Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Нові знання

 

Робимо світ кращим разом

Весна - це не лише пора цвітіння та оновлення природи, але й час для екологічних дій! Саме тому в нашій школі квітень - екомісячник, протягом якого ми всі разом вчилися жити в гармонії з природою. Тож підбиваємо підсумки “Екологічної толоки 2024”. На екоуроках ми дізналися про екологічні проблеми нашої планети, шукали шляхи їх вирішення, досліджували природу. Взяли участь у творчій виставці плакатів на екологічну тематику. У яскравих малюнках відтворили улюблене місце відпочинку. Активно долучилися до челенджу “Моя маленька екологічна справа”, умовою якого було зробити екологічну справу: посадити рослину, погодувати тварину, сортувати сміття, прибрати територію... До заходів активно долучалися учні з усіх куточків світу. Екологічна толока - це чудова можливість не лише зробити наше довкілля чистішим, але й змінити своє ставлення до природи, стати більш відповідальними та свідомими.

Разом ми можемо зробити світ кращим!

Посилання на Facebook

Робимо світ кращим разом!

Нас розкидало по усьому світу. Але далеко від дому ти ще сильніше відчуваєш зв'язок з БАТЬКІВЩИНОЮ, з рідною школою! Тож до ”Екологічної толоки 2024” приєдналися наші й у Німеччині.

20 років поспіль у німецькому місті Оранієрбург проходить екологічна толока. Містяни "чепурять"рідне місто ( у німців до таких подій особливе ставлення). Учитель Херсонського №НВК48 Марина Колокот   в цьому році змогла об’єднати нашу українську громаду й долучитися до заходу. Дуже важливо кожного дня показувати громадянам інших країн, що ми, УКРАЇНЦІ, ЩИРІ, РОЗУМНІ, ПРАЦЬОВИТІ! Ми - справжні європейці! Це велика відповідальність,але ще й можливість зробити щось корисне.

А ще маленькі українці створили картину,яка прикрасить кабінет мера міста.Нехай кожен, хто заходить до нього, захоплюється талантом українських дітей. 

Посилання на Facebook

Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея»

     Наші учні - серед переможців!

     Підбито підсумки міського етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея», який проводиться згідно з Положенням про Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Зоологічна галерея», оголошеного Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України. Переможцем міського етапу стала учениця 7-Б класу Попова Валерія, подяку за активну участь отримала учениця 7-Б класу Овсяник Діана. Вітаємо наших талановитих учениць та їх керівника Демчук Н. М. 

Посилання на Facebook

Всесвітній день Землі

         20 березня до Всесвітнього дня Землі у Херсонському №НВК48 відбулися ранкові зустрічі, під час яких учні обговорювали  важливість  дбайливого ставлення до природи. Свято запроваджене у день весняного рівнодення, коли пробуджується природа і починається новий рівень її розвитку. В результаті своєї життєдіяльності людина завдає значної шкоди нашій планеті, що може призвести до її руйнування.  Тому міркували про свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища,  складали  практичні поради на кожен день "Як залишатись дружнім до довкілля".  Діти дізналися про історію та мету створення цього свята, досліджували цікаві факти про планету,  відшукали цікаву інформацію про Землю, взяли участь у вікторині, відповіли на запитання анкети до Дня Землі. 

Посилання на Facebook

ПРИЄДНАЙСЯ ДО ВЕЛИКОЇ НАУКИ!

Співдружність «Національний центр Мала академія наук України» (Київ) - Європейський Центр ядерних досліджень (CERN, Женева) – Всеукраїнський Клуб почесних послів науки ЦЕРН в Україні (Київ) – комунальний заклад «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради (Херсон) запросив здобувачів освіти та педагогів , які цікавляться наукою, зокрема фізикою, взяти участь в ексклюзивному телемості «Дослідження частинок з позамежжя світу в CERN». Учні 8-А і 8-Б класів Херсонського №НВК48 під керівництвом учителя фізики Тараса Шевченка взяли участь в онлайн телемості "Малої академії наук України". Під час заходу спікером телемосту була продемонстрована наукова робота з фізики на тему: " Фізика космічних променів CERN та співпраця з NASA". Учні дізналися цікаву інформацію про космічні промені, про організацію і структуру роботи Малої академії наук України.

26.01.20243

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки