Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Нові знання

 

Розвиток мовленнєвої компетентності

     У сучасній школі завдання вчителя не тільки передавати знання дітям, а й навчити їх жити, використовувати ці знання на практиці. Нинішні учні повинні отримати навички думати, розуміти сутність речей, осмислювати, вміти шукати потрібну інформацію, вдало висловлювати свою думку.

     Саме , на уроках української мови, велику увагу приділяю розвитку мовлення учнів. Мовлення - це процес оволодіння рідною мовою, уміння користуватися нею як засобом пізнання навколишнього світу, засвоєння досвіду, набутого людством. Одним з найпоширеніших шляхів формування мовленнєвої компетентності на уроках української мови є переказ. У 4 класі учні складають детальні, вибіркові і стислі перекази. Під час аналізу змісту тексту обов’язково проводиться словникова робота, яка полягає не тільки в тлумаченні незрозумілих для дітей слів, а й насамперед у збагаченні їх лексичного запасу. 

26.11.23

Можливості інформаційних технологій

Невід'ємною частиною нашого життя стали комп'ютери. Інформаційні технології відкрили нові можливості для навчання, роботи й відпочинку, надали доступ до великого обсягу інформації, сприяли виникненню сучасних способів спілкування, полегшили працю й життя людей.

Знаннями й уміннями роботи з комп’ютером третьокласники, які навчаються за програмою проєкту «Інтелект України», оволодівають на уроках інформатики. Отримані навики забезпечують їм основу для успіху в школі й не тільки.

 19.11.23.1

Реалії життя на уроках з інформатики

     Сучасний світ розвивається зі швидкістю світла. Кожного року вчені, науковці роблять прориви в області науки та техніки. Ні для кого не таємниця, що ми живемо в унікальний час, де всі процеси, що зазвичай виконують люди – автоматизували.

    Ми всі використовуємо Інтернет для отримання інформації, але чи завжди ми можемо бути впевнені в достовірності того, що ми читаємо або дивимося?

    На уроці інформатики учні 4-А класу ознайомилися з поняттям фейку та його видами, вчилися розпізнавати їх та перевіряти достовірність інформації в Інтернеті. Цікаві завдання від НотаЄнота допомогали дітям отримати навички інформаційної гігієни.

                   11.11.20231

ХХІV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

27 жовтня 2023 року до Дня української писемності та мови розпочався ХХІV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

Конкурс знавців української мови покликаний сприяти утвердженню державного статусу української мови, піднесенню її престижу серед молоді та вихованню поваги до культури і традицій українського народу.

Долучилися до мовного змагання цьогоріч вперше і здобувачі освіти     3 - А класу Артемоненко Олександр, Данілушкіна Надія, Калайда Дмитро. Бажаємо їм успіхів!

 04.11.23.2

«Мандруємо» Україною

В інтегрованому курсі «Я пізнаю світ» за проектом «Інтелект України» учні 4 класу «мандують» країну.

На уроках вивчається матеріал щодо адміністративно - територіального підрозділу України, рослинного та тваринного світу, географічного положення та особливостей рельєфу областей. Велика увага приділяється роботі з картами. Діти вчаться читати карту, опрацьовувати контурну карту, прокладати маршрути, характеризувати географічні об'єкти. Невід'ємним моментом кожного уроку є пісні і танцювальні хвилинки географічного змісту.

Мандруємо Україною

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки