Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

«Пожежний експрес - 2019»

19 листопада у Херсонському дитячому кафе – клубі «Золотий ключик» відбувся щорічний відкритий конкурс молодших школярів «Пожежний експрес». Його учасниками стали команди-екіпажі 1-2 класів з 12-ти шкіл Дніпровського району обласного центру. Організатори дитячого заходу  - клуб «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи разом з обласною організацією Добровільного пожежного товариства та обласною Держслужбою з надзвичайних ситуацій.

Взяла участь у конкурсі і команда «Рятівники» 1-Б класу НВК №48.

Готуючись до конкурсу, діти самостійно вивчали правила пожежної безпеки, разом з батьками та педагогами створювали наочність для тематичних виступів, зі своїми вожатими та педагогами оновлювали куточки протипожежної безпеки.

пожежний експрес

Юні учасники «Пожежного експресу» змагалися в двох конкурсах: «Розминка» та «Домашнє завдання».

Команда  «Рятівники» 1-Б класу НВК №48 (класний керівник Юшкалюк Т.С.) посіла III місце.

Всі команди продемонстрували гарні знання з пожежної безпеки.

УРОК-БЕЗПЕКИ «БУДЬ ОБЕРЕЖНИЙ З ВОГНЕМ»

Здоров’я і життя людини залежить не тільки від знання правил безпечної поведінки, а й від їх виконання в небезпечних ситуаціях.

14 листопада 2019 р. в Херсонському НВК №48 відбувся відкритий урок безпеки «Будь обережний з вогнем», на якому були присутні: головний спеціаліст управління освіти з охорони праці та безпеки життєдіяльності Кошелюк Тетяна Василівна та начальник піротехнічного відділення Сіроштан Сергій В’ячеславович.

Для учнів 1-5 класів начальником піротехнічного відділення було проведено бесіду про вибухонебезпечні предмети та про те,  як правильно поводитись дітям, у разі їх знаходження.

З метою навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки щодня, навичкам діяти під час пожежі вихованцями гуртка «Школа безпеки» (керівник гуртка Хаврусь І.М.) було підготовлено змістовну програму: гру-вікторину «Щоденна безпека», конкурс «Так чи ні!», гру «Прийміть виклик». Наприкінці заходу із зацікавленням школярі переглянули виступ агітбригади дружини юних пожежних-рятівників «Пожежний альянс», учасники якої закликали учнів дотримуватись правил пожежної безпеки та бути обережними щодня.

урок безпеки

В гості до поліцейської охорони

 

7 жовтня 2019 року учні 2 – Б класу завітали на захопливу екскурсію до Управління поліції охорони Херсонщини.
Школярі радісно і з щирим зацікавленням вислухали розповідь про поліцейських та їх роботу. Побували і всередині службового автомобіля групи реагування поліції та бойової машини БТР у Центрі технічної охорони Управління поліції охорони Херсонської області.
У холі Управління, біля чергової частини поліції охорони ознайомилися у доступній та відповідній віку формі про функції по захисту правопорядку поліцейськими охорони, побували і у капличці Управління.
Відвідали діти і спортивну залу, де активно пограли у запропоновані ігри "Можна – не можна», «Добрі і не добрі справи".

Завершилась зустріч врученням пам’ятного сувеніру( прапорця)  на добру згадкFotoram.io 43у про змістовну екскурсію.

Fotoram.io 42

Марафон «Молодь за безпеку!»

18 вересня 2019 року, з метою попередження дитячого травматизму на автошляхах учні шкіл Дніпровського району брали участь у квесті «Увага! Діти на дорозі». Під час марафону виступила команда НВК № 48 «Стоп кадр» (керівник Хаврусь Ірина Миколаївна) . Під час заходу вихованці НВК №48 виконували індивідуальні завдання на острівцях безпеки, а у вікторині «Правила знай і виконуй!» здобули перемогу. За активну участь у роботі Школи Безпеки та яскравий виступ агітбригада «Стоп кадр» отримала подяку від центру позашкільної роботи ХМР.

Fotoram.io 2

Організатори свята провели такі конкурси:

- «Перша допомога постраждалому при ДТП»

- «Кращий знавець правил дорожнього руху»

- Малюнків на асфальті «Увага! Діти на дорозі! »

- Вело-естафета «Крутий підйом»

Протягом місячника «Увага! Діти на дорозі! у НВК № 48 відбувся  конкурс стіннівок та малюнків «Безпека на дорозі очима дітей». Кращі малюнки учнів 5-11 класів розмістили на шкільній виставці.

прFotoram.io 3

 

Увага! Діти на дорозі!

 

Стартував місячник – «Увага! Діти на дорозі!» 12.09.2019р. освітяни НВК №48 разом із представниками поліції: начальником відділу звязків з громадськістю УПП в Херсоні Вахтель О.О. та старшим інспектором з особливих доручень ВЗГ УПП в Херсоні ВахомА.Р.провелизаняттяз дорожньоїабетки «Безпечна дорога до школи» в 1-А, 2-А, 2-Б, 2-В, 3-А, 3-Б, 4-А, 4-Б класах. Дітям нагадали про правила переходу дороги, сигнали світлофорів, дорожні знаки,звернули їхувагу на дорожніситуації, щоможутьвиникнутипід час рухудитини до школи.Натомістьправоохоронцінагадуютьдорослимбезпекадітей перш за все залежитьвід вас.Абидітипочувалися в дорожньомурусібезпечно, недостатньозусильлишеправоохоронців і освітянДля цьогопотрібнасвідомапідтримкасуспільства і власний приклад виконання правил дорослими. Пам’ятайте про це!

 безпека на дорозі

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки