Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Нові знання

 

Міжнародний день людей похилого віку

За ініціативою ООН 1 жовтня у світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. У цей день у світі говорять про проведені активні дії щодо захисту інтересів людей похилого віку, створення для них сприятливих умов життя. Це і привід до роздумів щодо взаємозв’язку поколінь.

Вихованці Херсонського №НВК48протягом тижня взяли участь у челенджі «Допоможи, не залишайся осторонь!» Добра справа від щирого серця – такою була умова акції. Діти допомагали людям похилого віку у звичайних побутових справах. Ця невелика допомога від діток важлива, так ми підтримуємо наших близьких і тих, кому потрібна наша участь. Але головне – це небайдужість, бажання бути поряд, сказати тепле слово, потримати за руку - поділитися теплом свого серця. Безмежно дякуємо нашим старшим наставникам за мудрість і слушні поради, за гідний приклад. Зичимо міцного здоров’я, стійкості й ПЕРЕМОГИ!

похил 2похил 1

Дякуємо за допомогу!

  Гарний настрій людей залежить від краси та чистоти навколо. Сьогодні усім херсонцям важливо бачити, що місто живе, прибираються вулиці, доглядаються парки, настрою додають осінні квіти.

  Колектив Херсонського НВК №48 дякує організації «Парки Херсона» за дієву допомогу в благоустрої території нашого навчального закладу, за плідну роботу з поліпшення стану довкілля рідного міста.

 

школа1-покос  школа2-покос 

 

школа4-покос 

 

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРИБИРАННЯ

всесв день прибирання

 

 

Допоможемо зимуючим птахам 2022

З метою вивчення особливостей життя зимуючих птахів, формування інтересу до живої природи та залучення  учасників освітнього процесу до Всеукраїнській акції « Допоможемо зимуючим птахам» , учителі НВК № 48 провели ниску екологічних заходів докладніше..

«Зі Святим Миколаєм свято зустрічаємо!»

Зима! Час дарунків і веселих свят. Кожна дитина в ці передсвяткові дні в очікуванні чогось чарівного, доброго, казкового. Але не всім дітям пощастило мати сім’ю, люблячих турботливих батьків. Тому, кожний рік, на передодні свята Святого Миколая, учні нашого закладу беруть активну участь в благодійній акції «Зі Святим Миколаєм свято зустрічаємо!» - збір новорічних подарунків для дітей пільгових категорій району, міста і області, ветеранів війни і праці, самотнім, тимчасово переміщеним із зони АТО.

Не став винятком і цей рік. З 14 по 18 грудня 2021 року в нашому закладі були проведені благодійні заходи «Зі Святим Миколаєм свято зустрічаємо!», в рамках яких були зібрані святкові подарунки (солодощі та канцелярське приладдя). Завдяки небайдужості учнів 1-11 класів, батьків, педагогічного колективу Херсонського загальноосвітнього НВК № 48, святкові подарунки отримали діти – сироти, які навчаються в нашій школі; в рамках благодійної акції «Подаруй дарунок сироті» були зібрані святкові подарунки для дітей Олешківського та Степанівського інтернатів. Морські піхотинці, які захищають нас в АТО отримали від нас до свята Святого Миколая солодкі подарунки.

Дякуємо вам за милосердя і доброту! Ви долучились до чарів Святого Миколая – здійснили чиюсь маленьку мрію.

Зі Святим Миколаєм свято зустрічаємо

       

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки