Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Нові знання

 

Вітаємо учасників шкільної ліги з баскетболу, які здобули 2 командне місце у змаганнях!

     Від щирого серця вітаємо команду з баскетболу: Каравацького Романа, Каравацьку Юлію, Коляденко Карину, Кобець Олександру (керівник Тонконог Едуард Миколайович) з чудовим результатом на шкільній лізі!

     Посісти 2 місце - це справжнє досягнення, яке свідчить про вашу майстерність, командну роботу та самовіддачу. Ми пишаємося вами, наші юні чемпіони! Бажаємо вам нових спортивних вершин, впевнених перемог та гідних суперників.

     Нехай кожен кидок буде вдалим!

     Віримо у вас!

Посилання на Facebook

Здоров'я- дорожче за всі багатства

Кожний навчальний день у Херсонському №НВК48 розпочинається із ранкової зустрічі. Це нагода зустрітися, обмінятися враженнями, налаштуватися на новий навчальний день. Цікавою і корисною була така зустріч для учнів 1-Б класу. 15 лютого шкільний бібліотекар Опрятна Світлана Анатоліївна провела для дітей інформаційну хвилинку "Здоров'я- дорожче за всі багатства".Що робити, щоб бути здоровим, яких правил гігієни варто дотримуватись, чому важливо дбати про своє здоров’я - на ці та інші питання учні шукали відповіді під час зустрічі. Наприкінці заходу здобувачі освіти закріпили отриману інформацію в яскравих малюнках.

photo 2024-02-16 21-50-48

photo 2024-02-16 21-50-44

Марафону "Єднання" і "Разом до перемоги"

    З 01 вересня 2023 року Херсонський №НВК48 долучився до проєктів "Цікава фізкультура", марафону "Єднання" і "Разом до перемоги". Долаючи всі перешкоди сьогодення, доводить справжню спортивну майстерність учитель Микола Алексашкін, який залучає учнів до участі в спортивних конкурсах, змаганнях, різноманітних руханках, спортивних активностях. Плідне партнерство з Українською Федерацією “Спорт заради розвитку” продовжується, а результатом наполегливої праці є Золота відзнака “Заклад партнер”. Разом до ПЕРЕМОГИ!

photo 2024-02-16 21-48-04

Спорт заради розвитку

Учні Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради та вихованці хореографічного центру "Незламні херсончики" Херсонського НВК №48 під керівництвом учителя Алексашкіна Миколи В’ячеславовича взяли участь у наймасштабнішому заході країни національному спортивному Марафоні "Єднання" Разом до перемоги", представивши заклад Херсонщини на національний спортивній арені. Діти активно долучились до онлайн-руханки, пропагували здоровий спосіб життя разом із учнями всієї країни. Учасники марафону відзначені грамотами.

 

photo 2024-01-19 18-32-40

Національний рекорд “Єднання”

114 045 дітей та 2095 навчальних закладів об’єдналися для    встановлення Національного рекорду "Єднання", одночасно долучившись до всеукраїнської руханки в рамках фестивалю "На зустріч успіху",  всеукраїнського проєкту "Єдина Україна"до "Всесвітнього дня дітей". Активну участь у проєкті взяла команда Херсонського навчально-виховного загальноосвітнього комплексу № 48, під керівництвом учителя фізичної культури, керівника хореографічного центру "NEZLAMNI" Алексашкіна Миколи В'ячеславовича.  Юні учасники заходу показали себе неперевершеними, незламними херсонцями, які прагнуть іти вперед Разом до Перемоги!

 photo 2023-12-06 22-09-14

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки