Вибір професії

Вибір професії - важливий крок кожного випускника. Обираючи справу свого життя, необхідно розглянути свої інтереси, навички, уподобання. Обов’язково потрібно дослідити різноманітні галузі, звернути увагу на майбутні перспективи розвитку й самореалізації себе в обраній діяльності. Саме на це спрямована співпраця Херсонського №НВК48 з Херсонським кооперативним економіко-правовим фаховим коледжем. 14.02.2024 відбулася зустріч учнів 8-9 класів із викладачами коледжу “Логіка+розум=Суперсила”. Такі заходи дають можливість дітям поринути в атмосферу навчального закладу ще до вступу, познайомитися з випускниками коледжу, дізнатися про особливості певної професії. Учні взяли участь в інтелектуальній грі, а Панчук Тетяна здобула перше місце в інтелектуальному батлі “Логіка+розум=Суперсила”.

Знімок екрана 2024-02-16 214320

Запрацювала майстерня Святого Миколая

З першими морозами і снігом  ми неодмінно починаємо чекати  Новорічних та Різдвяних свят, очікуємо дива, мріємо, що здійсняться надзвичайні мрії. Готуються до свят учні Херсонського №НВК48. Запрацювала майстерня Святого Миколая, його маленькі помічники власноруч виготовляють ялинкові прикраси й композиції, а їх старші друзі створюють різдвяні листівки, якими потім привітають рідних, друзів і наших захисників. Нумо до справи!

photo 2023-12-06 13-48-22

photo 2023-12-06 23-14-18photo 2023-12-06 23-14-17

Вибір професії

22.11 та 23.11 у рамках  тижня профорієнтації практичним психологом №НВК48 Іриною Моїсеєвою було проведено два профорієнтаційні заходи для учнів 8-9 класів. На першій зустрічі з учасниками аналізували мотиви, що впливають на вибір професії, розглянули умовних 5 груп професій: людина-людина; людина-природа; людина-техніка; людина-художній образ; людина-знакові системи. Учням було рекомендовано вдома пройти диференціально-діагностичне опитування (ДДО) "Карта інтересів", щоб побачити власні нахили і вподобання. Також презентувались сайти, учні можуть пройти онлайн тестування, яке  допоможе визначитися з  вибором професії, зокрема розповідалось про сайт YAVKURSI.COM/PROF, на якому представлений   каталог  сучасних професій, калькулятор спеціальностей, каталог університетів тощо. До  другої  профорієнтаційної зустрічі долучилась студентка психологічного факультету ХДУ Катерина Ходус, яка поділилась своїми мотивами при виборі спеціальності психолога, розказала учням  про переваги її вибору,  також учні обговорювали  різні типи професії та мотиви, які впливають на особистісний вибір майбутньої  справи.

photo 2023-11-26 21-12-04

Як хобі перетворити у бізнес

Продовжуємо співпрацю з Херсонським економіко-правовим коледжем.

16 листопада на запрошення Херсонського економіко-правового коледжу учні Херсонського НВК48 взяли участь у тренінгу “Як хобі перетворити у бізнес”. Під час надзвичайно цікавої зустрічі майбутні випускники дізналися про 10 хобі, які можуть стати прибутковою справою, яких помилок слід уникати і з чого починати справу, щоб бізнес розвивався й був успішним. Щиро дякуємо колективу коледжу за надану можливість взяти участь у тренінгу!

photo 2023-11-22 21-25-49

Перші кроки до майбутньої професії

Продовжується співпраця Херсонського №НВК48 з Херсонським кооперативним економіко-правовим коледжем. 03.11.2023 року учні 8-х класів взяли участь у профорієнтаційній онлайн зустрічі «День відкритих дверей» з представниками Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу. Фахівці закладу ознайомили дітей з професіями, які є актуальними у ХХІ ст., розширили уявлення про світ професій та їх особливості. На зустрічі були присутні й випускники коледжу, спілкування з якими було особливо цікавим для учнів, адже можливість дізнатися про навчальний заклад у невимушеній розмові дає можливість познайомитися із закладом, особливостями навчання, майбутніми перспективами через сприйняття студентів. Дякуємо за змістовну й цікаву зустріч!

photo 2023-11-04 18-57-59