Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Нові знання

 

Вивчаємо дихальну систему

Дихання – життєво необхідна потреба будь-якого організму, і людини також. Повітря потрібно людині постійно, тому вона дихає весь час, навіть уві сні.

Дізнатися більше про органи дихальної системи мали змогу учні 3-Б класу під час інтегрованого уроку «Я досліджую світ». У ході освітньої діяльності здобувачі освіти розширили і систематизували знання про дихальну систему, її призначення та дію. Проводили досліди, під час яких дійшли до висновку, що об’єм грудної клітки збільшується під час вдиху, тому що вона розширюється; а саме повітря нагрівається, рухаючись дихальними шляхами; крім того, потреба у повітрі зростає під час активних рухів, тому в цей час нам треба дихати частіше. Виконували комплекс дихальних вправ, що були спрямовані на покращення роботи дихальної системи та активізації резервних сил організму, що сприяють профілактиці легеневих захворювань.

Результатом нашої роботи стало виготовлення моделі дихальної системи та зазначили, що потрібно піклуватися про власне здоров`я.

 

photo 2023-11-30 21-49-06photo 2023-11-30 21-48-53

Країна знань

   Учні 1 - А класу продовжують впевнено крокувати країною знань. Щодня отримують нові знання, освоюють нові навички, покращуюють власний досвід. 

   На уроках математики впевнено освоїли матеріал з теми “Додавання”. На відмінно розв’яжуть приклади та задачі. 

   На уроках української мови поступово вивчають абетку, вчаться читати та писати.

Діти отримують задоволення від процесу навчання. Гарний настрій панує на уроках.

 1 22 1

І навчаємось, і граємось…

Захоплююче та цікаво  проходять заняття у маленьких розумників 2-А класу. Відпочивати ніколи, кипить робота над дослідженням задач. Це важливий етап у процесі навчання математики. Дослідження задач допомагає учням зрозуміти, як застосовувати математичні знання для вирішення практичних завдань, а також розвиває їх критичне та логічне мислення, аналітичні здібності.  А завдяки інтерактивним іграм дослідження задач проходить невимушено та весело і полегшує засвоєння матеріалу. 

 photo 2023-11-24 16-55-04photo 2023-11-24 16-56-36

Таємниці природи. Полярне сяйво у нічному небі України.

Вивчення будови атмосфери стало захоплюючою та цікавою подорожжю для дітей.

аврора1

Таємничість і новизна – завжди привертають увагу. Діти тлумачать значення цікавих нових слів, які вони ще не розуміють повністю. Таємничість є викликом для їхньої допитливості, вони хочуть розгадати таємниці і знати, що приховано.

аврора2

Полярне сяйво, або сяйво Аврора, яке несподівано зявилося на нічному небі, захопило увагу дітей. Казкова краса зійшла зі сторінок підручника. Спостереження за полярним сяйвом було справжньою казкою для дітей. Це неймовірне світлове шоу на небі, мало непередбачувану та казкову красу, яка зачарувала маленьких спостерігачів.

аврора3

 

Цілий тиждень учні 4-Б мандрували від Північного полюса до королеви пустель – Сахари. Піднімалися від тропосфери до екзосфери. Досліджували метеозонди, які надійно передають інформацію для ранкових повідомлень про погоду.

аврора4

Цікаво навчатися! Мандрівка продовжується.

Пташині турботи

Світ, в якому ми живемо, сповнений різноманітними почуттями, думками, ідеями, подіями. Втілити їх допомагає нам велике різноманіття видів художньої творчості.

Учні 3-Б класу на уроці мистецтва продовжували ознайомлюватись з способом життя птахів, особливостями та елементарною будовою тіла: формою голови, тулуба, шиї, крил, лапок. Дізнались, що птахи вражають своєю різноманітністю, а колірне забарвлення підкреслює красу і неповторність кожного виду. Навчилися відтворювати у своїх творах характерні особливості силуету пернатих; розвивали уміння насолоджуватись творами художників-анімалістів, аналізувати їх; формували естетичні почуття, смак; прищеплювали любов до природи.

Нашими творами ми закликаємо всіх на світі проявити турботу до птахів взимку: виготовити годівнички з природних матеріалів, підгодовувати зерном та потурбуватись про підтримання їх популяції. Адже пернаті друзі приносять велику користь нашому довкіллю та радують нас своїм співом та красою.

17.11.231

17.11.232

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки