Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

ВЕСЕЛІ РУХЛИВІ ПЕРЕРВИ

Рухливі флешмоби, ігри, руханки, фізкультхвилинки позитивно впливають на емоції, долають стреси, стимулюють рухливу активність школярів. Такий варіант проведення часу на перерві дозволяє добре відпочити та легше сприймати навчальний матеріал на уроках. Протягом жовтня 2018 року учні 1-11 класів готувалися до показових виступів та проводили для дітей цікаві перерви.

pererva 1

pererva 3

pererva 2

ПРОГУЛЯНКА ТЕПЛОХОДОМ ПО ДНІПРУ

В рамках Дня здоров’я 13-17 вересня 2018 р. відбулась прогулянка Дніпром, який тече природньо, привільно розкинувши свої затоки, протоки і бухти. Для учнів Херсонського НВК № 48 вона стала чудовою нагодою гарно відпочити та помилуватися пейзажами рідної Херсонщини.

gola pristan 2

Організаторами подорожі турагенства «Мега-тур» було заплановано маршрут теплоходом «Бештау» від Річкового порту до набережної м. Гола Пристань, протягом якого екскурсовод познайомила учнів з історією цього міста.

gola pristan 3

Місто Гола Пристань починається з більш ніж кілометрової набережної, яка стала чудовою зоною відпочинку для дітей та туристів . Вибір розваг, фото сесія біля центральної альтанки з написом «Вас вітає м. Гола Пристань», арки зі сходами до самої річки, оригінальних скульптурних композицій : Нептун і русалки, Козаки, Українська Жабка, Кавун…

gola pristan 4

Під час повернення додому, нас чекала ще одна приємна несподіванка – дискотека на теплоході.                           gola pristan 1                                                                                                                                                                         Гарний настрій та чудовий відпочинок – запорука здоров’я!

ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

den zdorovya1

Здоров’я – це  дар.  Його  треба  шанувати, не  витрачати,а  примножувати. 

Людина,  яка  не  хворіє, почувається  впевнено, бо  вона   усвідомлює,  що керує своїм  здоров’ям, є  його господарем. Саме тому з  раннього дитинства треба дотримуватися здорового способу життя.

Завершився перший вересневий тиждень проведенням Дня здоров’я. Цьогоріч школярі змагалися у цікавих естафетах, інші сильно переживали й активно вболівали одні за одних. Активну участь у шкільних веселих стартах до Всеукраївського Дня фізкультури і спорту, брали 5-6 класи.Навіть непогода не змогла зіпсувати гарний настрій та зупинити справжній шквал емоцій.

І незабаром нас чекає прогулянка на катері по Дніпру.

den zdorovya2

ТАТО, МАМА, Я – СПОРТИВНА СІМ’Я

22 грудня 2017 року в спортивному залі Херсонського НВК № 48 відбулось свято «ТАТО, МАМА, Я – СПОРТИВНА СІМ’Я», який підготував учитель фізичної культури Тонконог Е.М. Залучення батьків до безпосередньої участі у фізкультурних святах сприяє пропаганді фізичної культури серед населення, є однією з активних форм роботи педагогічного колективу школи з батьками у питаннях фізичного виховання. За щоденними клопотами родині не так вже й часто трапляється нагода разом провести час, дружньо позмагатися і відчути себе єдиною командою. Тому на першому плані – як спортивна основа, так і пропаганда сімейних цінностей. 

У святі взяли учать шість родин: родина Князевих (1-А), родина Левчуків (2-А), родина Мерет (2-Б), родина Суходольских (3-А), родина Кулик (4-А) та родина Дехтярьових (4-В).

Протягом заходу доводилося татам, мамам і діткам стрибати, бігати, проявляти спритність, стратегію та координацію рухів у таких завданнях: «Естафета», «Перенеси дитину», «Дартс», «Переправи», «Гусениця», «Розібрати - зібрати», «Вікторина».
Варто зазначити, що поразок не було. Адже чи можна програти, коли отримуєш безліч позитиву? Звичайно, ні! А от переможці визначилися: ними стала родина Суходольских.

Вітаємо!
Крім того, кож
народина отримала від організаторів Конкурсу грамоти за свою активність і подарунки.

Свято прикрасив виступ хореографічного колективу Херсонського НВК № 48 «Доміно» (художній керівник Виборна Г.В.)

cport1

cport2

cport3

3 ГРУДНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ ФІЗИЧНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

особливі1Цей День був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1982 році. У 2006 році була прийнята Конвенція про права інвалідів, яка є правозахисним документом з чіткою орієнтацією на соціальний розвиток – це водночас договір з прав людини та інструмент розвитку. 

Принципами конвенції є: повага до притаманної кожній людині гідності та особистої незалежності; недискримінація; повне й ефективне залучення в суспільство; повага особливостей інвалідів; рівність можливостей; доступність; рівність чоловіків і жінок; повага до здібностей дітей-інвалідів.

В рамках Міжнародного Дня людей з обмеженими фізичними можливостями проходять заходи, спрямовані на подальшу інтеграцію людей з особливими потребами у життя суспільства.

01 грудня в нашому закладі було організовано майстер-класи для дітей з особливими фізичними можливостями спільно із Херсонським Державним університетом, факультетом дошкільного та початкового навчання. Діти отримали багато позитивних емоцій від щирого спілкування з майбутніми вчителями та отримали чудові подарунки.

особливі2особливі3

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки