Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Нові знання

 

Щаслива сім’я – запорука гармонійного розвитку суспільства

Учні Херсонського НВК № 48 взяли участь у відкритому конкурсі на кращий творчий проект «Один раз на все життя». Майже два місяці школярі робили слайд-презентації, буклети, плакати, листівки і писали поетичні, прозові та публіцистичні твори присвячені популяризації традиційних сімейних цінностей в молодіжному середовищі. З цією ж метою 13-го травня до нашої школи завітав голова відділу з питань сім?ї Херсонської єпархії Української православної церкви – отець Іоанн. Він провів лекцію з теми «Щаслива сім’я – запорука гармонійного розвитку суспільства» для учнів 10-11 класів. Лекція відбулась за підтримки обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.

Під час лекції хлопці і дівчата дізналися, що планувати майбутні сімейні відносини потрібно з великою відповідальністю, а також змогли замислитися над своїм життєвим ідеалом сім’ї.

17 травня в Будинку дитячої творчості відбулась церемонія нагородження переможців міського етапу конкурсу «Один раз на все життя». ІІ місце в номінації «Друкована промоція» посіла учениця 9-Б класу Коломоєц Катерина. Яскравим завершенням заходу став виступ шоу-гурту «Мужики», учнів 11-А класу: Ельведінов Кемран, Ментешашвілі Олег, Кривенцов Олександр та Мерет Олег (керівник Іванова Н.С.).

odin raz na vce git

Тепло сімейного вогнища

Що таке щаслива родина? Для кожного це дуже важливе та особливе питання. Адже майже кожному доводиться будувати свою родину. І хочеться щоб вона була щасливою. А наша шкільна родина дуже щаслива і дружна.

06.03.2019 р. для учнів 4- А класу ( класний керівник Гадяцька І. В.) спільно із шкільними бібліотекарями проведено родинне свято . На заході для дітей співав Дядченко Михайло Трофимович , він не тільки чудовий дідусь, а й заслужений артист, лауреат премії ім. І. Кулика. Атмосфера на заході була теплою та щирою. Увагу дітей було акцентовано на тому, що треба бути чемними, уважними до найближчих і найрідніших людей – батька й матері, допомагати їм, та завжди пам‘ятати місце, де народилися, рідну оселю.

Відео - Родинне свято пісня

 

rodina2019

ТРЕНІНГ ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ «МОЯ СІМ’Я – МОЯ ФОРТЕЦЯ»

trening1Сім’я — це найдорожче, що ми маємо в житті. І ми не повинні ніколи забувати про це. Нам потрібно цінувати те, що у нас є, та намагатися ніколи не ображати своїх близьких.

26 квітня 2018 року на базі Херсонського Центру позашкільної роботи клубом «Лідер» і Школою психологічної допомоги проведено тренінг для старшокласників НВК№ 48 «Моя сім’я – моя фортеця». У заході взяли участь 22 учня 9-А класу. Тематика тренінгу організаторами вибрана не випадково, адже ще якихось два-три роки і старшокласники зануряться у доросле життя.

Відверта розмова про головне: вибір другої «половинки», порозуміння, любов, небайдужість до своєї долі, права і обов’язки у сім’ї, знаходження спільної мови з членами родини – ось ті питання, які піднімалися і розглядалися на тренінгових вправах і завданнях.

trening2

trening3trening4

СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ

14 березня 2018р. до нашої школи завітав отець Іоанн Гордієнко, голова відділу з питань сім?ї Херсонської єпархії Української православної церкви. Зустріч відбулася за підтримки обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки. Отець Іоанн розповів десятикласникам про важливі сімейні цінності, адже щаслива родина – найдорожче для суспільства. У проведеному анкетуванні учні 10- А класу щиро і відверто відповідали на запитання щодо їх ставлення до сім?ї: батьків та родичів. Отець Іоанн презентував творчі проекти конкурсу «Один раз на все життя - 2017».

1111111

111111

ТАТО, МАМА, Я – СПОРТИВНА СІМ’Я

22 грудня 2017 року в спортивному залі Херсонського НВК № 48 відбулось свято «ТАТО, МАМА, Я – СПОРТИВНА СІМ’Я», який підготував учитель фізичної культури Тонконог Е.М. Залучення батьків до безпосередньої участі у фізкультурних святах сприяє пропаганді фізичної культури серед населення, є однією з активних форм роботи педагогічного колективу школи з батьками у питаннях фізичного виховання. За щоденними клопотами родині не так вже й часто трапляється нагода разом провести час, дружньо позмагатися і відчути себе єдиною командою. Тому на першому плані – як спортивна основа, так і пропаганда сімейних цінностей. 

У святі взяли учать шість родин: родина Князевих (1-А), родина Левчуків (2-А), родина Мерет (2-Б), родина Суходольских (3-А), родина Кулик (4-А) та родина Дехтярьових (4-В).

Протягом заходу доводилося татам, мамам і діткам стрибати, бігати, проявляти спритність, стратегію та координацію рухів у таких завданнях: «Естафета», «Перенеси дитину», «Дартс», «Переправи», «Гусениця», «Розібрати - зібрати», «Вікторина».
Варто зазначити, що поразок не було. Адже чи можна програти, коли отримуєш безліч позитиву? Звичайно, ні! А от переможці визначилися: ними стала родина Суходольских.

Вітаємо!
Крім того, кож
народина отримала від організаторів Конкурсу грамоти за свою активність і подарунки.

Свято прикрасив виступ хореографічного колективу Херсонського НВК № 48 «Доміно» (художній керівник Виборна Г.В.)

cport1

cport2

cport3

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки