів

переможець:

-           1 місце – 10 балів

-          2 місце – 8 балів

-          3 місце – 7 балів

б) участь у масових міських заходах – 10 балів

 

3. КТД

а) участь у творчих конкурсах.

- шкільний рівень:

участь – 5 балів

переможець:

-          1 місце – 10 балів

-          2 місце – 8 балів

-          3 місце – 7 балів

-районний і міський рівень:

участь – 10 балів

переможець:

-           1 місце – 15 балів

-          2 місце – 14 балів

-          3 місце – 12 балів

б) екскурсії – 10 балів

а) участь у заходах

- шкільний рівень:

участь – 3-5 балів

переможець:

-          1 місце – 10 балів

-          2 місце – 8 балів

-          3 місце – 7 балів

-районний і міський рівень:

участь – 5-7 балів

переможець:

-           1 місце – 12 балів

-          2 місце – 10 балів

-          3 місце – 8 балів

б) організація та участь в акціях мікрорайонут – 10 балів

в) співпраця з музеєм, виставочним залом – 10 балів

г) зустрічі з ветеранами – 10 балів

а) участь у конкурсах.

- шкільний рівень:

участь – 3-5 балів

переможець:

-          1 місце – 10 балів

-          2 місце – 8 балів

-          3 місце – 7 балів

-районний і міський рівень:

участь – 5-10 балів

переможець:

-           1 місце – 12 балів

-          2 місце – 10 балів

-          3 місце – 8 балів

б) Випуск газет, плакатів, малюнків – 5 балів

Тиждень чергування класу по школі оцінюватиметься за  п′ятибальною шкалою. Враховуватиметься зовнішній вигляд, виконання обов′язків, запізнення на чергування.

                Оцінка                                            Відраховуючий бал

                        5                                                              -0

                        4                                                              -3

                        3                                                              -5

                        2                                                              -10

7. Зовнішній вигляд

- за належний зовнішній вигляд  ставиться 5 балів

- відраховується -1 бал за зовнішній вигляд, який не відповідає статуту школи

8. Дисципліна

бійка  -5 балів

нецензурні висловлювання  -10 балів

куріння  -5 балів за кожного учня

9. Трудова діяльність

участь у чистих четвергах, благоустрій пришкільної території  5 балів

здача макулатури (за окремим рейтингом)

10. Нагородження

Результати конкурсу оголошуються  на загальношкільному святі останнього дзвоника. Переможці нагороджуються дипломами, преміями та подарунками.

 

Підсумковий рейтинги класів за 2015-2016 навчальний рік

№ п/п Класи 1-А 1-Б 1-В 2-А 2-Б 2-В 2-Г 3-А 3-Б 3-В 4-А 4-Б 5-А 5-Б 5-В 6-А 6-Б 6-В 7-А 7-Б 8-А 8-Б 9-А 10-А 10-Б 10-В 11-А
  Бали 181 125 116 275 207 145 78 286 229 153 299 245 428 205 66 157 226 199 171 244 344 239 435 415 82 85 384
  Місця       ІІІ       ІІ     І   І             ІІІ ІІ   І ІІ     ІІІ

 

Рейтинги класів за квітень-травень

Рейтинг за квітень-травень
№ п/п Заходи 1-А 1-Б 1-В 2-А 2-Б 2-В 2-Г 3-А 3-Б 3-В 4-А 4-Б 5-А 5-Б 5-В 6-А 6-Б 6-В 7-А 7-Б 8-А 8-Б 9-А 10-А 10-Б 10-В 11-А
1 КВК (фізика)                                     7 10 8 5          
2 Благодійний ярмарок 5 5 5 7 5 5   5 5 5 5 5 5 5   5 5 5 5 8 5   10 5      
3 Таврійський Барвограй       10 10     10 10 10 10 10 10 10                   10     10
4 Конкурс малюнків "Акварелі райдуги"       8                 8               8            
5 Зустріч з ліквідаторами ЧАЕС                                               8     8
6 Ляльковий театр 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5                              
7 Конкурс "Ми все можемо"                   8 8 8                           10  
8 Хореографічний конкурс "Черлідінг"       8       8 8 8 8 8 8 8                          
9 Екологічний брейн-ринг                                         10   10        
10 Фестиваль ДЮІР                         12                 8          
11 Міський конкурс "Міс та містер Херсона"                                               10     10
12 Відвідування обласної дитячої лікарні                                               5      
13 Тиждень англійської мови               5     5   10 5     5         5   5      
14 Концерт для батьків майбутніх першокласників       5       5 5   5 5         5 5   5   5          
15 Обласний конкурс читців                               8       12     8        
16 Огляд художньої самодіяльності       5       5     5 5 5       5 5       5   5     5
17 Тиждень книги 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5          
18 Олімпійське лелеченя                               7 7 7                  
19 Пішохідний туризм                                         7 7          
20 Шкіряний м'яч                               7 7 7                  
21 Конкурс малюнків "Чорнобиль очима дітей"           8     8       8                            
22 Заходи до 9 Травня                         5                   10 10     10
23 Форум президентів                                             5 5      
24 Районний конкурс "Ай болить"               5                                      
25 Конференція волонтерів             5                               7 7     7
26 День ЦО 5 5 5 5 5 5   5 5 5 5 5 15 5 5 5 5 5 5 5 5 5 12 13 5 5 13
27 Концерт для вихованців д/с № 35       5       5     5   5       5 5                  
28 Екологія                                         8   8        
29 День сім'ї (бібл. № 23)                                         5 5          
30 Дисципліна 5 3 4 5 5 5 5 5 5 4 5 5 5 4 5 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5
31 Запізнення           -1           -2   -1   -2   -3 -1 -2 -2 -1         -5
32 Чергування по школі                                         5 5 5 5      
33 Зовнішній вигляд 5 4 4 5 5 4 5 5 5 4 5 5 5 3 4 4 4 4 5 5 5 5 5 4 5 5 4
  Бали 30 27 28 73 40 36 25 73 61 54 76 64 106 44 19 43 58 50 31 53 74 64 85 97 15 25 67

 

Рейтинги класів за березень

№ п/п Заходи 1-А 1-Б 1-В 2-А 2-Б 2-В 2-Г 3-А 3-Б 3-В 4-А 4-Б 5-А 5-Б 5-В 6-А 6-Б 6-В 7-А 7-Б 8-А 8-Б 9-А 10-А 10-Б 10-В 11-А
1 Міський конкурс "Херсонщина пам''ятає"       22 10     10 10 10 10 10 10               10   10 20     8
2 Привітання жінок-ветеранів (міськвиконком         10                                       10     10
3 Концерт до 8 Березня       5 5     5 5 5 5 5         5 5         5 5     5
4 Благодійна акція "Допоможемо нашим захисникам"                                               5     5
5 Збір продуктів харчування 5 5 5 5 5 5   5 5   5 5 5 5   5 5 5 5 5 5 5 5 5     5
6 Збір кришечок 8         7         10 10 12 10         7 7 10   10        
7 Шкільний конкурс "Тянцювальний Олімп-2016" 10 8 8 8 8 8   8 8   10 8 10 8   8 8 8 8 8 8 8 10 8     8
8 Фінал міського конкурсу "Земля-наш спільний дім"                                                     7
9 Обласний захід до дня житло-комунальних послуг                                               10     10
10 конкурс стінгазет "Туберкульозу -НІ"                         12                   5        
11 Тиждень мови (Заахід)       5       5 5   5 5 5             5 5 5 5 5   5 5
12 Інтелектуальна гра "Наш Шевченко"                                 5 5     5 5 5 5      
13 Конкурс гуморесок                         5 5   5 5 5   5 5 5 5        
14 Захід (бібліотека-філія № 5) 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5                            
15 Заходи до дня визволення міста Херсона                                           7         7
16 Конкурс читців "Поезія-душі перлина" 10 8   12 10 8   10 8   8 10                              
17 Літературно-музична композиція до дня народження Кобзаря                         5         5 7 7              
18 Благодійна акція "Допоможемо тваринам зоопарку" 5 5 5 5 5 5   5 5   5 5 5 5   5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5
19 Філармонія 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5          
20 Інтелектуальна гра "Ерудит" (молодша ліга)                     8 8                              
21 Конкурс "Рядки опалені війною"       10       10     10   10         10                 10
22 Турнір математиків                               7 7 7                  
23 Засідання літературної майстерні "Поетичний вернісаж"                                 7     7     7        
24 Фестиваль ДЮП                                       8     10        
25 Зовнішній вигляд  5 5 4 5 5 4 5 5 5 4 5 4 8 3 4 3 4 4 4 4 5 4 8 3 4 4 3
26 Дисципліна 5 5 5 5 5 4 5 5 5 5 5 4 5 4 5 5 5 4 5 5 5 4 4 3 5 5 3
  Бали 58 46 37 102 63 51 20 78 66 34 96 84 102 45 14 43 61 68 46 71 68 53 94 84 14 19 91

 

Рейтинги класів за лютий

№ п/п Заходи 1-А 1-Б 1-В 2-А 2-Б 2-В 2-Г 3-А 3-Б 3-В 4-А 4-Б 5-А 5-Б 5-В 6-А 6-Б 6-В 7-А 7-Б 8-А 8-Б 9-А 10-А 10-Б 10-В 11-А
1 Олімпіади, МАН                                         8   24 16     8
2 Тиждень математики (газети)                         5 5   5 5 5   5 5 5          
3                                                        
4 «Літопис рідного краю»                                             8        
5 «Невичерпна криниця»       10       10         10 10                   10     10
6 «Кришталеві нотки»                10     10                         10     10
7 «Таврійське розмаїття»       12 12     12 12 12 12 12 12                            
8 «Абетка здоров'я»               10 10                                    
9 «Юний рятівник»       10 10     10 10 10 10 10 7           7 7              
10 «Лікар Нехворайко»         10                                            
11                                                        
12 Фотоконкурс 7     7             7   10 7           7 7   7        
13 Захід до дня Афганістану                                         5   10 14 5 5 14
14 Зустріч з випускниками 5     5 5     5 5 5 5 5 5       5 5       5 5 5     5
15 Поетичний вернісаж         7               7             7     7        
16 День рідної мови       5 5     5 5 5 5 5 5 5       8 5 5 5 12 15 7      
17 Конкурс санпостів                                         7     7      
18 Захід до дня Св. Валентина                                             12        
19 Шкільний конкурс ДЮП                               7 6 5   5   5          
20 Міський конкурс екологічних агітбригад                                                     12
21 Стрільба з пневматичної зброї                                         7            
22 Міський учнівський форум                                           7 7        
23 Конкурс годівничок 5   4 2 2 3   3     2   5 5             5            
24 Міський конкурс "Козацький гарт"                         10 10   10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10  
25 Волейбол                                             7 10     8
26 "Міс та містер школи" 5             5 5                           10 7     7
27 Зовнішній вигляд 5 4 4 5 4 4 5 5 4 5 5 4 5 2 5 -1 1 -2 3 3 5 2 5 4 2 2 -3
28 Дисципліна 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 5 5 5 4 4 5 4 4 5 5 5 5 4
  Бали 32 9 13 61 60 12 10 80 56 42 61 41 86 48 10 26 32 35 29 54 68 50 132 105 22 22 75

 

 

 

Рейтинги класів за грудень

 

№ п/п Заходи 1-А 1-Б 1-В 2-А 2-Б 2-В 2-Г 3-А 3-Б 3-В 4-А 4-Б 5-А 5-Б 5-В 6-А 6-Б 6-В 7-А 7-Б 8-А 8-Б 9-А 10-А 10-Б 10-В 11-А
1 Олімпіади, МАН                                 14   7 7 45   30 36     28
2 Конкурс «Альтернативна ялинка» 17 4 4 8 4 5 4 5 5 4 5 4 10 8 4 5 7 4 4 4 10 8 7 4 7   5
3                                                        
4 Акція «Допоможемо  тваринам зоопарку» 5 7 10 4 8 8   6 7   4   10 5   5   4 4 5 7 5 7 4     8
5 Конкурс  «Співоча карусель» 10 8     8     8 10   8 8 10 8   8 10 8 8 10 8 10 8 10     8
6 Районна конференція волонтерів                     7                         10     12
7 Міська  акція «Діти-дітям» 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5
8 Правовий брейн-ринг                                             8 -5     10
9 Гра «Що? Де?  Коли?                         5               7 5 10 8     5
10 Конкурс ДЮП                         10           8 10              
11                                                        
12  Математична конференція                         7       7                    
13 Міський конкурс  «Літопис  Таврійського краю»                                              7        
14 Брейн-ринг  з екології                                         7   7 7      
15 Стінгазета до Нового року 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5
16 Благодійна акція «Ялинка» 5 5 5 5 5 5   5 5   5 5 5 5   5 5 5 5 5 5 5 5 5     5
17 Благодійний марафон «Зі святим Миколаєм свято зустрічаєм»                     10 10                       10     10
18 Відвідування дитячого будинку «Дзвіночок»                                                     5
19 Відвідування діток дитячого відділення лікарні ім. Лучанського                         5                           5
20 Конкурс декоративно-прикладного мистецтва «Зимова казка»                                 10       10 10          
21 «Тато, мама, я – спортивна сім'я» 5         5   7     8 10 10                            
22 Районна гра «Твори, пробуй!