Здоров'я- дорожче за всі багатства

Кожний навчальний день у Херсонському №НВК48 розпочинається із ранкової зустрічі. Це нагода зустрітися, обмінятися враженнями, налаштуватися на новий навчальний день. Цікавою і корисною була така зустріч для учнів 1-Б класу. 15 лютого шкільний бібліотекар Опрятна Світлана Анатоліївна провела для дітей інформаційну хвилинку "Здоров'я- дорожче за всі багатства".Що робити, щоб бути здоровим, яких правил гігієни варто дотримуватись, чому важливо дбати про своє здоров’я - на ці та інші питання учні шукали відповіді під час зустрічі. Наприкінці заходу здобувачі освіти закріпили отриману інформацію в яскравих малюнках.

photo 2024-02-16 21-50-48

photo 2024-02-16 21-50-44

Марафону "Єднання" і "Разом до перемоги"

З 01 вересня 2023 року Херсонський №НВК48 долучився до проєктів "Цікава фізкультура", марафону "Єднання" і "Разом до перемоги". Долаючи всі перешкоди сьогодення, доводить справжню спортивну майстерність учитель Микола Алексашкін, який залучає учнів до участі в спортивних конкурсах, змаганнях, різноманітних руханках, спортивних активностях. Плідне партнерство з Українською Федерацією “Спорт заради розвитку” продовжується, а результатом наполегливої праці є Золота відзнака “Заклад партнер”. Разом до ПЕРЕМОГИ!

photo 2024-02-16 21-48-04

Спорт заради розвитку

Учні Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради та вихованці хореографічного центру "Незламні херсончики" Херсонського НВК №48 під керівництвом учителя Алексашкіна Миколи В’ячеславовича взяли участь у наймасштабнішому заході країни національному спортивному Марафоні "Єднання" Разом до перемоги", представивши заклад Херсонщини на національний спортивній арені. Діти активно долучились до онлайн-руханки, пропагували здоровий спосіб життя разом із учнями всієї країни. Учасники марафону відзначені грамотами.

photo 2024-01-19 18-32-40

Національний рекорд “Єднання”

114 045 дітей та 2095 навчальних закладів об’єдналися для    встановлення Національного рекорду "Єднання", одночасно долучившись до всеукраїнської руханки в рамках фестивалю "На зустріч успіху",  всеукраїнського проєкту "Єдина Україна"до "Всесвітнього дня дітей". Активну участь у проєкті взяла команда Херсонського навчально-виховного загальноосвітнього комплексу № 48, під керівництвом учителя фізичної культури, керівника хореографічного центру "NEZLAMNI" Алексашкіна Миколи В'ячеславовича.  Юні учасники заходу показали себе неперевершеними, незламними херсонцями, які прагнуть іти вперед Разом до Перемоги!

photo 2023-12-06 22-09-14

«Challenge Fest» 2023

«Challenge Fest» 2023  проходив одночасно в усіх регіонах України на центральних вулицях або паркових зонах, стадіонах та інших місцях.  На жаль, херсонські учні змогли долучитися до Всеукраїнського заходу лише онлайн. Мета заходу – формування здорового способу життя та залучення учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом, тому учні Херсонського #НВК48 взяли активну участь у спортивній вікторині й руханці.

здор.спос.життя