«Наша земля – Україна!»

6 листопада в Палаці дитячої та юнацької творчості міста Херсона відбувся II  міський етап  конкурсу читців «Наша земля – Україна!»,в якому взяли участь: учениця 6-А класу Прокоп'єва Маріанна (керівник Іванченко А.А.); учень 6-Б класу Подгайний Олександр, учениця 11-А класу Кабіна Анастасія (керівник Чебикіна І.В.).

За результатами конкурсу I місце посіла Кабіна Анастасія, II місце Подгайний Олександр.     Переможці міського етапу конкурсу «Наша земля – Україна!» отримали від керівництва НВК №48 сертифікати на відпочинок у JAMPPARKу.

30 листопада в гімназії №3 міста Херсона відбувся обласний етап конкурсу «Наша земля – Україна!», в якому взяла участь Кабіна Анастасія з віршем Людмили Лєгостаєвої «На місячній доріжці» та здобула перемогу.

trrrrr 5r4e

«Моє місто любов’ю зігріте - 2019»

29 листопада в Херсонській дитячій бібліотеці №5 міста Херсона відбулася зустріч та нагородження учасників-переможців IX відкритого конкурсу авторів віршованої поезії та прози «Моє місто любов’ю зігріте - 2019» з поетами нашого міста.

Грамотами за III місце у конкурсі «Моє місто любов’ю зігріте - 2019»  нагороджено учнів НВК №48 : ученицю 5-А класу Артемоненко Дар’ю                ( керівник Малах О. В.); учениць 9-А класу Рощук Анастасію та Сеник Юлію (керівник Іванченко А.А.); учня 6-Б класу Пермінова Дениса, учня 11-А класу Рєзніка Романа (керівник Чебикіна І.В.)

Моє місто любовю зігріте - 2019

Херсонська дитяча бібліотека №5 надрукувала збірку творчих робіт учасників IX відкритого конкурсу авторів віршованої поезії та прози «Моє місто любов’ю зігріте - 2019».

Тепер ця збірка є і в нашій шкільній бібліотеці. Усі охочі можуть ознайомитися з творами юних письменників і поетів.

Вітання нашим переможцям! Творчого їм натхнення. Будемо чекати від них нових творів.

Конкурс читців «Лунай прекрасна наша мово!»

22 жовтня учні 5-11 класів узяли участь у  I етапі конкурсу читців «Лунай прекрасна наша мово!». Результати Конкурсу:

imgonline-com-ua-Resize-Hge6iD4EQy2ACz

I місце посіли – Прокоп'єва Маріанна (керівник Іванченко А.А.), Подгайний Олександр, Кабіна Анастасія (керівник Чебикіна І.В.) .

II місце (лауреати) – Гателло Максим, Швець Олена (керівник Чебикіна І.В.), Артемоненко Дарія, Куницька Ксенія (керівник Малах О.В.), Сеник Юлія (Іванченко А.А.), Шпілєвая Катерина (керівник Голкоз Н.В.).

6 – го листопада Прокоп'єва Маріанна , Подгайний Олександр, Кабіна Анастасія продовжать змагання  у міському конкурсі читців «Наша земля – Україна».

imgonline-com-ua-Resize-y7dmOuRUE9t

Вітаємо всіх учасників! Бажаємо перемоги у II турі конкурсу.

Зі святом, шановні вчителі!

У перший тиждень жовтня наша країна відзначає День працівника освіти, день коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками учнів та педагогів.

Відбулося таке свято і в НВК № 48. 4 жовтня в актовій залі зібрався весь педагогічний колектив, а учні підготували чудові концертні номери й привітання.

Fotoram.io 13

Чудовий настрій і заряд енергії отримали вчителі і діти від святкового концерту.

День учителя – найкращий в році день, як для учнів так і для вчителів, тому що в цей день учні намагаються приміряти на себе роль педагогів. А саме: впродовж цього дня в НВК № 48 відбулося самоврядування школою. Учні 11-А класу спробували себе в ролі вчителів фізкультури, образотворчого мистецтва,

біології, математики, праці і були сповненні позитивними емоціями і здобутим досвідом.

Fotoram.io 12Fotoram.io 11

Щедрої Вам долі, любі вчителі!

1 вересня – День знань

Настало довгоочікуване свято першого дзвоника, яке зібрало усіх учнів, батьків та вчителів на шкільному подвір'ї  Херсонського НВК № 48  Адміністрація школи на чолі з директором Кірцхалією Оленою Петрівною вітає усіх школярів, батьків та вчителів з початком нового навчального року.

Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником.

Сьогодні школа №48 радо відкрила свої двері першокласникам! Нехай їх навчання буде легким та цікавим.

У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

MyCollages