Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Нові знання

 

Тиждень Психології

У Херсонському НВК48 з 22.04 до 26.04 відбулися просвітницькі заходи присвячені щорічному Тижню Психології. Психолог Ірина Моїсеєва  з метою популяризації психології серед школярів провела для учнів 5-9 класів години з психологом, під час яких учасники обговорювали  факти і міфи про психологів і психологію. За словами учнів, вони дізнались багато цікавого про психологічні прийоми ефективної комунікації та з’ясували для себе, які очікування бувають у клієнтів при зверненні до психологів.

Посилання на Facebook

Тренінгове заняття "Як навчитись вирішувати проблемні ситуації"

     Конструктивно вирішувати повсякденні проблемні ситуації є важливим умінням для сучасної людини. Тож 02.04.2024 практичним психологом Іриною Моїсеєвою були проведені тренінгові заняття "Як навчитись вирішувати проблемні ситуації" для учнів початкової школи Херсонського №НВК48 (1-4 класи).  Говорили про види конфліктів, що виникають між людьми, вчились відрізняти конфлікти від агресії, насильства та булінгу. На запропонованих учасниками прикладах власних конфліктних ситуацій учились розвязувати їх за допомогою чотирьохкрокової моделі.  

Посилання на Facebook

Моя професія - важливий крок у майбутнє

Психологом Херсонського НВК48 Іриною Моїсеєвою були проведені профорієнтаційні заходи з елементами тренінгу для учнів 7 класів «Коли робота приносить радість» та 8-9 класів «Ти і ринок праці». Для більшості підлітків питання вибору професії було актуальним, учні розповіли про свої інтереси, побоювання та вподобання щодо майбутньої професії. Учасники також мали змогу попрацювати в мінігрупах, обговорюючи наслідки вдалого й невдалого вибору професії. Учням пропонувалось замислитись над притчею, у якій розповідається про бажання, можливості й вибір. Старшокласники отримали покликання для перегляду пізнавального відео з експертним аналізом актуальних професій і спеціальностей на ринку праці у 2024 році «Де працювати у 2024 році» та «Як обрати професію».

Посилання на Facebook

Ти і ринок праці

14.03 учні 8-Б класу Херсонського №НВК48 взяли участь у годині з психологом "Ти і ринок праці". Перед кожним випускником відкривається безліч доріг. Як обрати свою? Як серед величезної кількості професій знайти ту, яка буде до душі. На занятті з психологом Іриною Моїсеєвою восьмикласники знайомилися із сучасним ринком праці, обговорювали, на що звертати увагу при виборі професії, щоб майбутня робота приносила задоволення, можливість розвиватися й бути успішною людиною.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid025xsYWnziFVGiNHC1TTFtNbSWfN4DhygBeYzVsbu7xwpb3KYCebGEgH7ipe58GX24l&id=100085951807159&locale=uk_UA

Рубрика психологічна служба

Проблемою сучасних підлітків  є кліпове сприйняття інформації, що характеризуються короткою увагою (8-15 секунд), відсутністю раціональних основ і чіткої логіки. Таке кліпове мислення виникає як захисна реакція сучасних дітей на інформаційне та психологічне перенавантаження через воєнні дії, соцмережі (особливо ТікТок). Учням стає важко концентруватись на більш тривалих сюжетах, особливо, коли необхідно у них зануритись, шукати логічну послідовність та аргументувати свою думку. Продовжуючи психолого-педагогічну роботу з розвитку пізнавальних процесів у школярів, психолог Ірина Моїсеєва з 14.12 до 21.02 провела корекційно-розвивальні зустрічі з учнями 1-9 класів, метою яких було зробити акцент на значенні уваги, розкрити ризики т. з. "кліпової уваги" у молодого покоління, наголосити на важливості читання художньої літератури. На заняттях обговорювались способи тренування уваги для концентрації на навчальному матеріалі. Діти спробували вирішувати логічні задачі, концентруватись, аналізуючи зміст сюжетних картин видатних художників.

photo 2024-02-21 19-37-03

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки