Читання- найкраще навчання!

7 лютогов Україні і світі святкують Всесвітній день читання вголос.Цю подію започаткував міжнародний освітній проєкт «LitWorld» у 2010 році. У Херсонському №НВК48 відзначили цей день, щоб підкреслити важливість читання вголос. Читання -це не лише спосіб отримання знань, але й шлях до розуміння й співчуття. Слово має потужну силу, яка здатна змінити світ. Заохочуймо один одного читати, ділитися враженнями від книг і розширювати світогляд через слово.

Переможці конкурсу "Барви українського слова"

Рідне українське слово звучить із уст дитини й тішить душу. Наші діти зберігають українське  слово, історію, культуру, націю. Здобувачі освіти Херсонського №НВК48 взяли участь в обласному дистанційному конкурсі художнього читання  "Барви українського слова". Вітаємо переможців: Засядько Марію, Милько Аліну, Коляденко Каріну (керівник Ткаченко Анжела Олегівна)!

photo 2023-12-06 22-21-34

Вітаємо переможців!

З 20 вересня по 20 жовтня 2023 року відбувся обласний дистанційний конкурс малюнка «Справжні Герої» до Дня захисників і захисниць України. Активну участь у конкурсі взяли здобувачі освіти Херсонського №НВК48. Учні виявили високий рівень володіння технікою, творчий підхід, оригінальність розкриття теми, а ще велику любов, повагу й вдячність нашим захисникам і захисницям. Вітаємо переможців: Нікітчук Анну, Булавльову Альбіну, Гавриленко Софію, Кобець Олександру, Лисенко Олександра, Панчук Тетяну, Сергєєва Романа, Сокирюк Юлію, Южанінову Катерину!

Хелловін паті

2 листопада працівники Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради провели для учнів 3-Б класу Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу №48 тематичну осінню програму “Хелловін паті” в онлайн форматі на платформі ZOOM.
   Здобувачі освіти поринули в світ таємничості та чаклунства. Познайомились з найсильнішою чарівницею світу казок Діснея - Маліфісентою. Разом з нею вивчили закляття для приготування чарівного зілля, відгадували загадки, призивали друга - привида, з яким грали в ігри на спритність. Виготовляли хелловін-аксесуари та мумію для прикрашання власної кімнати. А також вивчали рухи та танцювали під відомий трек “Венсдей”.
   Дітям дуже полюбилось це свято. Вони отримали багато позитивних емоцій і з нетерпінням чекають на нову зустріч.

photo 2023-11-04 19-01-17

«Міні-міс 2021»

22 грудня, на передодні Новорічних свят в нашому закладі відбулось свято краси та грації – конкурс «Міні-міс  2021». В конкурсі брали участь дівчатка 3-х та 4-х класів Херсонського загальноосвітнього НВК №48, які проявили себе як справжні талановиті красуні.

Всі події конкурсу відбувались у казковому світі королівства Арендель, а головні персонажі казки «Крижане серце», Королева Ельза та її сестра Анна, були ведучими на цьому святі. Учасниці конкурсу з’явилися перед глядачами в яскравих образах і показали, що в нашому ЗЗСО найталановитіші  дівчата. Членам журі було важко обрати серед претенденток одну найкращу, але після тривалих обговорень, визначено переможців конкурсу.

Всі учасниці конкурсу були нагороджені дипломами, яскравими стрічками з написом певного титулу, який кожна учасниця отримала згідно номінацій, і подарунками. Отже, перемогла в конкурсі та отримала титул «Міні-міс  2021» Засядько Анастасія, учениця 4Б класу. Щиро вітаємо всіх учасниць, дякуємо за чудове свято, яке вони нам подарували!

Міні-міс  2021