Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНА ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

konf165Згідно плану учнівського самоврядування Херсонського НВК № 48, 15.05.18р. в актовій залі відбулася звітна конференція лідерів учнівського самоврядування школи.

В конференції брали участь лідери 5-10 класів, адміністрація школи.

До розгляду були запропоновані такі питання: аналіз діяльності шкільного учнівського парламенту за ІІ семестр 2017-2018 навчального року; обговорення пропозицій до опрацювання та затвердження Статуту Учнівського Самоврядування.

В ході конференції учні презентували виконану роботу за ІІ семестр, відповіднодо Центрів: дисципліни та порядку, культури та дозвілля, екології, добрих справ та милосердя, інформації та громадських зв’язків.

Президент Шкільного учнівського парламенту Кузьмова Анастасія запропонувала до роботи над Статутом Учнівського Самоврядування нашої школи залучити всіх зацікавлених учнів, тобто створити робочу групу і затвердити Статут УС через Раду школи. Також планується налагодити роботу старостату і проводити збори старост один раз на місяць та посилити партнерство з гуртками нашої школи.

Шкільний учнівський парламент сумлінно попрацював впродовж року та окреслив плани на подальшу роботу.

Референт зачитала проект рішення учнівської конференції.

  1. За підсумками роботи учнівського парламенту Херсонського НВК № 48 оцінити роботу центрів учнівського самоврядування на «Задовільно».
  2. Центрам учнівського самоврядування Херсонського НВК, старостату продовжити опрацювати Статут Учнівського Самоврядування та підготувати до затвердження на засіданні Ради школи.
  3. Старостам класів продумати та підготувати пропозиції кандидатур до виборів на пост Голови старостату школи, також підготувати пропозиції кандидатів з класів до роботи в Центрах парламенту. 

konf28konf38

 

До слова була запрошена директор школи Кірцхалія Олена Петрівна, яка запропонувала учасникам конференції допомогу у роботі над змістом Статуту.

По закінченню конференції відбулося урочисте нагородження найактивніших лідерів школи учнівського самоврядування.

konf48konf58konf68

ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ ШКОЛЯРІВ-ВОЛОНТЕРІВ ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ

Доброчинність є невід’ємною частиною українського суспільства, втіленням чеснот його представників та показником рівня національної свідомості.

14.05.18 р. на базі Херсонського НВК № 48 відбулася звітна конференція школярів-волонтерів Дніпровського району під гаслом «Поспішаймо творити добро».

На конференції були присутні почесні гості – представники Дніпровської, міської та обласної рад ветеранів, Дніпровської районної організації Товариства Червоного Хреста України. Учасників конференції вітали творчі колективи  НВК № 48  - шоу-група «Мужики» (керівник – Іванова Н.С.) та хореографічний колектив «Доміно» (керівник – Виборна Г.В.). На зборах  підведено підсумки роботи загонів та постів Милосердя.

volonter1

Литвиненко Юлія (учениця 9-Б), лідер Центру добрих справ та милосердя Шкільного Учнівського парламенту НВК № 48,  виступила зі звітом про роботу шкільного загону «Милосердя» за 2017-2018 навчальний рік.

volonter3

    Було зроблено багато добрих справ і проведено безліч благодійних акцій «Осінній дар», «Збери шкільну сумку товаришу», «Милосердя», «Яблучко», «Сонечко в долонях», «Ветеран поруч», «Від серця до серця», «Відкрий своє серце добру» … Ми поспішаймо творити добро, щоб наш світ був ще кращим!

«Лідер року-2018»

lider1

 

   

19 квітня 2018 року у Херсонському Палаці дитячої та юнацької творчості відбулося урочисте нагородження традиційного конкурсу активу органів учнівського самоврядування «Лідер року-2018».    

Найкращі лідери учнівського самоврядування ЗОШ № 12, 13, 18, 21, 32, 35, 36, 38, 48, 50, 52, 53, ЦОМу, які отримали грамоти від голови Дніпровської районної у місті Херсоні ради В.Кондратової.

Учень 10 класу Херсонського НВК № 48 Ельведінов Кемран, який являється лідером шкільного учнівського Парламенту «Веселка», отримав диплом «Кращого менеджера» ,а Кузьмова Анастасія – президент Шкільного парламенту , отримала диплом «Кращого лідера району».

 

  

ВІТАЄМО НАШИХ ЛІДЕРІВ!

КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ «УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ В ШКОЛІ»

par117 квітня 2018 року, в актовій залі навчального закладу відбулося засідання круглого столу лідерів учнівського самоврядування на тему «Учнівське самоврядування в школі».

Були присутні: старости та актив класів, учителі, бібліотекар, адміністрація школи.

Модератором виступала Кошолан Наталія – менеджер Медіа-прес-центру учнівського парламенту.

Були запропоновані для дискусії такі питання:

Що таке учнівське самоврядування?

Що дає нам учнівське самоврядування?

Модератор запропонувала створити ментальну мапу структури учнівського самоврядування та зв’язок з іншими дитячими об’єднаннями, клубами, гуртками школи.

Переглянули відеоролик «Три пропозиції щодо розвитку самоврядування в школі»

par2

Зустріч з учнівським самоврядуванням НВК №48

     

samov1

      Відбулась зустріч членів комісії з питань зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Міського учнівського парламенту та міського клубу «Юний журналіст» з редколегією навчально-виховного комплексу  № 48.

 

На зустрічі члени комісії та клубу ознайомилися з історією виникнення шкільної газети у світі та в НВК № 48. Представники закладу розповіли про особливості створення шкільної газети «48 Меридіан». Цікаво було переглянути стенд з нагородами та першими випусками газети. Газета «48 Меридіан» - вже декілька років переможець Міжнародного конкурсу шкільних газет. У свою чергу члени комісії з питань зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації поділилася своїм досвідом та методами роботи у створені газети міського учнівського парламенту «Місто успішних підлітків», особливостями форм засідань та роботи у групах.

   Учасники заходу взяли участь у майстер-класі, де розробили власні сторінки шкільної газети на різні теми. Такий обмін досвідом роботи дав змогу удосконалити майстерність лідерів щодо створення шкільної газети та сприяв розвитку дружніх стосунків між учасниками .

   Наприкінці зустрічі усі поділились своїми враженнями від заходу та зробили багато спільних фото. Дякуємо редколегії НВК № 48, керівнику Малах Ользі Василівні за теплий прийом та цікавий досвід.

Вітаємо шкільний колектив НВК № з 10- річчям випуску газети.

samov2

samov3Міський учнівський парламент

 

 

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки