Правила прийому до закладу

1.Зарахування учнів до Херсонського НВК №48 І-ІІІ ступенів здійснюється без проведення конкурсу і, як правило, відповідно до території обслуговування. Зарахування учнів здійснюється за наказом керівника закладу. Для зарахування учня до закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, особову справу (крім дітей, які вступають до першого класу), до навчального закладу ІІІ ступення - документ про відповідний рівень освіти.

2.Зарахування дітей з особливими освітніми потребами до спеціальних класів здійснюється на підставі письмової заяви батьків або осіб, які їх замінюють, направлення відповідного органу управління освітою, висновку психолого-медоко-педагогічної консультації з рекомендаціями щодо організації навчально-виховного процесу, індивідуальної програми реабілітації дитини-інваліда (для дитини з інвалідністю), висновку сурдолога (для дітей з порушеннями мовлення), окрім зазначених, подаються документи, передбачені для учнів Херсонського НВК №48.