Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

День вишиванки

16 травня 2019 року учні та вчителі Херсонського НВК № 48 відзначили День української вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції і об’єднати українців навколо вишиванки, яка є не тільки символом краси, молодості, наслідування, а й нашим генетичним кодом.

Тому на честь вшанування українського оберегу в школі відбулась акція «Моя сорочка - вишиванка». Найактивнішими визначено учнівський колектив 5-А класу (класний керівник Кундис Т.П.). Учні усіх класів прийшли до школи в вишиванках, а на великій перерві влаштували танцювальний флешмоб під українські народні пісні, де ведучою було запрошено ученицю 11-А класу Кузьмову Анастасію. Шануймо свою історію, традиції і культуру, бо це запорука нашого успішного майбутнього!

vishivanka2019

Хто пам’ятає – той перемагає!

9 травня Україна відзначає День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Велика честь для учнів 10-А класу (класний керівник Сакун І.О.) зустрітися з тими, хто звільнив Європу від нацизму. На урочистому заході, присвяченому 74-й річниці Перемоги, учні вшанували пам'ять всіх тих, хто боронив свою землю у роки Другої світової війни , покладанням квітів до могили Невідомого солдата та Вічного вогню в Парку Слави.

Ми схиляємо голову перед пам'яттю загиблих.

peremoga2019

veteran2019

Спасибі вам , ветерани, за ваш подвиг!

Покладання квітів загиблим , які брали участь у захисті України

Напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні учні Херсонського НВК № 48 провели низку заходівз упорядкування та утримання в належному стані місць поховання загиблих , які брали участь у захисті України. Так, 7-го травня 10-А клас прибрав Братську могилу загиблих захисників Вітчизни в районі ТЕЦ і поклав до неї квіти.

peremoga20191

8-го травня у День пам’яті та примирення проведено покладання квітів біля меморіальних дошок загиблим під час воєнних дій в АТО Чернову О.О. та Байбузу А.В. (8-А, 9-А класи), в Афганістані - Соменку В. (8-Б,9-Б класи) , а учні 6-А та 6-Б класів - герою Радянського Союзу, керівнику Херсонської підпільної комсомольсько-молодіжної організації «Патріот Батьківщини» Кулику І. О..

peremoga20192

     Також 8-го травня учні 5-6-х класів привітали зі святом теплими словами і подарунками ветеранів педагогічної праці Попкову Олену Іванівну, Федорову Галину Петрівну, Голенко Людмилу Микифорівну.

peremoga20193

Великдень для Героїв-захисників

Напередодні Великодня у Херсонському НВК № 48 відбулась благодійна акція «Від серця до серця». Учні 5-11-х класів, щоб привітати героїв ООС зі святом Світлої Пасхи, зібрали різні продукти харчування, солодощі та засоби особистої гігієни. 26-го квітня разом із вихованцями 6-А класу: Козловою Валерією, Гателло Максимом і Гасимовою Сабіною зібрану допомогу було урочисто передано голові ГО «Маскувальна сотня» Юрію Курило.

Юрій Курило висловив велику подяку організаторам й учасникам акції, а також зазначив, що цією акцією школярі примножили добро у нашому суспільстві та подарували героям ООС радість, світло і надію.

 

ekol2019

Переваги вступу до вищих військових навчальних закладів


viskon2019 1     04.04.2019 р. для учнів 10-А та 11-А класів було проведено профорієнтаційну лекцію щодо вступу до вищих військових навчальних закладів спільно із службовцем ЗСУ Димком С.М.. Представник міського військового комісаріату проінформував старшокласників про наступні  переваги навчання у Військових навчальних закладах:

- Повністю безкоштовне навчання;
- Під час навчання виплачується стипендія;
- Безкоштовне забезпечення житлом під час навчання;
- Повне забезпечення побутових умов під час навчання;
- Під час навчання надається дві відпустки: зимова та літня;
- Отримання сучасної престижної спеціальності рівня Спеціаліст, Магістр, яка актуальна в цивільному житті (тобто видається диплом державного зразка, за яким ви можете працювати по цивільній професії у разі небажання проходити військову службу);
- Повне забезпечення речовим майном (одяг та взуття) за рахунок Держави;
- Безкоштовне 3-х разове харчування;
- Безкоштовне медичне забезпечення та лікування;
- Стовідсоткове забезпечення проходження практики та стажування;
- Стовідсоткове працевлаштування після закінчення навчального закладу.

viskon2019 2

 

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки