Тижня безпеки дорожнього руху

План заходів щодо проведення Тижня безпеки дорожнього руху

Зміст заходу

1.

Забезпечити з учасниками навчально-виховного процесу проведення бесід , проведення годин спілкування на тему «Безпека дорожнього руху»

2.

Забезпечити оформлення в класних кімнатах інформації щодо профілактики порушень правил дорожнього руху

До 04.04.2017

3.

Показ мультфільмів «Дітям про правила дорожнього руху», «Азбука дорожньої безпеки»

класні керівники 1-4 класів

4.

Забезпечити проведення роз'яснювальної роботи серед батьків  ( на батьківських зборах) щодо організації безпеки на дорозі в позашкільний час

5

Конкурс малюнків «Знай дорослий, знай дитя: Безпека руху – це життя»

Класні керівники 1-4 класів

6.

Конкурс тематичних буклетів, стіннівок «Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху»

До 07.04.2017

Класні керівники 8-11 класів,

7.

Бесіда-практикум «Безпека на дорозі – безпечне майбутнє!»

Класні керівники 5-8 класів

8

Демонстрація фільму-реклами «Життя без ризику» учнями учнівського самоврядування

До 07.04.2017

Педагог-організатор

9

Виставка-огляд спеціальної літератури «Дай руку, вулице»

Бібліотекар

Юні інспектори дорожнього руху

Команда школи ЮІДР «Дорожні знаки» (8-А, Б класи) на протязі навчального року допомагають вчителям та поліцейським, проводять роботу не тільки серед учнів свого закладу, але і в дошкільних навчальних закладах. Традиційно підсумком їх роботи є проведення  наприкінці навчального року районних, зональних  конкурсів команд ЮІДР.

На виконання плану роботи закладу, в рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!», з метою  попередження дитячого травматизму та профілактики безпеки перебування дітей на дорозі, закріплення і повторення правил дорожнього руху протягом року в закладі проведено :

- 05.09.2016 року - зустріч з представником Державної служби НС Жужою А.А;

- 13.09.2016 року- зустріч з представником патрульної поліції Пасічною Т., Новацьким О., Кованим А.;

bezpekaruhu

- 22.09.2016 року було проведено виступ агітбригади перед вихованцями д/с №35, 24;

bezpekaruhu2

bezpekaruhu3

- 29.09.2016 року було організовано участь учнів 8-х класів в акції   «Зупинимо жахливу статистику разом».Одночасно  на декількох небезпечних перехрестях міста команда  НВК № 48 «Дорожні знаки» чергувала на перехрестях доріг міста Херсона разом з патрульними поліцейськими, розповсюджуючи листівки серед водіїв, пасажирів у маршрутних автобусах, звичайним перехожим з інформацією про статистику травмування дітей в ДТП, які сталися протягом 2016 року.

bezpekaruhu4

bezpekaruhu5 Під час акції проведено урок-гру в 4-А класі  в НВК № 48(кл. керівник Качук І.А) «Будьте уважними і обережними» з участю співробітника відділу комунікацій головного управління Національної поліції в Херсонській області  Півня Романа.

З п’ятикласниками  комплексу було проведено практичне заняття з правил дорожнього руху , організатором якого була  прес-офіцер патрульної поліції міста Херсону Чебукіна Олександра.

bezpekaruhu6

За допомогою проведених заходів учні закріпили вміння та знання з безпеки життєдіяльності та правил дорожнього руху.

bezpekaruhu7

Протягом Тижня безпеки руху 18.11.2016 року в закладі проведено Єдиний урок на тему «Безпека на дорозі», серед учнів 5-6 класів проведено конкурс «Знавці правил дорожнього руху», а для учнів початкової школи члени самоврядування провели «Театралізований урок з правил дорожнього руху».

З 03.04.2017-07.04.2017 в закладі відбувся Тиждень безпеки дорожнього руху

«Твій друг – безпечний рух!», в рамках якого було проведено конкурс тематичних буклетів, стіннівок «Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху» . Членами шкільного самоврядування було розроблено буклети для роз’яснювальних бесід на тему «Твій друг – безпечний рух!»

bezpekaruhu8

Заходи   спрямовані на роз’яснення учням норм безпечної поведінки на дорогах, популяризацію діяльності Херсонської поліції та загонів ЮІР з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Шкільні команди щорічно беруть участь у районному конкурсі дружин юних інспекторів руху.

Зупинимо жахливу статистику разом!

bezpekaruhu9