До дня Визволення Херсона від німецько-фашистських загарбників

13 березня 2019 р. Херсон відзначив 75-ту річницю з Дня визволення міста від фашистських загарбників. Щоб вшанувати пам'ять усіх тих, хто поліг у боях за рідний край, учні 5-11 класів Херсонського НВК № 48 взяли участь у різноманітних заходах присвячених цьому дню:

-  04.03.19 р. учні 11-А класу шоу – гурт «Мужики» (Ельведінов Кемран, Кривенцов Олександр, Ментешашвілі Ігор, Мерет Олег) посіли IIIмісце у міському конкурсі «Херсонщина пам’ятає…» в номінації «вокал» і виступили на церемонії нагородження (керівник Іванова Н.С.);

kherson2019-1

-         13.03.19 р. учні 6-Б класу (Ковтун Дмитро, Драган Олександр, Соловей Ганна, Деркач Анастасія) поклали квіти герою Радянського Союзу, керівнику Херсонської підпільної комсомольсько-молодіжної організації «Патріот Батьківщини» Кулику Іллі Олександровичу;

kherson2019-2

-         15.03.19 р. учні 6-А класу (Гасимова Сабіна, Руденко Кирило, Світельський Артем, Белінський Олексій, Гателло Максим) та учні 7-А класу (Герасім Діана, Потапенко Єлизавета, Гателло Анастасія) привітали зі святом ветеранів міської спілки Фурсенко Ольгу Захарівну та Казначеєва Володимира Петровича за сприяння члена міської ради ветеранів війни і праці Дубкової Любові Йосипівни.

kherson2019-3

Вітаємо переможців!

вітаємо20191 1

вітаємо20191 2

Міжнародний день Рідної мови

рідна мова2019

Ти велична і проста.

Ти стара і вічно нова.

Ти могутня, рідна мово!

Іван Багряний

Мова - духовний скарб нації. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб – МОВА.

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови.Урочисте святкування цієї визначної дати  відбулосяй у стінах НВК № 48 м. Херсона

Класними керівниками було проведено інформаційні години «Рідне слово, материнська мова»; усний журнал «Як парость виноградної лози, плекайте мову», конкурс малюнків«О мово рідна, золота колиско…»,, .

Заключною родзинкою святкування Міжнародного дня мови став захід «Квітни, мово наша рідна». У залі панувала святкова атмосфера, дружелюбні посмішки супроводжували учасників свята протягом усього дійства.

рідна мова20192

Учителем Голокоз Н.В. проведено свято з метою виховання в учнів любові до рідної мови, гордості за свою країну.

Міжнародний день рідної мови – це свято, яке сприяє духовному збагаченню, поєднанню культур та зміцненню принципів толерантності в нашій шкільній родині.

рідна мова20193

«Возз’єднались в ті далекії роки наші предки на віки»

22 січня 2019 року до школи завітали співробітники бібліотеки-філії №11 Херсонської Централізованої бібліотечної системи і провели історичний урок «Кращі провідники України від Володимира Великого до Івана Мазепи», присвячений Дню Соборності України.

den soborno2019 1

Діти ознайомилися з історією свята, легендами про Україну. Детальніше зупинились на розвитку Галицько-Волинського князівства, політиці гетьмана Петра Дорошенка ( був переглянутий відео матеріал), політичних джерелах, правилах їх дослідження. Під час відповідей на питання продемонстрували свої знання з історії.

До Дня Соборності України учні 11-А класу взяли участь у фотовиставці. Кузьмова Анастасія представила свою фото-роботу «Я – українець» (за участю учня 11-А класу Ментешашвілі Ігора).

den soborno2019 2

В бібліотеці школи було організовано літературну поличку«22 січня – День Соборності України»

Дії під час надзвичайних ситуацій

Культура безпеки життєдіяльності школярів - це сукупність цінностей, стандартів, моральних норм і норм поведінки, спрямованих на підтримання самодисципліни як способу підвищення рівня безпеки.

26.12.18 рокудля учнів 6-10-х класів було проведено захід по безпеці життєдіяльності, де розглядали алгоритм дій при надзвичайних ситуаціях. На захід був запрошений учасник бойових дій в АТО, голова громадської організації ветеранів АТО «Українська єдність», координатор центру допомоги учасникам АТО при Херсонській облдержадміністрації Кравець Ігор Анатолійович, який розповів про корисні правила з програми школи виживання.

Метою цього заходу було навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, навичкам діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях, ознайомлення учнів з причинами виникнення пожеж та правилами поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів. Ігор Анатолійович наголосив на тому, що у зв’язку з військовими діями на Сході України в деяких регіонах країни почастішали випадки ураження населення, зокрема дітей, вибухонебезпечними предметами та мінами. З метою попередження нещасних випадків було представлено демонстраційні матеріали, які в результаті дитячих необдуманих вчинків можуть обернутися серйозними проблемами.

dii pid20181

Дітям також було надано можливість ближче ознайомитись із елементами військового знаряддя та навіть приміряти камуфляжний костюм українського солдата.

dii pid20182