Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Нові знання

 

Ще один конкурс став переможним!

     Гостинний Миколаїв нещодавно зустрічав учасників Всеукраїнського мистецького конкурсу “Квітучий шлях”, присвяченого пам'яті видатного письменника Тараса Григоровича Шевченка.

     Наші маленькі Херсонці, вихованці хореографічного колективу"Незламні Херсончики" Херсонського НВК48 (художній керівник Микола Алексашкін) здобули на національному рівні 8 золотих медалей та посіли почесне перше місце у номінації “Черлідинг”!

     Від щирого серця вітаємо вас з цією блискучою перемогою!

     Ваша командна робота, завзятість, талановиті виступи та нестримна енергія вражають і захоплюють!

     Ми пишаємося вами і вашими досягненнями!

Посилання на Facebook

 

"Писанкарство в українській культурі". Народознавчий воркшоп

     03.05.відбувся цікавий пізнавальний захід  для учнів 4-6 класів   Херсонського №НВК48 "Писанкарство в українській культурі". Народознавчий воркшоп, на який запросила нас Херсонська обласна бібліотека для дітей.  Ведуча заходу Ірина Сергіївна Срібна  познайомила дітей  з багатою історією та символікою українських писанок, традиційними техніками розпису та символікою, що захована у візерунках. Особливого настрою додала інтерактивна гра “Великодні символи”.  "Писанкарство в українській культурі" - це незабутня можливість поринути у світ української краси, духовності та єднання з давніми традиціями. 

     Посилання на Facebook

Великдень. Історія. Традиції

     Цього тижня наша школа з радістю відкрила двері для захопливої подорожі у світ Великодня! Заходи під назвою "Великдень. Історія. Традиції" подарували учням незабутні враження та знання про це величне свято. Разом діти творили, пізнавали, ділились знаннями та традиціями своїх родин, відчуваючи єднання та атмосферу свята.Учні власноруч творили великодні шедеври: розписували писанки, виготовляли тематичні поробки. Майстер-класи розкрили творчий потенціал учнів, подарувавши їм можливість виразити себе та відчути радість творення.Заходи підкреслили важливість українських традицій та звичаїв, виховуючи у дітях почуття любові до рідної культури та історії.  Підготовка до святкування Великодня - це не просто шкільні заходи, це справжня подорож у світ добра, єднання та духовності. Ці незабутні враження назавжди залишаться у наших серцях, збагачують наш  духовний світ та  допомагають зрозуміти значення  цього величного свята.

     Посилання на Facebook

Лунай, прекрасна наша мово

Здобувачі освіти   Херсонського №НВК48 взяли участь у номінації "Стежками творчості" творчого конкурсу "Лунай, прекрасна наша мово" до 210 річниці з Дня народження Т.Г.Шевченка. За підсумками конкурсу переможцями й лауреатами конкурсу стали талановиті й творчі учні нашої школи. Вітаємо переможців: Подгайну Дар’ю, Райко Дар’ю, Калініченко Кіру, Каравацьку Юлію, Краснощок Юлію, Сороковську Тетяну (керівники Малах О. В., Красновид А. С.) 

Посилання на Facebook

Її величність-книга

02.04. в світі відзначають Міжнародний день дитячої книги. Це свято - чудова нагода підкреслити важливість читання в житті кожної дитини. Книга - не лише джерело знань, а й магічний шлях у світ пригод і фантазії. В Херсонському №НВК48 учні учні переглянули відео "Цікаві факти про дитячу книгу", взяли участь у вікторині "Що ми знаємо про книги", склали списки ТОП улюблених книг нашого класу.

У 8-Б класі відбувся захід "Її величність-книга", який провела шкільний бібліотекар С. А. Опрятна.

Діти дізналися про історію свята познайомилися з цікавими фактами про книги. Наші вчителі й бібліотекар спонукають дітей до вивчення світу крізь сторінки книг. Тож бажаємо всім насолоджуватися фантастичною мандрівкою у країну улюблених книжок. 

Посилання на Facebook

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки