«Ветеран поруч»

У рамках благодійної акції «Ялинка», учні шкільного учнівського парламенту  привітали ветеранів праці НВК №48: Дмитрієву Ліну Дмитрієвну, Попкову Олену Іванівну, Федорову Галину Петрівну з Новим роком та Різдвом Христовим солодкими подарунками, побажали їм щастя, здоров’я, віри та надії, гарного настрою та невичерпної енергії!Ветеран поруч

Благодійна акція «Ялинка»

Учні шкільної організації «Нащадки Перемоги» НВК №48 на звітній конференції ветеранів війни та праці Херсонської обласної ради ветеранів 17 грудня 2019 р. виступили з промовою-привітанням та пригостили присутніх на конференції ветеранів яблуками і солодощами, які збирали у рамках благодійних акцій «Ялинка» і «Яблучко».

До акції долучилися учні 1-11 класів НВК №48. Було зібрано солодощів на загальну суму 5678.65 грн.Благодійна акція Ялинка

До Дня святого Миколая члени ШУПу Центру права та соціальної адаптації підготували 90 солодких подарунків, для учнів класів ІПК.

Благодійна акція Ялинка2

21 грудня волонтери нашої школи передали солодощі до Степанівської психіатричної лікарні.

ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Шкільний учнівський парламент «Веселка» – це доросле і серйозне життя, це активна життєва позиція, це формування особистісних рис, можливість проявити лідерські здібності та навчитися бути лідером. Головне завдання учнівського самоврядування полягає в тому, щоб через розвиток соціальної активності учнів виховати в них почуття власної гідності надати їм можливість виявити себе надалі.

Згідно плану учнівського самоврядування «Веселка» 20 грудня 2019 року відбулася звітна конференція лідерів учнівського самоврядування. В конференції брали участь лідери 8-10 класів.ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

В ході конференції голови центрів ШУПу відзвітували про свою роботу і досягнення за І півріччя 2019-2020н.р. відповідно до: навчальної та виховної діяльності, дисципліни та порядку, спорту, здорового способу життя, проведення дозвілля, екскурсій, класних свят, екології, патріотичного виховання, участі у шкільних , районних, міських і обласних заходах. Бажаємо учнівському самоврядуванню успіхів та нових звершень.

Зі святим Миколаєм свято зустрічаємо!

19 грудня, на день святого Миколая, учні Шкільного учнівського парламенту завітали з привітаннями, піснями, конкурсами, веселими руханками і подаруночками для  школярів класів ІПК.Зі святим Миколаєм свято зустрічаємо

Зі святим Миколаєм свято зустрічаємо2

Учні 11-А класу підготували сценку для учнів початкових класів.

Учні 5-Б класу підготували цікаву ігрову програму з привітаннями для учнів 1-Г і 4-В класів.

Зі святим Миколаєм свято зустрічаємо3

Свято вдалося, подарувавши  дорослим і дітям святковий настрій!

Зірка року – 2019

11 грудня у Херсонському дитячому кафе – клубі «Золотий ключик» відбувся конкурс «Зірка року - 2019». Участь у заході взяли НВК №48,

НВК №7, ЗОШ №52, ЗОШ № 53, ЗОШ №37, ЗОШ №38, ЗОШ №39.

У талант-шоу взяв участь Гателло Максим, учень 7-А класу НВК №48. Він презентував свої здібності у збиранні кубика - рубика за 1 хвилину та збиранні різних інших «головоломок».

Максима нагороджено Дипломом лауреата талант-шоу «Зірка року - 2019»  у номінації «Інтелектуальні здібності».Зірка року  2019

Вітаємо нашого переможця Гателла Максима

та його команду вболівальників.