Зі святом, шановні вчителі!

У перший тиждень жовтня наша країна відзначає День працівника освіти, день коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками учнів та педагогів.

Відбулося таке свято і в НВК № 48. 4 жовтня в актовій залі зібрався весь педагогічний колектив, а учні підготували чудові концертні номери й привітання.

Fotoram.io 13

Чудовий настрій і заряд енергії отримали вчителі і діти від святкового концерту.

День учителя – найкращий в році день, як для учнів так і для вчителів, тому що в цей день учні намагаються приміряти на себе роль педагогів. А саме: впродовж цього дня в НВК № 48 відбулося самоврядування школою. Учні 11-А класу спробували себе в ролі вчителів фізкультури, образотворчого мистецтва,

біології, математики, праці і були сповненні позитивними емоціями і здобутим досвідом.

Fotoram.io 12Fotoram.io 11

Щедрої Вам долі, любі вчителі!

День людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. А в Україні це також і день ветерана.

Менеджери Центру права та соціальної адаптації ШУП НВК № 48 Гателло Максим і Козлова Валерія завітали з привітаннями і солодощами до ветеранів праці, які багато років пропрацювали в нашій школі: Попкової Олени Іванівни та Федорової Галини Петрівни.

Fotoram.io 10

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути

турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства.Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Результати виборів Президента шкільного учнівського парламенту

26  вересня у НВК48 ввідбулись вибори Президента шкільного учнівського парламенту. На цю посаду було подано заяви від кандидатів: учениці 8-А класуГерасім Діани та учениці 9-Б класуУлибіної Руслани.

До списків виборців було внесено учнів 5-11 класів і педагогічний колектив НВК №48.Участь у виборах узяли 266 осіб.

Fotoram.io 8

Fotoram.io 9

За процесом виборів слідкували спостерігачі Соценко Андрій  8-А і Комаренко Надія 9-Б. Порушень під час голосування не виявлено.

Fotoram.io 10

За підрахунками лічильної комісії (Доценко Ельвіра і Соценко Антоніна 6-Б) і шкільної виборчої комісії (Козлова Марія, Шпілєвая Катерина 10-А,  Костенко Марія, Бузинська Аліна 11-А) маємо такі результати виборів: Герасім Діана – 58.3% голосів, Улибіна Руслана – 41.7% голосів.

За Статутом шкільного парламенту кандидат, який посів I місце, обраний Президентом. Кандидат, який посів  IIмісце на виборах стає Віце-президентом школи.

Вітаємо дівчат з перемогою і бажаємо їм цікавої, творчої роботи на шляху до самореалізації у своїй рідній школі.

Благодійна акція «Від серця до серця»

Учні 1-11 класів НВК № 48 долучилися до благодійної акції «Від серця до серця» по збору канцелярії для дітей сиріт та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Сектором «Милосердя» шкільного учнівського парламенту НВК №48

20 вересня 2019 р. було передано до СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ Дніпровської у місті Херсоні радиканцелярії на суму 5053.40 грн.

Fotoram.io 4

Дякуємо кожному. Гарні справи роблять нас добрішими і

відкритішими один до одного.

Передвиборча агітація виборів президента в ШУП

26 вересня 2019р. у НВК № 48 відбудуться вибори президента шкільного учнівського парламенту (ШУП).

На пост кандидата, шляхом глибоких переконань і самореалізації себе у шкільному просторі визначилися два кандидати: Герасім Діана 8-А клас і Улибіна Руслана 9-Б клас.

У рамках передвиборчої агітації, згідно статуту ШУП 18 вересня в НВК № 48 відбулася зустріч кандидатів у президенти ШУПу з виборцями. Дівчата мали змогу ознайомити присутніх зі своєю передвиборчою програмою. аи

Бажаємо дівчатам перемоги!