«Безпечний Інтернет – це наш вибір»

Херсонський НВК №48 посів І місце в конкурсі відеороликів «Безпечний Інтернет – це наш вибір». Організацію та проведення конкурсу здійснював міський медіаклуб «NaVi» із залученням шкільних органів дитячого самоврядування за підтримки управління освіти Херсонської міської ради.

Учасниками Конкурсу стали колективи учнівського шкільного самоврядування, члени шкільних гуртків та представники клубів Міського учнівського парламенту. Загалом конкурс охопив сім навчальних закладів міста Херсона: НВК №48, гімназія №1, НВК №11, ЗОШ №13,    ЗОШ №21, ЗОШ №31, ЗОШ №57.

«Твори – пробуй! -2020»

Шкільний актив парламентудиплом парламент

НВК №48:

Герасім Діана, 8-А;

Улибіна Руслана, 9-Б;

Рощук Анастасія, 9-А;

Ісаєв Олександр, 9-А;

Кулик Дар’я, 6-А

узяв участь у грі органів учнівського самоврядування району

«Твори – пробуй! - 2020» і здобув перемогу у номінації «Краща рада шкільного парламенту».

# ПІДНІМИ_СОБІ_НАСТРІЙ

Усі школи та дитячі садки в Україні закрито на карантин, щоб запобігти поширенню корона-вірусу.

Дорослим людям важко перебувати в ізоляції, а дітям це набагато складніше. Ставлення батьків до дитини у цей період має бути толерантним, більш підтримувальним і спокійним, ніж зазвичай.

Не варто сприймати карантин як те, що ускладнює життя. Використовуйте його для того, щоб провести більше часу з дітьми: вони насправді дуже потребують нашої уваги.

Прикладом гарного настрою на карантині стануть наші ролики:

Тиждень Безпечного Інтернету

В рамках тижня Безпечного Інтернету, готуючись до конкурсу «Безпечний Інтернет – це наш вибір», в НВК №48 відбулися наступні заходи:

17.02.2020р. – члени Шкільного учнівського парламенту, учні 7-а класу, провели флешмоб «Наш вибір – безпечний Інтернет» із класними колективами 2-а, 2-б класів.

18.02. - члени ШУПу провели уроки-дискусії для учнів 4-а, 4-б класів.

Вихованці 4-х класів мали змогу переглянути презентацію «Правила безпечної поведінки дітей в Інтернеті»:

?Що роблять діти в Інтернеті

?Правила розумного користувача Інтернету

?Позитивний і негативний вплив Інтернету

?Гімнастика для очей

?Відеоролик «Безпечний Інтернет»

?Як себе захистити в Інтернет просторі.

Малечі була запропонована ситуаційна гра «Листи до адресата». Отримавши уявний електронний лист, учні розмірковували над його змістом, щоб вирішити, чи можна на нього відповідати, чи ні.Тиждень Безпечного Інтернету

Учні 11-а класу підготували інформаційні буклети «Інтернет безпека».

19.02. – члени Шкільного учнівського парламенту провели інформаційні хвилинки «Правила безпечного користувача Інтернету» у   5-а,б,в класах і роздали учням 5-х класів інформаційні буклети.

Шкільний учнівський парламент оформив виставку малюнків «Разом до найкращого Інтернету».Тиждень Безпечного Інтернету2

Члени шкільного самоврядування закликають  усіх учнів НВК №48 долучитися до пропагування безпечної поведінки в Інтернет- мережі.

«Ветеран поруч»

У рамках благодійної акції «Ялинка», учні шкільного учнівського парламенту  привітали ветеранів праці НВК №48: Дмитрієву Ліну Дмитрієвну, Попкову Олену Іванівну, Федорову Галину Петрівну з Новим роком та Різдвом Христовим солодкими подарунками, побажали їм щастя, здоров’я, віри та надії, гарного настрою та невичерпної енергії!Ветеран поруч