Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Туберкульозу скажемо «НІ!»

19 березня 2019 р. з метою збереження здоров'я учнів, привернення уваги до проблем боротьби з туберкульозом, інформування учасників навчально-виховного процесу про небезпеку і тяжкі наслідки зараження цією хворобою було проведено лекцію «Туберкульозу скажемо «НІ!» для учнів 9-Б та 9-В класів спільно із студентами Херсонського медичного коледжу. Учнів ознайомили із чинниками зараження, симптомами та профілактикою хвороби туберкульоз.

tub2019

ПАМЯТКА ПРО КОРЬ

Корь – острое, высокозаразное, вирусное заболевание, для которого характерны повышение температуры, насморк, боль в горле, конъюнктивит, сыпь на коже, а также специфические высыпания на слизистой оболочке рта.

Восприимчивость к кори чрезвычайно высока – заболеть можно в любом возрасте, если встреча с вирусом происходит впервые. Передача инфекции происходит воздушно- капельным путем от больного человека.

Скрытый период кори (от момента заражения до появления первых клинических признаков) – 6-14 дней, иногда может удлиняться до 21 дня. После него проявляются первые признаки заболевания: повышение температуры тела, насморк, слезотечение, т.е. признаки ОРВИ. С повышением температуры можно увидеть специфический белый налет на внутренней поверхности щек, который сохраняется 2-3 дня.

Затем наступает период разгара болезни: появление сыпи с характерной этапностью: на протяжении 3-х дней – лицо, туловище, конечности.

Заболевший заразен последние дни скрытого периода, весь период простудных проявлений и период высыпаний.

Специфического лечения кори не существует. Вероятность осложнений и смертельного исхода высока.

После перенесённого заболевания формируется стойкий пожизненный иммунитет. Единственная профилактика кори – вакцинация!

Если Вы били в контакте с больным корью, выполняйте рекомендации Вашего доктора в отношении сроков наблюдения и экстренной вакцинации.

Ели в Вашем регионе регистрируется повышение заболеваемости корью и у Вас появились вышеперечисленные симптомы – обратитесь к своему врачу. Это может быть первым проявлением болезни! Постарайтесь избегать мест массового скопления людей и не посещать поликлинику – оформляйте вызов врача на дом.

Эксперт по инфекционным заболеваниям

УЗО Херсонского городского совета                                                                         Демедюк О.И.

kory2018

СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ ДЛЯ БАТЬКІВ ТА ДІТЕЙ

sport cimya2018 1Рухова активність дітей є природною біологічною потребою, ступінь задоволення якої багато в чому визначає подальший розвиток дитячого організму. Участь у фізкультурних святах сприяє виявленню самостійності та ініціативи у виконанні рухових завдань,досягненню кращих результатів в умовах змагань, вихованню дружби, наполегливості, відповідальності,дисциплінованості та інших морально-вольових якостей. Залучення батьків до безпосередньої участі у фізкультурних святах сприяє пропаганді фізичної культури серед населення, є однією з активних форм роботи педагогічного колективу школи з батьками у питаннях фізичного виховання.

sport cimya2018 2

21.12.18 в Херсонському НВК № 48 відбулось свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я». В заході брали участь 5 сімей:

1. Родина Шубіних – 2-А

2. Родина Мартиненків – 2-Б

3. Родина Волкових – 1-Б

4. Родина Шаповаловаих – 4-А

5. Родина Кравченків – 4-В

Усі діти з нетерпінням чекали, коли разом з татом і мамою зможуть випробувати свої сили, виконуючи естафети, демонструючи вольові якості, спритність і командну згуртованість. Не тільки діти, а й батьки старанно із молодечим запалом долали перешкоди.

Після урочистого відкриття, де показали свій виступ молодша група хореографічного колективу «Доміно» (керівник Виборна Г.В.), розпочали спортивний захід підготовчою розминкою для учасників змагань.

sport cimya2018 3

Між естафетами глядачі насолоджувалися показовими виступами вихованців спортивної секції «контактне карате» під керівництвом тренера Абельмазова Анатолія. Також учасники та гості свята мали змогу подивитись спортивно-хореографічну композицію у виконанні старшої групи хореографічного колективу «Доміно».

sport cimya2018 4

За підсумками всіх спортивних випробувань абсолютним переможцем цьогорічних змагань, показавши найкращі результати, стала спортивна сім'я Шаповалових, яка представляла 4-А клас.

Друге місце виборола сім’я Кравченків, яка представляла 4-В клас.

Третє місце посіла сім'я Волкових, які представляли 1-Б клас.

Четверте місце  - сім’я Шубіних - 2-А

П’яте місце  - сім’я Мартиненків – 2-Б

Родина Шубіних буде презентувати  нашу школу на міському фестивалі «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

Час, проведений у спортзалі, пролетів непомітно. Як це буває у спорті – хтось переміг, інший програв, хтось задоволений, дехто розчарований. Але здобуток заходу – добрі емоції і переконання, що фізкультура та спорт – це здоров’я, спілкування та відпочинок.

 

sport cimya2018 5

ВІЛ/СНІД - РЕАЛЬНА ЗАГРОЗА

Сьогодні ВІЛ/СНІД є реальною загрозою здоров’я кожного, і передусім молоді. Хвороба вражає переважно молоде покоління – найбільш активну в репродуктивному відношенні верству населення.

Уберегти майбутнє нації : дітей, підлітків, молодь від цього лиха – обов’язок не лише медиків, а й найближчого оточення – школи та сім’ї.

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, 30 листопада 2018 року, у Херсонському НВК № 48 було проведено захід для старшокласників «Ми проти СНІДу!». Ведучі, учні 11 класу, презентували основні питання теми:

-дані статистики;

-шляхи зараження та способи профілактики;

Засобами мистецтва та художнього слова, педагоги і учні-лідери намагалися привернути увагу шкільної спільноти до проблеми боротьби зі СНІДом, замислитися над тим, яку загрозу несе людям ця хвороба.

vil30.11.18

ВЕСЕЛІ РУХЛИВІ ПЕРЕРВИ

Рухливі флешмоби, ігри, руханки, фізкультхвилинки позитивно впливають на емоції, долають стреси, стимулюють рухливу активність школярів. Такий варіант проведення часу на перерві дозволяє добре відпочити та легше сприймати навчальний матеріал на уроках. Протягом жовтня 2018 року учні 1-11 класів готувалися до показових виступів та проводили для дітей цікаві перерви.

pererva 1

pererva 3

pererva 2

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки