Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Нові знання

 

РІЗДВЯНИЙ БУКЕТ ЗАМІСТЬ ЯЛИНКИ

З 20 по 29 грудня в Херсонському державному аграрно-економічному університеті проходив конкурс-челендж:«GREENLIFE CHALLENGE – CHRISTMAS BOUQUET INSTEAD OF A CHRISTMAS TREE (РІЗДВЯНИЙ БУКЕТ ЗАМІСТЬ ЯЛИНКИ)» для учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Конкурс спрямований на виховання екологічної свідомості підростаючого покоління, виховання в учнів бережного ставлення до природи.

Конкурс проводився на кафедрі лісового та садово-паркового господарства ХДАЕУ.

У челенджі взяли участь і здобувачі освіти Херсонського НВК №48

Журі визначило шість номінацій: Різдвяний вінок, Новорічний ексклюзив, Креативна Ялинка, Новорічна інсталяція, Еко-Ялинка, Юні GREEN-лайфовці.

Переможцями конкурсу стали Малозьомова Діана 11-А клас, колективна робота учнів 11-А класу(класний керівник Сакун І. О.), 7-В класу(класний керівник Григоренко З. Г.), Данильченко Злата 3-Б (класний керівник Юшкалюк Т. С.)

Переможців та учасників конкурсу, їх керівників та батьків привітав ректор Херсонського державного аграрно-економічного університету Юрій Кирилов. Юрій Євгенович відзначив творчу активність та ініціативу всіх учасників, вручив почесні грамоти та новорічні подарунки кожному учаснику та творчим колективам.

Різдвяний букет–це екологічно, зручно, сучасно та креативно!

РІЗДВЯНИЙ БУКЕТ ЗАМІСТЬ ЯЛИНКИ

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Сучасні масштаби екологічних змін привертають увагу дорослих і підлітків. Екологічна ситуація вимагає інтенсивних дій юного покоління. Отже, учні й учителі НВК №48 активно долучаються до екологічних акцій і конкурсів і здобувають перемоги.

І місце – Дроботенко Валерія (керівник Ірина ХАВРУСЬ) у конкурсі «Плекаймо сад»

І місце – Дроботенко Валерія (керівник Ірина ХАВРУСЬ) у конкурсі «Плекаймо сад»

ІІ місце – колектив учнів (керівник Ірина ХАВРУСЬ) у конкурсі «Юннатівський зеленбуд»

ІІ місце – учні 5-Д класу (керівник Ольга РОДЕНКО) у конкурсі «Галерея кімнатних рослин»

Всеукраїнська акція Птах року – 2021 « Синиця чубатий»

Для привернення уваги учнівської молоді до проблем охорони птахів та їх природних біотопів у НВК № 48 було проведено низку заходів просвітницького спрямування

З метою залучення учнів до Всеукраїнської акції екологічного спрямування « Птах року 2021 – Синиця чубата», було проведено тренінгове заняття. Представники НПП « Нижньодніпровський» презентували слайд-фільм про особливості живлення синиці чубатої , ареал поширення, значення у природі та житті людини. Учням запропонували пограти в інтерактивну екологічну гру« Збережи дитинчат синички у дуплі».

Такі традиційні щорічні зустрічі екологічного спрямування є основою виховання в учнів належного ставлення до пернатих друзів.

Всеукраїнська акція Птах року  2021  Синиця чубатий

Всесвітній день прибирання

18 вересня 2021 року відзначають Всесвітній день прибирання. Мета заходу   очистити планету від сміття, формувати культуру чистоти, правильного поводження з відходами та зменшити негативний вплив людини на навколишнє середовище.Учні Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу №48 Херсонської міської ради долучилися до Всесвітнього дня прибирання. 17.09.2021 школярі прибрали територію навколо пам’ятного знаку жертвам геноциду вірменського народу, що знаходиться у парку по вулиці Залаегерсег. Зробимо наше місто чистим!

Всесвітній день  прибирання

Наше майбутнє – у наших руках!

Наше майбутнє – у наших руках!

Україна - найбільша країна в Європі. З кожним роком серед молоді збільшується увага до екологічних проблем.

Щоб зробити свій внесок у порятунок навколишнього середовища, досить почати з маленьких, але важливих справ: не смітити, сортувати сміття і здавати його в пункти прийому вторсировини, дбати про навколишнє середовище.  Починати завжди потрібно з себе, подаючи приклад своїм друзям, близьким людям, сусідам.

17 вересня здобувачі освіти Херсонського НВК №48 взяли участь у екологічному квесті, який проходив на бульварі Т. Шевченка з нагоди 243 річниці міста Херсона. Школярі виготовили рамку для селфі з екологічних матеріалів (керівник Сакун І. О.), вчилися правильно  сортувати сміття, вирішуючи завдання квесту, на практиці використовували власні знання, взяли участь у майстер-класах. Сьогодні Україна робить лише перші кроки в напрямку осмисленого споживання і дбайливого ставлення до навколишнього середовища. Разом дбаймо про наше майбутнє!

Екологічний квестЕкологічний квест2

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки