ЗВІТНА ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНА УЧНІВСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ

17.05.19 у Херсонському НВК № 48 відбулася звітна загальношкільна учнівська конференція лідерів шкільного парламенту. У конференції взяли участь лідери 8-11 класів, вчителі, адміністрація школи.

На порядку денному були розглянуті такі питання:

1.Звіт менеджеру центру добрих справ і патріотичного виховання учня 11-А класу Ельведінова Кемрана.

2.Звіт менеджеру центру екології та здорового способу життя учениці 8-А класу Давиденко Анастасії.

3.Звіт президента школи учениці 11-А класу Кузьменко Анастасії про роботу учнівського самоврядування.

Лідери шкільного учнівського парламенту представили цікаві пропозиції щодо розвитку учнівського парламенту на наступний навчальний рік. А президент школи Кузьмова Анастасія звернулась до усіх присутніх із прощальним словом президента-випускника.

Заступник директора з виховної роботи – Краєвська Оксана Петрівна провела урочисте нагородження найактивніших учнів школи і класних колективів.

У кінці конференції референт, лідер парламенту, учениця 9-Б класу Козлова Марія оголосила Проект рішення звітної конференції шкільного парламенту:

1.Роботу лідерів учнівського самоврядування НВК № 48 за ІІ семестр 2019 року оцінювати на достатньому рівні.

2.Затвердити пропозиції лідерів учнівського самоврядування щодо покращення роботи їх центрів на наступний навчальний рік.

Подальшого розвитку учнівському самоврядуванню у наступному навчальному році!

17.05.19 1

17.05.19 2

НВК № 48 - ЛАУРЕАТ XXII МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ ШКІЛЬНИХ МЕДІА

Міжнародний конкурс шкільних медіа, започаткований у 1997 році, – найбільша подія шкільних медіа в Україні. Щороку в ньому беруть участь газети, теле-, фото-, радіорепортажі шкіл, ліцеїв, гімназій, професійно – технічних закладів з усієї України та інших країн світуз метою підвищення медіа-грамотності школярів, захисту свободи слова та вітчизняного інформаційного простору. Організаторами конкурсу виступають Національна спілка журналістів України, Національна Академія педагогічних наук України, Асоціація молодіжної преси України та Коледж преси та телебачення.

Цього року на учать у конкурсі подано 2087 конкурсних робіт. Майже 200 майбутніх журналістів та керівників юнкорівських груп з усіх куточків країни приїхали позмагатися в журналістській майстерності в різних номінаціях та взяли участь у відкритті ХХІІ Міжнародного юнкорівського зльоту в Миколаєві. Всього за 22 роки в Міжнародному конкурсі шкільних медіа взяли участь понад 30 тисяч творчих робіт з України, Польщі, Болгарії, Греції, Іспанії, Чехії, Грузії, Молдови, Росії, Білорусі, Пакистану, Сенегалу, Єгипту.

Наш заклад НВК № 48 є учасником даного конкурсу вже п’ять років і двічі виборював перемогу. У цьому році ми отримали Диплом лауреата Міжнародного конкурсу шкільних медіа, а також   Подяку за професіоналізм і самовіддану працю, значний внесок у розвиток медіа освіти та участь у ХХІІ Міжнародному конкурсі шкільних медіа отримала керівник гуртка «Прес-коктейль» НВК № 48 Малах Ольга Василівна.

Для кращих юнкорів України було організовано прес-конференції, екскурсії до навчального центру військово-морських сил Збройних Сил України, зустрічі юнкорів у Миколаївській облдержадміністрації, зустрічі з міським головою

м. Миколаєва, презентації Міжнародного соціального проекту «Книга добра» (проект,що об’єднав тисячі дітей та дорослих з єдиною метою - відшукати унікальні історії про добро в усіх проявах. Це Книга про Україну, про нас, українців, і про майбутнє, яка містить в собі щире та нерафіноване добро), презентації міні-енциклопедії «Мій Миколаїв», майстер-класу «Сучасні тренди в медіа», творчої зустрічі «Як говорити з дітьми про війну» та ряду інших.

Переїзд на лімузинах, червоний хідник зоркестром, фантастична церемонія нагородження і телевізійне ток-шоу в прямому ефірі з переможцями – це яскравий емоційний і професійний досвіддля тих, хто бачить своємайбутнє у журналістиці.

konkurs 2019 1

konkurs 2019 2

Інтелектуальний конкурс «Ерудит»

21.03.2019 року на базі ЗЗСО №32 відбувся півфінал інтелектуального конкурсу «Ерудит», молодша ліга. Збірна команда 4-х класів «Адреналін» посіла II місце.

erudit2019

Вітаємо юних ерудитів із перемогою!

«Земля – наш спільний дім»

26.02.19 р. відбувся відбірковий етап колективів екологічної просвіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти для участі у міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» за темою «Моя маленька Батьківщина». Команда «Ревізор» Херсонського НВК № 48   ( керівник Сакун І.О.) здобула перемогу на цьому етапі та продовжує готуватися до участі у міському етапі Всеукраїнському конкурсі «Земля – наш спільний дім» .

zemlya nash dim2019

Вітаємо команду «Ревізор» із перемогою та бажаємо їм подальших успіхів!

«КРУГЛИЙ СТІЛ» ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ОХОРОНИ ВОДНО-БОЛОТНИХ УГІДЬ

Відео - Круглий стіл

1 kruglii ctil2019

25.02.19 р. на базі Херсонського НВК №48 було проведено «круглий стіл» до Всесвітнього дня охорони водно-болотних угідь для представників міського екологічного клубу «Дивосвіт».

На засіданні клубу присутні отримали багато цікавої інформації про корисні екологічні функції водно-болотних угідь (ВБУ) та необхідність проведення охоронних заходів, прописаних в Рамсарській Конвенції 2 лютого 1971 року. Юні екологи згадали про Херсонські плавні – частку Нижньодніпровського Національного парку та розглянули напрямки по збереженню ВБГ  Херсонщини. Протягом заходу учні 10 класу НВК№ 48: Кабіна А., Мартинова Д., Іващенко О., Мала В., Сидоренко Д. виступали зі своїми творчими проектами із зазначеної тематики.

Долучившись до інтерактивної гри «Асоціація», учні поширили знання про корисні функції ВБУ.

2 kruglii ctil2019

По завершенню «круглого столу» діти мали можливість переглянути виступ шкільної екологічної агіткоманди «Лілея», учасники якої закликали всіх присутніх долучитися до справи по збереженню та охорони надзвичайно цінних екологічних обєктів природи – водно-болотних угідь Херсонщини.

3 kruglii ctil2019