Разом проти булінгу: відкриті розмови у школі!

4 травня відзначається Всесвітній день протидії булінгу.

Булінг – це серйозна проблема, яка може мати руйнівні наслідки для всіх учасників: жертв, кривдників та свідків.

Щоб протистояти цій проблемі, важливо відкрито говорити про булінг. Саме тому в Херсонському №НВК48 психологом Іриною Моїсеєвою проводились просвітницькі заходи з учнями 3-4 та 5-6 класів спрямовані на:

Підвищення обізнаності: роз'яснення, що таке булінг, які його форми існує та як він може впливати на людей.

Розвиток емпатії: допомога учням зрозуміти почуття та досвід інших людей, які стикаються з булінгом.

Навчання навичок протидії булінгу: надання учням знань та інструментів, щоб вони могли впевнено реагувати на булінг, як жертви, так і свідки.

Створення атмосфери підтримки: формування безпечного та інклюзивного середовища, де кожен учень почувається поважаним та цінним. Учні початкової школи спілкувалися з психологом на тему "Булінг у світі казкових персонажів", де на прикладі казкових та мультиплікаційних сюжетів обговорювались ситуації булінгу в житті персонажів. Для учнів середньої ланки школи відбулася година з психологом "Подолаймо булінг разом!" Зі школярами було опрацьовано алгоритм дій при виникненні булінгу, повідомлено телефон гарячої лінії (116-111) для звернень у разі виникнення булінгу.

Посилання на Facebook