Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНИЙ КОНКУРС ЕСТРАДНОЇ ПІСНІ «СПІВОЧА КАРУСЕЛЬ - 2019»

Учні Херсонського НВК № 48 дуже полюбляють брати участь у різноманітних шкільних заходах, тому керівництвом закладу було вирішено організувати традиційний щорічний конкурс «Співоча карусель - 2019». Конкурс відбувся 15 квітня 2019 року. Основною метою конкурсу стало виховати у дітей інтерес і любов до музичного мистецтва, розкрити їх творчий потенціал і навчити співати у ансамблі.

Оцінювало конкурсантів поважне і благородне журі у складі: директор НВК № 48 Кірцхалія О.П., заступник директора з виховної роботи Краєвська О.П., учитель музичного мистецтва Іванова Н.С., педагог-організатор Станченко В. І. Критерії оцінювання були такими: відповідність репертуару вокальним і віковим особливостям, виконавська майстерність, культура поведінки на сцені, якість супроводу, зовнішній вигляд учасників.

Класи-учасники виступали у трьох вікових категоріях: учні 1-4-х класів – молодша вікова категорія, учні 5-7-х класів – середня вікова категорія і учні 8-10-х класів – старша вікова категорія. Усі конкурсанти отримали дипломи у різних номінаціях:

  • у номінації «Соло» отримали дипломи учні: 3-Б, 4-Б, 5-Б, 5-В, 7-Б, 8-А класів;
  • у номінації «Дуети» отримали дипломи учні: 2-А, 2-Б, 10-А класів;
  • у номінації «Малі форми» отримали дипломи учні: 1-Б, 4-А, 7-А класів;
  • у номінації «Ансамблі» отримали дипломи учні: 1-А, 3-А, 4-В, 5-А, 6-А, 6-Б, 6-Д, 8-Б, 8-В, 9-А, 9-Б, 9-В класів.

Школярі разом зі своїми класними керівниками і батьками доклали максимум зусиль, щоб гідно підготуватися до виступів. Членам журі й глядачам було цікаво спостерігати за неповторними номерами. На сцені прозвучали пісні про природу, рідний край, дитинство, а також про щастя, дружбу і шкільне життя.

Завершив захід виступ гурту «Мужики» - переможців районного конкурсу «Зорепад-2019». Усі учасники отримали багато приємних вражень і надихнулися розвивати свої творчі здібності у майбутньому!

 

spivocha karus 2019 1

 

ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНИЙ КОНКУРС ЕСТРАДНОЇ ПІСНІ

«СПІВОЧА КАРУСЕЛЬ - 2019»

spivocha karus 2019 2

spivocha karus 2019 3

«Таврійський барвограй - 2019»

12.04.2019 року у приміщенні Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості відбувся міський та обласний етапи щорічного обласного огляду-конкурсу «Таврійський барвограй» (заключний концерт фестивалю «Іскри натхнення»). Вчителі та учні Херсонського НВК № 48 взяли активну участь у цьому конкурсі. Випускників Ельведінова Кемрана і Кузьмову Анастасію організатори заходу обрали бути ведучими. Для них це стало великою честю!

Після завершення концерту відбулось урочисте нагородження переможців конкурсу «Лідер року – 2019». Кузьмова Анастасія отримала грамоту в номінації «Кращий президент» і подарунок від організаторів конкурсу.

За підсумками фестивалю «Іскри натхнення» управління освіти Херсонської міської ради грамотами також нагородило:

-   учителя музичного мистецтва Іванову Наталю Сергіївну у номінації «Краща концертна програма»;

-   керівника хореографічного колективу «Доміно» Виборну Галину Вікторівну за творчі досягнення в естетичному вихованні школярів;

-   Ментешашвілі Ігоря, Мерета Олега, Ельведінова Кемрана, Кузьмову Анастасію, Вигорницьку Дар’ю, Кривенцова Олександра у номінації «Випускники».

-   Прокоп’єву Маріанну - у номінації «Сольне виконання».

З нетерпінням чекаємо обласного фінального гала-концерту конкурсу «Таврійський барвограй», який відбудеться 21-го травня 2019 року.

 

tavr igr 2019

Фестиваль театральних колективів «Театральна весна»

19.03.2019 року на базі ДКК «Золотий ключик» відбувся І етап конкурсу «Хай буде аншлаг!»міського фестивалю театральних колективів «Театральна весна».
         У заході взя
ли участь вихованці театрального гуртка «Прем’єра» (керівник Красновид А.С.) , які представили мініатюру «Дзвонарі» (за мотивами однойменної гуморески Остапа Вишні).

Колектив нагороджено дипломом лауреата Конкурсу, а учень 6-А класу Максим Гателло отримав диплом у номінації «Кращий виконавець ролі».

tear fest 2019 1

tear fest 2019 2

Вітаємо вихованців гуртка «Премєра» з дебютом на театральній сцені!

V обласний фестиваль виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви»

19 березня Україна відзначала день народження видатної поетеси сучасності Ліни Василівни Костенко.

На честь цієї визначної дати на Херсонщині відбувся V обласний фестиваль виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви». Учасників фестивалю зі святом привітав міністр культури України, народний артист України Євген Миколайович Нищук. Учениці закладів освіти нашого міста Осипенко Марина (шк. № 17), Кузьмова Анастасія (НВК № 48), Азімова Анна (шк. № 16) разом з Евгеном Нищуком прочитали вірш Ліни Костенко «Крила» з вітанням для геніальної майстрині українського слова.

fest 2019

Зі святом Весни!

З початком весни вся Україна відзначає день жіночності, любові і краси –8 Березня. Не став винятком і Херсонський НВК №48. 7-го березня шкільний музичний гурток «Естрадний спів» (керівник Іванова Наталія Сергіївна) та шкільний хореографічний гурток «Доміно» (керівник Виборна Г.В.) за допомогою талановитих учнів школи організувалисвятковий концерт для жінок-вчителів. Представниці кращої статі отримали масу задоволення від цього заходу. Сподіваємося, що вчителі надовго запам’ятають теплі слова, які лунали на їхню адресу!

8marta2019 1

8marta2019 2

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки