Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Нові знання

 

«Подорожуємо, пізнаємо, відкриваємо»

"Центром туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді" Херсонської обласної ради підбито підсумки обласного заочного творчого конкурсу «Подорожуємо, пізнаємо, відкриваємо», у якому здобувач освіти 8-А класу НВК №48 Жмуров Єгор посів III місце у номінації «З любов’ю до рідного краю». Керівник Кундис Т.П.

https://youtu.be/bqkHgOFwvho

Вітаємо Єгора з перемогою!

«Україна — це ми!»

    Комунальний заклад "Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді" Херсонської обласної ради завершив суддівство обласного етапу фотовиставки «Україна – це ми» присвяченого присвяченої до Дня соборності України.

У фотовиставці взяли участь роботи здобувачів освіти з 19 районів, міст та об’єднаних територіальних громад області (загалом 105 учасників).

Васильченко Нікіта, здобувач освіти 5-А класу Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради, отримав  ступінь лауреата за фотороботу «Соборна мати Україна - одна для всіх, як оберіг!», керівник І.М. Хаврусь.

 

україна це ми

«Зима, що нас змінила»

З метоюпропаганди серед підлітків високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України  19.02.2020 р.  в НВК №48 відбувся захід, приурочений до Дня Небесної сотні  «Урок - пам`яті. «Майдан: деталі», на який було запрошено учасника київського Майдану 2014 року Попенка Олександра Миколайовича та громадського діяча, учасника херсонського Майдану 2014 року Гавриша Павла Олександровича . На заході були присутні учні 8-10 класів, які мали змогу переглянути відео - матеріали про трагічні події 2013-2014 рр. та поспілкуватися з гостями.

Зима що нас змінила

Наприкінці заходу вихованці шкільного гуртка «Доміно» (керівник Виборна Г.В.) виступили із хореографічною композицією «Небесну сотню, Господи, прийми».

Зима що нас змінила3

Слава!  Героям України!

 

Урок мужності «Афганістан: героїзм крізь біль і сум»

Війна в Афганістані розпочалася 1979-го року і тривала до 1989-го, майже 10 років. Участь у ній взяли 160 тис. 375 українських військовослужбовців, понад 3000 з яких загинули, 72 зникли безвісти, близько 4000 отримали інвалідність.

Минув 31 рік після виведення військ з території Афганістану та не пішли у забуттястрашні події незрозумілої, непотрібної війни.

17 лютого в нашому НВК відбулася прониклива, хвилююча зустріч учнів 8-11-х класів із ветеранами Афганської війни: Каландирцем Юрієм Олександровичем та Барановим Андрієм Васильовичем, учасниками бойових дій в республіці Афганістан, які пройшли нелегкий бойовий шлях у гарячому Афганістані. Вони зберегли вірність військовій присязі й виконали свій інтернаціональний обов’язок. Гості розповіли учням про свої військові будні, в яких було все: і кров, і сльози, і справжня дружба, і товариська підтримка. Саме такі хлопці до останнього подиху виконували свій військовий обов’язок, довели, що слово «патріотизм» – це не пусті лозунги, це дійсна любов і відданість Вітчизні.

Старшокласники побажали ветеранам міцного здоров’я, щастя, достатку, благополуччя та мирного неба.

Урок мужності  Афганістан  героїзм крізь біль і сум

Ушкільній бібліотеці оформлено літературну поличку

«Сторінками сумних фактів»

авганістан1

Бій за майбутнє України

    Україна 29 січня вшановує пам'ять Героїв битви під Крутами.                                   

Представниця Шкільного парламенту, вихованка гуртка «Лідер», Шпілєвая Катерина провела хвилини спілкування на уроці історії у 10-А класі «Бій за майбутнє України.бій за крути

Втрати українських військ під Крутами оцінюють у 70–100 загиблих, за сучасними підрахунками. Серед них – 37–39 вбитих у бою та розстріляних студентів i гімназистів.                                                                                 

Минуло 102 роки, а ми знову змушені обороняти власну незалежність ціною людських жертв.                                   

Після здобуття Україною незалежності подвиг героїв Крут зайняв гідне місце в пантеоні національної слави, став символом патріотизму і жертовності у боротьбі за державну незалежність.

Пам’ятаймо своїх героїв…

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки