Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Нові знання

 

"ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРИБИРАННЯ"

всесв день прибирання

 

 

Місячник техніки безпеки

 

ПОРЯДОК ДІЙ ПІД ЧАС ВИЯВЛЕННЯ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ОБ’ЄКТІВ

nebez1Профілактичні заходи повинні стати надійним провідником у дитячому, часом небезпечному, але цікавому житті. У Херсонському НВК №48 систематично проводяться заняття, присвячені питанням безпеки життєдіяльності.

Так, 18.01.2018 р. у навчальному закладі відбулася зустріч учнів 7-А, 7-Б, 9-А, 9-Б класів у співпраці з т.в.о. начальника ВТВ ГУНП в Херсонській області майором поліції О.Д. Козюрою.

Учні з неприхованою цікавістю слухали про те, як фахівці знешкоджують вибухонебезпечні предмети та ознайомилися з сучасними зразками вибухівки. Окрім того, фахівці навчили дітей, як діяти у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, і застереже учнів, що в жодному разі не варто знешкоджувати вибухові пристрої самотужки.

Зустріч викликала неабиякий інтерес у дітей, вони мали можливість поспілкуватися з фахівцями, розпитати про нюанси, які найбільше їх зацікавили.

 

 

Відкрите засідання «Школи безпеки» в Херсонському НВК №48 

З метою популяризації здорового і безпечного способу життя в Херсонському НВК № 48 діє «Школа безпеки».

30.11.2017 року відбулось відкрите засідання «Школи безпеки». Програма заходу була підготовлена для учнів початкової школи. Діти брали участь у вікторині «Куди телефонувати в разі небезпеки», в іграх «Корисно – шкідливо» та «Світлофор». Для вихованців закладу було підготовлено виступи агітбригад «Юних пожежних» (2-А клас) та «Юних медиків» (3-Б клас), а також перегляд відеоролику «Школа безпеки НВК№48» . По завершенню заходу діти отримали міні-памятки «Безпека життєдіяльності» та буклети «Безпечні зимові канікули», які було розроблено парламентом школи та лідерами «Школи безпеки». Розважальна частина засідання була представлена переглядом мультиплікаційних відеороликів « Із газом не шуткуй!» та «Абетка дорожнього руху». 

ШБ2ШБ1ШБ3

 

«Пожежний експрес - 2017»

pogh.expert109.10.17 р. на базі дитячого клубу-кафе «Золотий ключик» відбувся традиційний конкурс для учнів 1-2 класів навчальних закладів м. Херсона «Пожежний експрес». У зборі-привалі брали  участь команди НВК №48, ЗНЗ №13, 21, 32, 36, 37, 38, 40,  43, 52, 53.

Учні 2-А класу:Білоусова А., Горбушко А., Левчук К., Петкевич Я., Савічева Н., Семко Є. (класний керівник Савченко В.В) виступили агітбригадою «Не дамо вогню стати ворогом!». Вихованці школи також ознайомилися з тематичною виставкою дитячої літератури, відповідали на питання вікторини «Вогонь – друг, вогонь – ворог!», яку підготували працівники міської бібліотеки №23 імені Івана Багряного.

Агітбригада 2-А класу НВК№ 48 стала переможцем у тематичній  вікторині. У  загальному заліку- конкурсі посіла ІІ місце. Молодці!!!

 

pogh.expert3pogh.expert2

 

 

 Акція  «Дитинство – зелене світло»

Впровадження програми «Школа і поліція» стало традиційним проведенням цікавих заходів у НВК №48. В рамках тижня «Безпека дорожнього руху»  14листопада 2017 року інспектори Управління патрульної поліції у місті Херсон ,офіцери Кований А.А. та Вах А. Р. спільно з  учнями 7-А класу  провели акцію «Дитинство – зелене світло». Метою акції було запобігання та профілактика порушень водіями правил дорожнього руху, зменшення дитячого травматизму. Вихованці школи вирішили привернути увагу водіїв малюнками - закликами : «Водії! Будьте уважні на дорозі!», «Водію! Зупинись ! Це-діти!», «Якщо приймали спиртні напої, за кермо не сідайте» , «Водію! Зупинись ! Це може бути і твоя дитина !» та дарували їм творчі роботи  із закликами по недопущенню дорожньо-транспортних пригод. Водії привітно ставились до такого дружнього виду спілкування та обіцяли дослухатись до прохань дітей.

Відео - Акція "Дитинство - зелене світло"

полиция1полиция2 полиция4полиция3

 

полиция6полиция7

 

  

Вибухонебезпечні предмети: як не стати жертвою

 небезпечної знахідки?

небезпечні предмети127 вересня 2017 року до НВК №48,  з метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій, забезпечення безпеки дітей , запобігання загибелі та травмування громадян від вибухів вибухонебезпечних предметів, що призводить до трагічних наслідків, завітали почесні гості: голова ГО ветеранів АТО «Українська єдність» Кравець Ігор Анатолійович, учасник бойових дій на Сході України, снайпер батальйону «Донбас» Бондаренко Олександр Васильович. Спільно з  координаторами МЧС України вони підготували для перегляду учням 5-10-х класів документальний фільм , створений спільно з ОБСЄ та МЧС України , «Небезпечна знахідка». Перегляд фільму супроводжувався зібраними (вже знешкодженими) експонатами бойової зброї для того, щоб діти мали змогу побачити в реальності, як виглядає насправді «цікава небезпека». Гості подарували школі плакати та листівки-пам’ятки «Обережно! Небезпечні знахідки»,  які містять правила безпеки та алгоритм дій при знаходженні вибухонебезпечних предметів.

Захід відбувся у дружній атмосфері, яка подарувала дітям багато цікавої та корисної інформації.

небезпечні предмети2небезпечні предмети3

Адміністрація НВК №48 висловлює щиру вдячність голові ГО «Українська єдність» Кравцю Ігореві Анатолійовичу за активну співпрацю у вихованні підростаючого покоління !

 

«Обережно, діти на дорозі!»

дорога118 вересня в рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!», команда юних інспекторів дорожнього руху (ЮІДР) НВК № 48 «Дорожні знаки» , учні 9-А та 9-Б класу, (керівник команди  Сакун І.О.) брала участь в районній акції «Обережно, діти на дорозі!», та посіла ІІІ призове місце.

Програма була насиченою та цікавою: вікторина «Знай і виконуй!», флешмоб ЮІДР, медичний конкурс, вело - естафета, конкурс малюнків на асфальті, гра «Дозволяється – забороняється!»  

дорога3

дорога2

 

 

 

 

 

 

  

 

 

  

 

 

Вітаємо команду «Дорожні знаки» з перемогою !

 

 

Брейн-ринг «Перша допомога - 2017»

brei1

14 вересня 2017 року команда санітарного посту нашої школи (учні 8-Б, 8-В класів)посіла IIІ місце у районному брейн-ринзі «Перша допомога - 2017», присвяченому Всесвітньому дню надання першої допомоги.  Дует учнів 10-А класу  Ельведінов К. та Ментешашвілі І. подарували присутнім на заході пісню.

Захід відбувся на базі  ХЦПР. У ньому брали участь навчальні заклади Дніпровського районушкола №35, 38, 18 та Центр освіти молоді. Конкурсна програма складалася з 3-х турів та практичного завдання – надання першої допомоги.

По закінченню змагань клуб «Лідер» спільно з товариством Дніпровської районної організації Червоного Хреста України привітали учасників. Переможціотримали грамоти та подарунки.

brei2

brei3

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

brei4

Вітаємо збірну команду 8-х класів з перемогою !

 

«Увага! Діти на дорозі!»

doroga2

doroga1   Впровадження програми «Школа і поліція» стало традиційним проведенням цікавих уроків в НВК №48 , з метою профілактики правопорушень серед дітей та забезпечення безпечного навчального середовища. В рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!»  12 вересня 2017 року екіпаж патрульної поліції ,офіцери Кований А.А. та Вишневський Д.О., зустрілися з учнями 4-А класу та провели комплекс профілактичних заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

  Діти згадали дорожні знаки, розмітку на дорозі, розглянули небезпечні ситуації, які можуть виникнути на дорогах і тротуарах. Заняття пройшло в цікавій невимушеній формі. Патрульними було проведено вікторину «Школа пішохідних наук», де Браїло Аріна, Томель Катерина, Салахова Катерина та Ільченко Діана продемонстрували свої знання з ПДД. Вони були визнані найкращими юними інспекторами дорожнього руху.

doroga3

doroga4

 

doroga5

  А як хвилююче одягнути справжній бронежилет та сісти за кермо поліцейського автомобіля! Надовго запамятають діти цю зустріч. А ми, дорослі, сподіваємось, що діти стануть уважними та обережними на дорогах!

doroga6

 

      Адміністрація НВК№48 щиро дякує офіцерам поліції за проведений захід!!!

  

 

ЗВЕРНЕННЯ
до населення Херсонської області
координаційної групи Антитерористичного центру
при управління Служби безпеки України в Херсонській області
щодо реагування на можливі прояви терористичного характеру

 

Шановні мешканці Херсонщини!

 

Координаційна група Антитерористичного центру при управління Служби безпеки України в Херсонській області звертається до Вас із проханням бути пильними та небайдужими у питаннях протидії можливим проявам терористичного характеру.

 

У разі виявлення підозрілої поведінки осіб, які можуть бути причасними до терористичних або диверсійно-розвідувальних груп, зброї, вибухових пристроїв, чи схожих на вибухівку предметів, негайно повідомляйте на «гарячу лінію» управління Служби безпеки України в Херсонській області за
тел. 42-21-29, на електронну скриньку:
usbu_hes@ssu.gov.uaабо за номером «102».

 

Не торкайтесь підозрілих предметів і до приїзду правоохоронців застерігайте від цього оточуючих осіб.

 

ПАМЯТАЙТЕ !   Від правильних ваших дій, у випадку виникнення реальної загрози скоєння терористичного акту, залежить не тільки ваше життя та здоров’я, але й життя оточуючих вас людей та безпека держави.

 

Координаційна група Антитерористичного центру при управління Служби безпеки України в Херсонській області 

 

План заходів щодо проведення Тижня безпеки дорожнього руху

 

Зміст заходу

Термін виконання

Відповідальні

1.

Забезпечити з учасниками навчально-виховного процесу проведення бесід , проведення годин спілкування на тему «Безпека дорожнього руху»

Протягом тижня

Класні керівники 1-11 класів

2.

Забезпечити оформлення в класних кімнатах інформації щодо профілактики порушень правил дорожнього руху

До 04.04.2017

Класні керівники 1-11 класів

3.

Показ мультфільмів «Дітям про правила дорожнього руху», «Азбука дорожньої безпеки»

Протягом тижня

класні керівники 1-4 класів

4.

Забезпечити проведення роз'яснювальної роботи серед батьків  ( на батьківських зборах) щодо організації безпеки на дорозі в позашкільний час

Постійно

Класні керівники 1-11 класів

5

Конкурс малюнків «Знай дорослий, знай дитя: Безпека руху – це життя»

Протягом тижня

Класні керівники 1-4 класів

6.

Конкурс тематичних буклетів, стіннівок «Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху» 

До 07.04.2017

Класні керівники 8-11 класів,

7.

Бесіда-практикум «Безпека на дорозі – безпечне майбутнє!»

Протягом тижня

Класні керівники 5-8 класів

8

Демонстрація фільму-реклами «Життя без ризику» учнями учнівського самоврядування

До 07.04.2017

Педагог-організатор

9

Виставка-огляд спеціальної літератури «Дай руку, вулице»

06.04.2017

Бібліотекар

Юні інспектори дорожнього руху

Команда школи ЮІДР «Дорожні знаки» (8-А, Б класи) на протязі навчального року допомагають вчителям та поліцейським, проводять роботу не тільки серед учнів свого закладу, але і в дошкільних навчальних закладах. Традиційно підсумком їх роботи є проведення  наприкінці навчального року районних, зональних  конкурсів команд ЮІДР.

На виконання плану роботи закладу, в рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!», з метою  попередження дитячого травматизму та профілактики безпеки перебування дітей на дорозі, закріплення і повторення правил дорожнього руху протягом року в закладі проведено :

- 05.09.2016 року - зустріч з представником Державної служби НС Жужою А.А;

- 13.09.2016 року- зустріч з представником патрульної поліції Пасічною Т., Новацьким О., Кованим А.; 

bezpekaruhu

- 22.09.2016 року було проведено виступ агітбригади перед вихованцями д/с №35, 24;

bezpekaruhu2

bezpekaruhu3

- 29.09.2016 року було організовано участь учнів 8-х класів в акції   «Зупинимо жахливу статистику разом».Одночасно  на декількох небезпечних перехрестях міста команда  НВК № 48 «Дорожні знаки» чергувала на перехрестях доріг міста Херсона разом з патрульними поліцейськими, розповсюджуючи листівки серед водіїв, пасажирів у маршрутних автобусах, звичайним перехожим з інформацією про статистику травмування дітей в ДТП, які сталися протягом 2016 року.

bezpekaruhu4

bezpekaruhu5 Під час акції проведено урок-гру в 4-А класі  в НВК № 48(кл. керівник Качук І.А) «Будьте уважними і обережними» з участю співробітника відділу комунікацій головного управління Національної поліції в Херсонській області  Півня Романа.

  З п’ятикласниками  комплексу було проведено практичне заняття з правил дорожнього руху , організатором якого була  прес-офіцер патрульної поліції міста Херсону Чебукіна Олександра.

 bezpekaruhu6

  За допомогою проведених заходів учні закріпили вміння та знання з безпеки життєдіяльності та правил дорожнього руху.

 bezpekaruhu7

Протягом Тижня безпеки руху 18.11.2016 року в закладі проведено Єдиний урок на тему «Безпека на дорозі», серед учнів 5-6 класів проведено конкурс «Знавці правил дорожнього руху», а для учнів початкової школи члени самоврядування провели «Театралізований урок з правил дорожнього руху».

З 03.04.2017-07.04.2017 в закладі відбувся Тиждень безпеки дорожнього руху

  «Твій друг – безпечний рух!», в рамках якого було проведено конкурс тематичних буклетів, стіннівок «Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху» . Членами шкільного самоврядування було розроблено буклети для роз’яснювальних бесід на тему «Твій друг – безпечний рух!»

bezpekaruhu8

Заходи   спрямовані на роз’яснення учням норм безпечної поведінки на дорогах, популяризацію діяльності Херсонської поліції та загонів ЮІР з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Шкільні команди щорічно беруть участь у районному конкурсі дружин юних інспекторів руху.

Зупинимо жахливу статистику разом!

 

План  проведення місячника правових знань у 2016-2017 н.р.

№з/п

Назва заходу

Термін виконання

Відповідальна особа

1

Зустріч з представником Державної служби НС Жужою А.А

05.09.2016

ЗВР, класні керівники 8-х класів

2

Зустріч з представником патрульної поліції Пасічною Т., Новацьким О., Кованим А.;

13.09.2016

ЗВР, класні керівники 3-х класів

3

Бесіди з батьками учнів щодо поведінки у надзвичайних ситуаціях

02.09.2016; 15.09.2016

Класні керівники 1-11-х класів

4

Тематичні години спілкування «Безпека у побуті»

За графіком

Класні керівники 1-11-х класів

5

«Попередження отруєння грибами» (лекції)

За графіком

Медична сестра, фахівці МСЧ ХБК

6

Виступ агітбригади перед вихованцями д/с №35, 24

За графіком

Педагог-організатор, керівник «Школи безпеки»

7

Виставка малюнків

До 06.09.2016

Учитель ОМ

8

Оформлення тематичної літератури в шкільній бібліотеці

До 02.09.2016

Зав. шкільною бібліотекою

Місячник техніки безпеки

Інформація про проведення місячника безпеки життєдіяльності у Херсонському навчально-виховному комплексі №48

Заходи термін К-ть учасників
1 Зустріч з інспектором ДАІ з учнями 5 класів 21.09 100
2 Пізнавально-ігрова програма «В гостях у Світлофорчика» 16.09 15 (учні з вадами розуму)
3 Тематичні години спілкування «Безпечна дорога до школи» Протягом місячника Учні 1-11 класів
4 Виступ агітбригади «Дорожні знаки» 17.09 126 учнів
5 Урок-гра «Правила поведінки на вулиці і у громадському транспорті» 18.09. 85 учнів
6 Акція «Зроби дорогу до школи безпечною» (Позначення шкільних портфелів світловідзеркалюючою стрічкою 01.09-04.09 55 (учні з вадами розуму)
7 Виставка-огляд тематичної літератури в бібліотеці постійно Учні школи
8 Бесіди з батьками щодо безпечного використання газу в побуті, уникнення вибухо небезпечних предметів 07.09- 11.09 Батьківські збори 1-11 класів
9 Виставка дитячих малюнків з безпеки дорожнього руху Вересень  
10 Щотижневі тематичні п’ятихвилинки щодо попередження травматизму щотижнево Учні 1-11 класів
11 Виготовлення стіннівок «Дорожні знаки - азбука доріг» 08.09 14 (учні з вадами розуму)

 

ПЛАН

проведення місячника з ТБ серед учнів НВК № 48 “Увага! Діти на дорозі”

№  п/п Зміст Термін виконання Відповідальні
1 Інструктаж з безпеки життєдіяльності під час навчально-виховного процесу 01.09 Класні керівники
2 Вивчення маршрутних листів «дорога додому» 02.09-05.09 Класні керівники початкових класів
3 Участь у районних конкурсах, змаганнях За графіком Решетньов С.О., Сидоренко Т.О. Дутчак О.В., Антоненко А.Ю.
4 Практичні заняття на майданчику з ТБ

Протягом

місяця

класні керівники
5 Зустрічі з представниками ДАІ За графіком ЗНВР, педагог-організ.
6 Оновлення куточків з правил дорожнього руху в класних кабінетах До 04.09 Класні керівники 1-11 класів
7 Виставка-огляд тематичної літератури в бібліотеці постійно Кл. керівники, Хлібодар Ю.М.
8 Конкурс малюнків з правил дорожнього руху ( 5-7 класи) До 08.09 Іванова Н.С.
9 «Дорожні знаки» (виступ агітбригад 5-6 класів) 17.09 Вч. основ здоров’я Сидоренко Т.О., Рудченко Н.І.
10 «Правила поведінки у громадському транспорті» (урок-гра) 18.09 Кл.керівники 6 класів Нестеренко Т.В., Мітіна Н.В., Григоренко З.Г.
11 Конкурс «Правила ДАІ - правила твої» 23.09 Педагог-організатор, кл.керівники 5 класів Іванченко А.А., Рудченко Н.І., Коваленко З.Г.

 

 Інформація про проведення місячника знань пожежної безпеки у побуті

№ п/п Назва заходу Термін проведення Кількість учнів
1. Тематичні години спілкування «Будьте уважні і обережні» За графіком класних годин 583 учня
2. Участь у районному конкурсі «Пожежний експрес» 12.11.2015 18 учнів
3 Конкурс малюнків «Вогонь- друг, вогонь - ворог» Протягом місячника Редколегія учнів 1-1 Ікл.
4. Виступ агітбригади перед вихованцями д/сад.№35 18.11.2015 21 учень
5. Практичні заняття Школи безпеки в умовах пожежної безпеки у побуті 04.11-05.11.2015 64 учня
6. Оновлення куточків з безпеки життєдіяльності До 05.11.2015 Учні 1-1 Ікл.
7. Шкільні змагання ЮДП 18.11-19.11.2015 Учні 6-8кл.(85 уч.)
8. Виставка-огляд тематичної літератури в шкільній бібліотеці Постійно  
9. Оформлення пам’ятки для батьків щодо поведінки вдома дітей До 01.11.2015  

Виховна система закладу

Організація виховної та позакласної роботи закладу

Виховна система закладуце цілісна структура, яка сприяє успішній діяльності виховання. У школі відбувається моральне становлення учнів, формування в них творчого мислення, відповідальності.

Пріоритетним у виховній роботі є:

реалізація особистісно орієнтованого підходу в навчально-виховному процесі;

- залучення молоді до національної та світової культури;

- збереження національного та фізичного здоров'я підростаючого покоління;

виховання патріотизму, громадських якостей особистості;

- забезпечення педагогічних умов для соціалізації школярів, виховання в них життєвої компетентності.

Мета виховної роботи:

Створення цілісної моделі виховної системи на основі національних та загальнолюдських цінностей; формування морально-духовної життєво-компетентної особистості, яка успішно само реалізується в соціумі як громадянин, сім’янин, професіонал.

meta school

МОДЕЛЬ ВИПУСКНИКА

vipusknik osobistist

Реалізація основних завдань і принципів виховання в нашій школі здійснюється, як і у всій національній системі освіти, у таких пріоритетних напрямках:

napramki

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки