Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Нові знання

 

Як хобі перетворити у бізнес

Продовжуємо співпрацю з Херсонським економіко-правовим коледжем.

16 листопада на запрошення Херсонського економіко-правового коледжу учні Херсонського НВК48 взяли участь у тренінгу “Як хобі перетворити у бізнес”. Під час надзвичайно цікавої зустрічі майбутні випускники дізналися про 10 хобі, які можуть стати прибутковою справою, яких помилок слід уникати і з чого починати справу, щоб бізнес розвивався й був успішним. Щиро дякуємо колективу коледжу за надану можливість взяти участь у тренінгу!

photo 2023-11-22 21-25-49

Перші кроки до майбутньої професії

Продовжується співпраця Херсонського №НВК48 з Херсонським кооперативним економіко-правовим коледжем. 03.11.2023 року учні 8-х класів взяли участь у профорієнтаційній онлайн зустрічі «День відкритих дверей» з представниками Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу. Фахівці закладу ознайомили дітей з професіями, які є актуальними у ХХІ ст., розширили уявлення про світ професій та їх особливості. На зустрічі були присутні й випускники коледжу, спілкування з якими було особливо цікавим для учнів, адже можливість дізнатися про навчальний заклад у невимушеній розмові дає можливість познайомитися із закладом, особливостями навчання, майбутніми перспективами через сприйняття студентів. Дякуємо за змістовну й цікаву зустріч!

photo 2023-11-04 18-57-59

Всеукраїнський урок єдності

6 жовтня о 12:00 відбувся Всеукраїнський урок єдності для школярів 5-11 класів, їхніх батьків та вчителів. До заходу долучився й Херсонський №НВК48. Всеукраїнський урок, присвячений медіаграмотності. Учасники дізналися, як протидіяти соціальним стереотипам, хто такі боти та тролі, як розумно споживати інформацію та не вестися на маніпуляції. Тема надзвичайно актуальна, адже діти й дорослі багато часу проводять в Інтернеті, тож потрібно вміти опрацьовувати та фільтрувати інформацію, яка розміщується в інформаційному просторі. Небезпека нас спіткає не лише на вулиці. Велика кількість дезінформації, яка поширюється через тролів та ботів. Проєкт медіаграмотності "Фільтр" ознайомив учасників з видами дезінформації, маніпуляції та як їх запобігати.

photo 2023-10-06 23-39-27

Німецької компанії «Laa Trans Logistics» Вагуліна Аліна

05.10. 2023 року учні Херсонського №НВК48 взяли участь в зустрічі з начальником відділу диспозиції , випускницею ХКЕПФК. Під час конференції учасники дізналися багато цікавої й корисної інформації про роботу логістичної компанії, особливість підготовки спеціаліста для такої діяльності, тож є гарна нагода для роздумів про майбутню професію. Дякуємо керівництву Херсонського кооперативного економіко-правового фахового коледжу за запрошення на цікавий корисний захід.

німці

Вибір професії – крок до щасливого майбутнього.

У випускників розпочався найскладніший рік навчання. Сьогодні кожному з них необхідно обрати справу свого життя. Вибір майбутньої професії - це серйозний крок, який випускники роблять на підставі інформації, отриманої з різноманітних джерел, рівня своїх знань з профілюючих предметів та власних уподобань й природних здібностей. Вступ до вищого навчального закладу є для них важливим життєвим проєктом, над яким майбутні абітурієнти працюють разом з батьками та педагогами. Херсонський загальноосвітній навчально-виховний комплекс багато років активно співпрацює з ХДАЕУ. З метою ознайомлення здобувачів освіти із ринком праці, сучасними професіями відбулася зустріч викладачів ХДАЕУ із школярами 10- 11 класів. Представники університету розповіли учням про освітні послуги, які надає заклад, перспективи професійної реалізації у майбутньому. В ході зустрічі старшокласники ознайомилися з історією ВНЗ, з правилами цьогорічної вступної кампанії, особливостями процесу навчання на різноманітних факультетах ХДАЕУ. Також школярі з цікавістю сприйняли інформацію про численні спортивні, культурно-мистецькі заходи студентської спільноти.

Панувала дружня і щира атмосфера. Зустріч була цікавою, пізнавальною та корисною для всіх учасників завдяки високому професіоналізму викладачів.

Вибір апрфесії 2021

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки