Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Нові знання

 

Єднаємося, щоб святкувати разом!

     Цього року День сім'ї ми святкували онлайн, але це не означає, що свято буде менш щирим та веселим!

     Сім'я - це найдорожче, що є у нас в житті. Це ті люди, які завжди поруч, які підтримують нас у скрутні хвилини і радіють нашим успіхам.

     15 травня - це чудовий день, щоб згадати про важливість сім'ї, про те, як багато вона для нас значить

Посилання на Facebook

Всесвітній день “Дякую!”

Спільно вдячні: Всесвітній день “Дякую!” в нашій школі.

Це особливий день, коли ми виражаємо подяку всім, хто робить наше оточення яскравішим та добрішим. Учні висловили подяку рідним, друзям, знайомим. Але найбільшою була подяка нашим захисникам! Віримо, що сила нашої подяки підтримає їх, захистить, додасть сили! Дякуємо ВСІМ! Нехай серце кожного наповниться вдячністю!

Людина починається з добра

Сьогодні особливий час, коли об’єднуємось для підтримки один одного. Як ми можемо робити світ навколо нас кращим? Які вчинки добра ми можемо вчинити вже зараз! Учні 1-7 класів шукали відповіді на ці питання, обмінювались ідеями, як внести добро в щоденне життя, які маленькі дії доброти запланувати на найближчий час. Наймолодші школярі створили серденько доброти, а шестикласники обговорювали важливість культури спілкування.

Спільно ми створюємо краще оточення для всіх.

120120243

Щаслива сім’я – запорука гармонійного розвитку суспільства

Учні Херсонського НВК № 48 взяли участь у відкритому конкурсі на кращий творчий проект «Один раз на все життя». Майже два місяці школярі робили слайд-презентації, буклети, плакати, листівки і писали поетичні, прозові та публіцистичні твори присвячені популяризації традиційних сімейних цінностей в молодіжному середовищі. З цією ж метою 13-го травня до нашої школи завітав голова відділу з питань сім?ї Херсонської єпархії Української православної церкви – отець Іоанн. Він провів лекцію з теми «Щаслива сім’я – запорука гармонійного розвитку суспільства» для учнів 10-11 класів. Лекція відбулась за підтримки обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.

Під час лекції хлопці і дівчата дізналися, що планувати майбутні сімейні відносини потрібно з великою відповідальністю, а також змогли замислитися над своїм життєвим ідеалом сім’ї.

17 травня в Будинку дитячої творчості відбулась церемонія нагородження переможців міського етапу конкурсу «Один раз на все життя». ІІ місце в номінації «Друкована промоція» посіла учениця 9-Б класу Коломоєц Катерина. Яскравим завершенням заходу став виступ шоу-гурту «Мужики», учнів 11-А класу: Ельведінов Кемран, Ментешашвілі Олег, Кривенцов Олександр та Мерет Олег (керівник Іванова Н.С.).

odin raz na vce git

Тепло сімейного вогнища

Що таке щаслива родина? Для кожного це дуже важливе та особливе питання. Адже майже кожному доводиться будувати свою родину. І хочеться щоб вона була щасливою. А наша шкільна родина дуже щаслива і дружна.

06.03.2019 р. для учнів 4- А класу ( класний керівник Гадяцька І. В.) спільно із шкільними бібліотекарями проведено родинне свято . На заході для дітей співав Дядченко Михайло Трофимович , він не тільки чудовий дідусь, а й заслужений артист, лауреат премії ім. І. Кулика. Атмосфера на заході була теплою та щирою. Увагу дітей було акцентовано на тому, що треба бути чемними, уважними до найближчих і найрідніших людей – батька й матері, допомагати їм, та завжди пам‘ятати місце, де народилися, рідну оселю.

Відео - Родинне свято пісня

 

rodina2019

ТРЕНІНГ ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ «МОЯ СІМ’Я – МОЯ ФОРТЕЦЯ»

trening1Сім’я — це найдорожче, що ми маємо в житті. І ми не повинні ніколи забувати про це. Нам потрібно цінувати те, що у нас є, та намагатися ніколи не ображати своїх близьких.

26 квітня 2018 року на базі Херсонського Центру позашкільної роботи клубом «Лідер» і Школою психологічної допомоги проведено тренінг для старшокласників НВК№ 48 «Моя сім’я – моя фортеця». У заході взяли участь 22 учня 9-А класу. Тематика тренінгу організаторами вибрана не випадково, адже ще якихось два-три роки і старшокласники зануряться у доросле життя.

Відверта розмова про головне: вибір другої «половинки», порозуміння, любов, небайдужість до своєї долі, права і обов’язки у сім’ї, знаходження спільної мови з членами родини – ось ті питання, які піднімалися і розглядалися на тренінгових вправах і завданнях.

trening2

trening3trening4

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки