Хто такі козаки – характерники?

Хто такі козаки – характерники? Чому таку назву вони отримали?

На ці питання, а також  цікаві факти про козаків, учні дізнаються, досліджуючи  на уроках ЯПС за програмою "Інтелект України". Діти знайомляться з образом козаків-характерників, які володіли надзвичайними здібностями.

На уроках  знайомляться з легендами про їхню неперевершену силу, стійкість та майстерність у бою. Учні дізнаються про духовні практики козаків, які давали їм силу та зв'язок з природою. Знайомство з найвідомішими представниками (а саме з Іваном Сірком), дає можливість дітям зрозуміти їхню роль у захисті українських земель та здобути цінні знання про українську культуру та традиції, а також формує у них уявлення про цінності та ідеали українського козацтва.

Знімок екрана 2024-03-16 192514

Винахідницькі задачі на уроках ЯПС за програмою «Інтелект України»

За програмою "Інтелект України" учні мають можливість розв'язувати винахідницькі задачі, що сприяє розвитку їхньої креативності, критичного мислення та навичок STEM. Цей процес передбачає:

-Виявлення проблеми: учні вчаться знаходити та чітко формулювати проблеми, які потребують інноваційного вирішення.
   -Генерація ідей: використовуючи різні методи, такі як мозковий штурм, учні генерують широкий спектр можливих рішень, нових та оригінальних.
   -Презентація: учні презентують свої винаходи перед однолітками, вчителями.
   -Готує до майбутнього: у світі, що постійно змінюється, люди з навичками вирішення проблем та інноваційного мислення матимуть значні переваги.
   -Підвищує самооцінку: успішне вирішення винахідницьких задач дає дітям відчуття гордості та віри у свої сили.
Навчаючи дітей розв'язувати винахідницькі задачі, ми даємо їм ключ до успіху в майбутньому.

Знімок екрана 2024-03-04 131405

Інтегрований курс «Я пізнаю світ»

Знайомство зі світом тварин є цікавим та пізнавальним досвідом для дітей, який допомагає їм краще зрозуміти природу та різноманіття життя на Землі.

На уроках інтегрованого курсу «Я пізнаю світ» третьокласники досліджують представників тваринного світу та дізнаються про необхідність збереження видів. Важливим для учнів є розуміння того, що кожен вид тварин має свої унікальні особливості розмноження, які допомагають їм виживати та пристосовуватися до навколишнього середовища.

Читати – це класно! Книга – це круто!

Читати - це круто, адже книги відкривають перед нами безліч нових світів. Це можливість подорожувати в часі та просторі, знайомитися з цікавими людьми та переживати неймовірні пригоди.

На уроках читання за програмою «Інтелект України» учні знайомляться з творчістю таких видатних письменників, як Марк Твен, чий гумор та жвавий стиль привертають увагу дітей. Вони відкривають для себе захоплюючі пригоди героїв, які залишають неймовірне враження. Крім класичних авторів, учні також знайомляться із сучасними письменниками, такими як Всеволод Нестайко, чиї твори, наповнені фантазією та чарівністю,

захоплюють уяву та вчать дивитися на світ по-новому. Такі уроки не лише розширюють літературний кругозір дітей, але й надають їм можливість відчути справжню радість від читання та відкрити для себе безмежні можливості літературного світу.

Знайомство з творчістю видатних письменників збагачує внутрішній світ дітей, розвиває їхню уяву, мовлення та творчі здібності.

Знімок екрана 2024-02-16 212944

Онлайн – це повноцінна частина життя сучасних дітей

Саме в інтернеті вони навчаються, шукають нові знання та інформацію для виконання домашніх завдань, спілкуються з друзями по всьому світу, стежать за життям улюблених блогерів в Instagram та влогерів в YouTube. Інтернет дозволяє дітям бути в курсі подій, ділитися фото- та відеоконтентом, розважатися. Але ж крім очевидних бонусів, інтернет несе і загрози. Екран телефону чи планшету створює ілюзію захисту та безпеки, але зі збільшенням кількості користувачів, злочини в інтернеті набувають все нових форм. Актуальність проблеми безпеки дітей та молоді в інтернеті не викликає жодного сумніву.

Навчальною програмою курсу «Інформатика» за НПП «Інтелект України» передбачено вивчення питань безпечної поведінки дитини в соціальному середовищі. Важливо озброїти здобувачів освіти знаннями про ризики в інтернеті, сформувати у них розуміння необхідності дотримання правил безпечної поведінки в міжнародній комп’ютерній мережі.

Під час навчальних занять у формі гри діти знайомляться з правилами безпечної роботи в інтернеті, вчаться уникати небезпеки, спілкуванню в інтернеті, створюють пам’ятку користувача.

Знімок екрана 2024-02-11 154001